תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    יש לי שאלה (או שתיים) למישהו שמעודכן מפורומים בחו"ל (בעיקר אמריקאים):
    * אם נגיד קניתי קונסולה יפנית ואני במקרה אמריקאי (היפותטי לחלוטין), האם אני אוכל לשחק ב-resistence בשרתים אמריקאים? ואותה שאלה לגבי אירופה/ארה"ב, אירופה/יפן.
    * אם למישהו יש קונסולה יפנית, הוא יכול לשנות את השפה לאנגלית?
    ומה עם קונסולה אמריקאית: האם אפשר להחליף מאנגלית לשפה אחרת?
    * ושאלה אחרונה לגבי ישפאר (מיועד לצוות ויגיימס): אתם יודעים אם הם יודיעו מה קורה עם התשלומים לסוני (קניית משחקים, סרטים, משחקי PSP וכו...)?

זהו.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי moonjib
    * אם נגיד קניתי קונסולה יפנית ואני במקרה אמריקאי (היפותטי לחלוטין), האם אני אוכל לשחק ב-resistence בשרתים אמריקאים? ואותה שאלה לגבי אירופה/ארה"ב, אירופה/יפן.
    * ושאלה אחרונה לגבי ישפאר (מיועד לצוות ויגיימס): אתם יודעים אם הם יודיעו מה קורה עם התשלומים לסוני (קניית משחקים, סרטים, משחקי PSP וכו...)?

זהו.
    לגבי השאלה האחרונה, ישפאר אמרו שביום ראשון (מחר) הם מתכוונים לצאת עם הודעה מסודרת לגבי השקת ה-PS3 בארץ. אם זה יכלול מדריך טכני על רכישה דרך האינטרנט בקונסולה אין לי מושג. בכל מקרה, ברגע שיהיו הפרטים המלאים מישפאר נפרסם ידיעה, ולא מן הנמנע שננסה לברר פרטים נוספים.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי moonjib

זהו.
    מחר יביאו כתבה מאורגנת ומה שאני יודע שרוב הסיכויים שאם תיקנה מכשיר יפני אז מחשקים אמריקיים רוב הסיכויים שלא יעבדו וכן אתה תוכל לשנות את שפת המכשיר....

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לPS3 אין נעילת חומרה, רק תוכנה למקרה שהמפתחת רוצה לנעול אותו אזורית.
    לכן רוב המשחקים היפנים עובדים בארה"ב וההפך.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    אין נעילה של משחקי פיאס3 לא משנה איזה מכשיר יש לך (יפני, אמריקאי, אירופי) אבל כן יש נעילה לסרטי דיוידי, בלו ריי ומשחקי פיאס 1 ו 2 ז"א שמכשיר אירופי יוכל לנגן רק סרטים באיזור 2 ומשחקי פיאס 1 ו 2 ב PAL

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    חבר'ה, אני יודע שישפאר עומדים לצאת בהכרזה מחר (היום?), גם אני קורא פה חדשות.
    אבל ארז ענה לי על השאלה.

yuvi77 - אתה בטוח שאני אוכל (או כל מישהו אחר) לשנות את שפת המכשיר (נגיד אם יש לי קונסולה יפנית אז לאנגלית)?

וגם טעית במשפט הראשון שלך, והדר., ו-keysman תקנו אותך (נגב קצת בחלקיות אבל keysman השלים אותו, אז זה בסדר).

ותאמינו לי שידעתי את זה, השאלה שלי הייתה שונה:
    1. אם נגיד קניתי קונסולה יפנית ואני במקרה אמריקאי (היפותטי לחלוטין), האם אני אוכל לשחק ב-resistence בשרתים אמריקאים? ואותה שאלה לגבי אירופה/ארה"ב, אירופה/יפן.

ושאר השאלות:
    2. אם נגיד קניתי קונסולה יפנית ואני במקרה אמריקאי (היפותטי לחלוטין), האם אני אוכל לשחק ב-resistence בשרתים אמריקאים? ואותה שאלה לגבי אירופה/ארה"ב, אירופה/יפן.
    3. אם למישהו יש קונסולה יפנית, הוא יכול לשנות את השפה לאנגלית?

אמנם yuvi77 ענה לי על השאלה ה-3, אבל אני בטוח שהוא ניחש.
    גם לא הבאת מקור כלשהו.
    אני אני עדיין מעריך את העזרה.

בגלל זה גם ביקשתי תשובות מאנשים שמעורים בפורומים בעולם (במיוחד בארה"ב), כדי שאני אקבל תשובות יותר מדויקות ויותר מבוססות (על ניסיון של מישהו, ולא סתם ניחוש).

תודה שוב, moonjib.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אתה באמת מתכוון עכשיו לקנות PS3 עם המחיר המטורף שלה שאתה שואל כאלה שאלות (למרות שזה נשמע לפי השאלות שלך שאתה מתכוון לקנות קונסולה יפנית\אמריקאית אם התשובות לשאלות שלך אכן חיוביות)?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני לא בטוח אם אני אקנה אותה או לא. ובטוח שלא במחיר של ישפאר.
    נראה כבר...

וכנראה שאני לא אבל פה תשובות, אני אנסה באיזה פורום אמריקאי (בטוח מישהו משם הביא קונסולה יפנית לא?)
    shonon>moonjib

הרשמה