תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    בחמת זעם, אני פותח את הנושא הזה שמוקדש לRippi - Troll Rogue.

עכשיו יצאתי מWC, במקרה הזה יצאתי כאשר ידי על התחתונה...כלומר הפסדתי.
    היינו 4 חברי קבוצה בהתחלה, 2 Rogues, איזה Shaman אחד, ואני שהייתי HEALER למרות שאני בכלל SHADOW PRIEST אבל אם צריך אז צריך....
    השאמאן יצא בשלב די מוקדם, מה שדבר מעצבן בפני עצמו...הוא אמר "אני הולך לעשות ריסט למחשב" ולא חזר...נו שיהיה...בדיוק דקה לפני שהוא יצא נכנס אלינו דרואיד.
    אז היינו 2 רוג'ים, דרואיד ואני כמובן.

עכשיו לחלק המעצבן...יש 2 טנקים והילר אחד...עכשיו הדרואיד בחוכמתו החליט שהוא גם רוצה להיות טנקר ושיחק FERAL...אני לא מבין למה...הוא רואה שיש לנו 2 רוג'ים...והילר אחד שבקושי מצליח להסתדר איתם (כי הם ממש דפוקים תיכף תבינו למה, בפסקה הבאה), והוא בכל זאת משחק FERAL! אפילו אחרי שהייתי צריך לעשות RESS לו ולRIPPI!

טוב, זוכרים שאמרתי שהם דפוקים? למה? כי הם רואים שאין לי מנה, ואני לא יכול לרפא או לתקוף, והם ממשיכים לרוץ שאני אומר להם כל הזמן " I NEED TO REGAIN MANA!"....ואז הם בוכים "HEAL ME! HEAL ME!"...שונא שאנשים עושים את זה!! ><

וRippi, בחיים אל תריצו איתה/איתו Dungeons/Raids....היא/הוא (מרגע זה נתייחס בתור נקבה בגלל שהדמות היא נקבה)...כבר הרצתי איתה בבוקר WC והיא פרשה לנו באמצע, ועכשיו היא האשימה אותי בזה שהפסדנו בWC למרות שביקשתי מהם לעצור אחרי כל STACK של מפלצות שהרגנו...ראו הוזהרתם..

אבל שלא תבינו לא נכון, זה ממש לא באשמתי! הוכחתי את עצמי בתור פריסט די יעיל היום, שסיימתי היום בצהריים פעמיים DM (ווהו!! יצאו לי 2 Emberstone Staffs!!).
    למרות שהעובדה שLVL 39 WAR היה איתנו די עזר לנו...גם אם הייתי צריך לעשות לו RESS פעמיים ולרפא אותו, זה היה שווה את זה...נהניתי מכל רגע...

ספרו לנו על דברים שמעצבנים אותכם! :mad::mad::mad:
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    23.01.2007
    לפעמים אני נילחם נגד ווריורים רוג'ים ופאלאדינים,
    אז הקרב מתחיל ממרחק מסוים, אז ישר אני הופך אותו לכבשה כל עוד יש לי הזדמנות ואז מישתמש בpyroblast (אם אני זוכר נכון קוראים לזה ככה) ואז שולח frostball ואז fireball ועוד איזה מתקפה ושתיים ומתי שהוא מיתקרב אני עושה blink ושוב מפציץ אותו והוא מת.
    ואז אומרים לי שאני נוב ביגלל שאני מישתמש בblink.
    עוד היה אפשר להבין אם הייתי פאלאדין והיו קוראים לי bubble boy אבל blink?
    |:

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    אוהו יש הרבה אני לא יודע מאיפה להתחיל :un1:

אז ככה :

1) ציידים בקבוצה.... (בקרוב זה יהיה גם paladins) הם פשוט מגלגלים (roll need) על חלק מהנשקים שגם לוחמים וגם הם משתמשים בהם וגם לפעמים כשאפילו נוב יכול לראות שזה נשק של לוחם הם חייבים לעשות את זה- זה ממש מעצבן. או כן - רציתי לספר פה משהו. עשיתי slave pens עם קבוצה שכללה צייד אותי (לוחם) קוסם כוהן וגנב, מהבוס השני נופלת קשת crossbow אם אני לא טועה coilfang needler משהו כזה. אני שואל אפשר לגלגל על זה צריך?, אומרים לי כן. אחרי שאני מנצח את הציד בנקודה אחת כל הקבוצה מתחילה לצעוק עלי שאני חמדן ושאני טנק ושאני לא צריך את זה- רק להראות לכם כמה זה לפעמים יכול להיות מעצבן צייד בקבוצה.

2) ninja loot - אני ממש לא צריך לפרט למה! :mad:

3) ganking אני שונא את זה- אני נלחם קרב קשה בשלוש מפלצות אני על חיים נמוכים ו בום - rogue או druid או בעצם כל class אחר תוקפים אותי והורגים אותי- ואז הם באים שוב ושוב ושוב...

4) אנשים מטומטמים... ברצינות לא קשה למצוא כאלה ולעשות איתם קבוצות עוד יותר לא קשה. מה שאני שונא וממש מעצבן אותי בהם זה שהם נותנים לי (לי - לוחם רמה 64) עצות ב-tanking ... לא שאני צריך ברצינות הייתי טנק ראשי של הגילדה שלי .. זה ממש ממש מעצבן.

5) lags :S - המקום הבולט ביותר לפני ההרחבה על השרת zenedar הוא -
    alterac valley לא היה אפשר לשחק, ה- MS הגיע ל-7000 ביום טוב וכמות ה-DC הייתה אדירה (היו לי 7 ברצף). אז מה עוד קורה ב- zenelag מאז ההרחבה? המון- הוא מתרסק כל שבוע בערך וכמות ה-restart שהוא עשה ממש גדולה- אני נתקעתי ב-hf ramparts שלוש פעמים באותו יום בגלל lag ואיבדתי המון קבוצות בגלל זה- ולמרות זאת blizzard לא נותנת לנו free migration לשרתים אחרים :S

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    אני שונא enchanters ...
    למרות שגם אני אחד... נכון שאת היכולות שלנו אנחנו יכולים למכור רק דרך הטרייד צ'אנל כי לא ניתן להציע enchantings ב AH ...
    אבל חברה.. קצת טאקט והתחשבות באחרים.. מאקרואים של מה שאתה יכול לעשות עם פירוט של ה Mats.. מחיר ומיליון כוכביות...
    stop spaminig.. be a bit more elegant...
    ולכל שאר האנשים.. תתחשבו בנו קצת זה באמת skill לא פשוט..:sad3:
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי mask
    תתחשבו בנו קצת זה באמת skill לא פשוט..:sad3:
    זה לא מה שאמרת כשהבאתי לך בוכטה של חפצים ירוקים..

הרשמה