תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני רק רוצה להציג את המחשבה שלי אחרי שאני קראתי את התגובות בYnet על הקומיקסים שאתם מפרסמים שם, ואני רואה שהאנשים שם פשוט לא מבינים את הבדיחות כי זה מגיע לקהל היעד הלא נכון.
    Ynet זה לא פלטפורמה לקומיקס, בטח לא לקומיקס לא פוליטי, וקהל היעד פשוט לא מכיר את הנושאים של הקומיקס. למרות שיש כמה שכן מגיבים בחיוביות, רוב האנשים בטולקבקים של Ynet הם גם ככה אנשים שרק מחפשים מה להעליב ולשנוא.
    גם המדיה לא מתאימה, העיצוב לא עושה לקומיקס טוב (כולל ההקטנה של התמונה), וה"חדשה" לפני הקומיקס והתמונה המוקטנת בצד שרק הורסים את הפאנץ'.
    זה קומיקס, לא כתבה

אני יודע שאתם רוצים חשיפה לקומיקס, אבל אני דואג שתתחילו לכתוב קומיקסים לטולבקיסטים של Ynet במקום לפנות לקוראים הקיימים שלו. אני קצת מרגיש את זה לאחרונה בסטריפים האחרונים, למרות שהם היו דיי טובים, הייתה להם אווירה שונה קצת. יותר פוליטי ופחות מעולם הגיימרים.

אני אבין אם אתם רוצים להמשיך לפרסם שם, אני רק אמרתי את זה כדי שלא תתחילו לדאוג לגביי התגובות שם ותנסו לשנות את ההומור, ובכל מקרה, תמשיכו כך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    האלו poke!

דבר ראשון, תודה על האיכפתיות, באמת. נדיר לראות איכפתיות. אבל אתה מפספס את המטרה שלנו בפרסום ב-ynet: בוא נגיד את זה ככה, אנחנו לא מפרסמים בשביל לקבל תגובות טובות. בוודאי שאנחנו לא דואגים אפילו קצת לגבי התגובות שם. אנחנו מודעים היטב לכל הבעיות שאתה מתאר, והגענו לסיכום שיתוף הפעולה עם ynet מתוך ידיעה מלאה שזהו אינו קהל היעד האופטימלי. (קהל היעד האופטימלי הוא כמובן אתם).
    זה לא מפריע לנו, ואין סיבה שזה יפריע גם לך.

גם אין לך סיבה לדאוג שנתחיל לכתוב סטריפים רק בשביל ynet, וכנראה טועה בהערכה שלך לגבי הסטריפים האחרונים - עשינו אותם לגמרי כרגיל. זאת לא אשמתנו שהיו כל כך הרבה רעיונות פוליטיים מעניינים בזמן האחרון... אתה מוזמן להסתכל על סטריפים בעבר, ולראות שגם שם לא בדיוק חסרות התיחסויות לאקטואליה שאינה רק מעולם המשחקים, ולפוליטיקה ישראלית ספציפית; אין לנו כוונה להתאמץ יותר מדי להתאים את עצמנו ל-ynet, כי כל מה שיצא מכך הוא סטריפ שלא מתאים לאף מקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    טוב, אני שמח שהכל בראש שלי

בכל מקרה אני מציע לשפר את צורת ההגשה בYnet שלא תהרוס את הבדיחה, בלי "מבזק" לפניה ובלי תמונה הורסת (אולי דרך מערכת ה"בלוגים" שלהם?), ואפשר לשים את הטקסט מתחת לסטריפ.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מסכים לגמרי - אבל זה לא בשליטתנו, אלא בהחלטת ynet.
    שתף ב-Google+

הרשמה