תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    יובל וארז שיחקו במשחק החדש של ריימן. יאללה מסיבה!

לסיקור המלא לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני שיחקתי את גרסת ה-PC של המשחק ופשוט נהנתי במשך שעות, כמובן שלא כל המשחקים התאימו לי בדיוק אבל תמיד יכולתי למצוא כמה שכן.
    השליטה במחשב היתה בהחלט קצת מסורבלת, אבל מתרגלים, והעיקר ההנאה.
    בנוגע למולטי אין לי דעה בגלל שלא היה במחשב ג'ויסטיק שאיפשר זאת, אך במקום זאת אני ושאר האנשים בחדר שיחקנו בתורות כדי לראות מי משיג את הניקוד הגבוה ביותר וזה היה כיף מאוד.
    אני ממליץ בחום על המשחק (למחשב לפחות, לא התנסתי ב-PS2). השינוי במשחקיות מוזר מאוד, אבל לא גורע מההנאה בשום אופן
    "You may think your actions are meaningless and that they won't help, but that is no excuse, you must still act" Gangdhi

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    מאיפה יש לך את גרסת המחשב?

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    אני חובבת של הסדרה כבר יותר מעשור ולדעתי, בשנים האחרונות, משחקי ריימן בכלל ירדו ברמה

לא שיחקתי באף גרסה של המשחק, אבל בשבילי - ריימן אמיתי זה רק פלטפורמר. בתור משחק מסיבות (וכבר ניסו משהו דומה עם ריימן M לפני כמה שנים טובות), זה לא ממש הולך, אלא אם יש ריבוי שחקנים מובנה ולא כזה שצריך "להרוויח" ולשרוף שעות משחק עם הגיימפליי המתסכל שלו.
    וגם צריך שבאמת יהיה גיימפליי טוב במולטיפלייר כדי שתהיה הנאה מסויימת, אחרת זה פשוט לא זה וזו תהיה סתם אכזבה וקנייה מבוזבזת לחלוטין...

אם אני אי פעם הולכת לשחק במשחק הזה, זה יהיה רק על הWII. וכן, יכול להיות שאני כבר די זקנה בשביל זה, אבל מה לעשות, ארנבים וריימן לא עושים לי את זה ביחד XD

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    ריימן אחד זכה למשחק השנה מתישהו.
    ריימן שתיים עבר מעבר חלק מדו מימד לתלת מימד.
    ריימן שלוש לא היה משהו כי אנסל לא היה בין היוצרים (אך הוא יצר את קינג קונג!)
    ועכשיו שאנסל חזר, הגיע עודף ביטחון ויצרו ארנבים מטורפים (כמו שאומרים מומו הפרה: דפוק וכיפי)
    מישהו צריך להעיר את יוביסופט כי הם יודעים ליצור משחקים ubiסופt.
    אפילו יש לנו רעיון מאוד נחמד.
    (אולי אפתח קהילה?!?)

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    וואו, איזה הקפצה!
    הדיון הזה מלפני 9 חודשים, הכל בסדר איתך?

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    חחחחח הרג אותי עכשיו!

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    ריימן = סתם משחק משעמם חוץ מריימן 2..
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ריימן 2 באמת משו פנןמנלי
    גם לתקופה של היום המשחק רלוונטי
    משחק מדהים

הצטרף בתאריך
    14.11.2009
    זה משחק אחר

הרשמה