תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לאלה שמכירים ולאלה שעדיין לא, הדפיקה ממונטריאול היא מושג שהכעיס ועדין מכעיס הרבה אנשים. בייחוד בקנדה. הרקע לתקרית: בראט הארט הידוע לכולם בתור אחד המתאבקים הטובים ביותר בעסק היה המחזיק באליפות ה-WWF באותו זמן. הוא היה מעורב בפיוד עם שון מייקלס. חשוב להזכיר שהשניים לא חיבבו אחד את השני גם במציאות ופעם התפתחה ביניהם קטטה אמיתית.
    ברט הארט הוא מתאבק ממוצא קנדי. Survivor Series היה ה-Pay-Per-View הקרוב ביותר והוא תוכנן להיות במונטריאול שנמצאת בקנדה.
    להנהלת ה-WWF ולוינס מקמהון היה ידוע באותו זמן שברט עומד לעבור ל-WCW החברה המתחרה. באותה שנה עברה אלופת הנשים שהחזיקה בתואר ב-WWF ל-WCW. בזמן תוכנית ההכתרה שלה ב-WCW ראו אותה עם חגרות הנשים מה-WWF. היא זרקה אותה לפח אשפה. הדבר מאוד עצבן את מנהלי ה-WWF ואת וינס משום שזה בייש את החברה שחגרה של חברה אחת נזרקת לפח בתוכנית של החברה המתחרה. מכיוון שברט היה המחזיק בתואר וינס פחד שגם איתו תקרה תקרית מביכה כזאת למרות הבטחתו של ברט והבעת נאמנותו לחברה למעלה מ-10 שנים.
    מכיוון שבראט היה קנדי ולא סבל את שון, הוא לא הסכים להפסיד את החגורה לפי הסטוריליין שקבע וינס מקמהון, ב-Survivor Series 1997 במדינת הולדתו קנדה. הוא הסכים להפסיד את התואר לשון אך ורק מחוץ לגבולות קנדה. זה לא הסתדר לוינס והוא החליט לעשות מעשה שעד היום זכור כמעשה השפל ביותר בעסק. בזמן שהתרחש המיינאיבנט של Survivor Series, ישב וינס בשולחן השדרנים מחוץ לזירה. הגיע שלב בו שון אילף את ברט והצליח לנעול את ברט בתרגיל המסיים שלו-Sharpshooter.
    עד כאן הכל היה מתוכנן לפי הסטוריליין. ברט החזיק בעמידה זמן רב, עד שפתאום וינס קם והורה לשופט ששפט בקרב-ארל הבנר לצלצל בפעמון ולהכריז על כך שהקרב נגמר משום שבראט נכנע, אבל זה לא נכון. אחרי שהפעמון צלצל, בראט הבין שדפקו אותו בארץ מולדתו, מול הקהל שאוהב אותו.
    הוא התחיל להפוך ציוד ושולחנות מתוך כעס וייאוש, ואפילו ירק בפנים של וינס מקמהון.
    בעקבות המקרה הזה, בראט הארט פרש מה-WWF, לא בתור המתאבק הגדול שהוא, אלא בבושה ושנאה כלפי החברה שבה עבד כל כך הרבה זמן. התקרית הזאת ידועה עד היום כתקרית הדפיקה במונטריאול. עכשיו, אחרי ההקדמה הארוכה והרקע, מה שאני רוצה לדעת הוא זה.
    מה אתם הייתם עושים בתור וינס, שון וברט לאחר שהוא גילה שדפקו אותו?
    אני חושב שוינס עשה את זה כי לא הייתה לו ברירה, וגם אם ברט נתן את המילה שלו, אסור היה לקחת סיכוי שזה יקרה עוד פעם. בתור שון, הייתי עושה את זה משום שזאת פשוט הבעת נאמנות לחברה ולבוס בעצמו. אם הייתי ברט הייתי כועס על זה אבל בסוף הייתי מבין שגם אם וינס עשה לו דבר כזה, הוא עשה את זה מסיבה עסקית בלבד לא אישית, כי כשיש חברה מתחרה כמו ה-WCW וזו לא סתם מתחרה, אלא מתחרה ברמה, אז אסור לקחת סיכונים וחייבים ללכת על בטוח.
    מה לדעתכם העמדה של כל אחד מהם בסיפור הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    כן ראיתי את הקרב הזה...אתה צודק לוינס באמת לא הייתה ברירה,אבל יש דרך לעשות דברים..הקרב בכלל היה אמור להיגמר בפסילה כפולה,כך שלא הייתה סיבה לעשות את המהלך הזה..מקסימום ברט הארט רצה לעזוב דחוף,אז וינס היה מוריד ממנו את האליפות,ואומר שהוא נפצע או משהו..חבל שוינס נפרד מאחד מהמתאבקים הגדולים והמפורסמים בכל הזמנים,בצורה מגעילה כזאת..אה,ואם אני לא טועה,ברט עדיין לא סלח לשון..ככה שמעתי לפחות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    כן ראיתי את הקרב הזה...אתה צודק לוינס באמת לא הייתה ברירה,אבל יש דרך לעשות דברים..הקרב בכלל היה אמור להיגמר בפסילה כפולה,כך שלא הייתה סיבה לעשות את המהלך הזה..מקסימום ברט הארט רצה לעזוב דחוף,אז וינס היה מוריד ממנו את האליפות,ואומר שהוא נפצע או משהו..חבל שוינס נפרד מאחד מהמתאבקים הגדולים והמפורסמים בכל הזמנים,בצורה מגעילה כזאת..אה,ואם אני לא טועה,ברט עדיין לא סלח לשון..ככה שמעתי לפחות..
    הוא באמת לא סלח לשון עד היום, אבל אל תשכח שזה לא רק על בסיס הדפיקה במונטריאול, אלא גם על בסיס זה שהם שנאו אחד את השני במציאות עוד לפני התקרית. חוץ מזה הם אנשים מבוגרים. עם וינס ועם השופט שידע מה עומד לקרות ברט התפייס, אבל אם הוא היה מקצועי עד הסוף, הוא היה מתפייס גם עם שון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    הוא באמת לא סלח לשון עד היום, אבל אל תשכח שזה לא רק על בסיס הדפיקה במונטריאול, אלא גם על בסיס זה שהם שנאו אחד את השני במציאות עוד לפני התקרית. חוץ מזה הם אנשים מבוגרים. עם וינס ועם השופט שידע מה עומד לקרות ברט התפייס, אבל אם הוא היה מקצועי עד הסוף, הוא היה מתפייס גם עם שון.
    מה לעשות שהאגו שלו יותר גדול מאמריקה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה לעשות שהאגו שלו יותר גדול מאמריקה..
    קודם אתה אומר שלוינס לא הייתה ברירה ואחרי זה אתה אומר שהוא יכול לקחת ממנו את האליפות ולהכריז שהוא נפצע או משהו. אם הוא היה מכריז על פציעה אז אתה אומר שהוא לא היה חייב לעשות את זה ומצד שני אין לוינס ברירה. מה אתה מחליט בעניין הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    קודם אתה אומר שלוינס לא הייתה ברירה ואחרי זה אתה אומר שהוא יכול לקחת ממנו את האליפות ולהכריז שהוא נפצע או משהו. אם הוא היה מכריז על פציעה אז אתה אומר שהוא לא היה חייב לעשות את זה ומצד שני אין לוינס ברירה. מה אתה מחליט בעניין הזה?
    אני מחליט שיותר טוב,ויותר מכובד היה פשוט לשחרר אותו לWCW,ולהגיד שהוא נפצע,ועקב זאת האליפות פנויה..זה יותר טוב מאשר לגרום לו עוול מול מיליוני בני אדם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני מחליט שיותר טוב,ויותר מכובד היה פשוט לשחרר אותו לWCW,ולהגיד שהוא נפצע,ועקב זאת האליפות פנויה..זה יותר טוב מאשר לגרום לו עוול מול מיליוני בני אדם..
    אז למה אמרת שאני צודק ושלוינס לא הייתה שום ברירה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אז למה אמרת שאני צודק ושלוינס לא הייתה שום ברירה?
    טוב כנראה שלא ניסחתי את עצמי טוב..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    טוב כנראה שלא ניסחתי את עצמי טוב..
    אוקי, ומה אתה חושב לגבי שון בעניין הזה?
    אני חושב שלא הייתה לא ברירה כי זה הוראה מהבוס, דבר שני הוא הביע נאמנות לחברה ודבר שלישי אבל פחות רלוונטי, הוא לא אהב את ברט גם מחוץ לזירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    כמו שברט אמר בדיוידי wrestling with shadows שלו, וינס רצח את דמות ה- Hitman.
    ממש חבל.. יש מתאבקים טובים.. ויש מתאבקים אגדיים, וברט היה אגדי, לראות דמות כזו נופלת ככה ממש ממש מאכזב.

אם אני לא טועה, ברט שנא את וינס מאותו הרגע, אבל לבסוף הם עשו סולחה מה שנקרא.. וכך ברט הסכים שה-WWE יוציא את הדיוידי המשולש שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Squall Leonhart
    כמו שברט אמר בדיוידי wrestling with shadows שלו, וינס רצח את דמות ה- Hitman.
    ממש חבל.. יש מתאבקים טובים.. ויש מתאבקים אגדיים, וברט היה אגדי, לראות דמות כזו נופלת ככה ממש ממש מאכזב.

אם אני לא טועה, ברט שנא את וינס מאותו הרגע, אבל לבסוף הם עשו סולחה מה שנקרא.. וכך ברט הסכים שה-WWE יוציא את הדיוידי המשולש שלו.
    זה נחמד מאוד אבל השאלה שלי הייתה מה היא לדעתך העמדה של כל אחד מהם בסיפור הזה?
    שון וינס וברט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    זה נחמד מאוד אבל השאלה שלי הייתה מה היא לדעתך העמדה של כל אחד מהם בסיפור הזה?
    שון וינס וברט?
    בנוגע לברט ו-וינס כבר אמרתי, עשו סולחה.
    בנוגע לברט ושון, אני מניח שהם עדיין לא מחבבים אחד את השני אבל זה כבר לא משנה במילא, ברט פרש.
    שתף ב-Google+

הרשמה