תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    פרסמתי את זה גם בפורום תמיהכ פה ב VGAMES , וגם בפורומים אחרים בתקווה שמישהו יעזור לי, אני מפרסם גם פה למרות שאין לזה קשר ל CS, מצטער פשוט חייב עזרה.

זה קרה לי לפני שבועיים
    אני באיסיקיו מדבר, פתאום פשוט האיסיקיו נסגר, ככה בלי שום אזהרה.
    הדלקתי שוב תאיסיקיו, כל פעם שאני טוען אותו, סיים לטעון, האיסיקיו עולה, ואז בום, האיסיקיו לוקח משהו כמו בממוצע 85-99 CPU מהמחשב!!
    WTF

אני לא מבין מה הולך פה, האיסיקיו פשוט נתקע על מהירות כיאילו יש לי מחשב של קופאית.
    בקיצור, חשבתי אולי זה ביגלל הבורינג סיקיו הזה, כיביתי אותו לא עוזר, התקנתי שוב תאיסיקיו, דרך אגב זה גרסא 5.1 , התקנתי שוב, לא עוזר, אני מפעיל רק תאיסיקיו- לא עוזר, כן עשיתי ריסטרט למחשב, כן הפעלתי תוכנות, לא זה לא קשור למשאבים, לא יודע מה הולך פה???מישהו יכול לעזור??

ואני לא מוכן לוותר ולהתקין גרסא אחרת כמו פרו או כמו 2002, פשוט לא סובל תגרסאות האלה, חייב ליהיות פתרון לדבר הזה.

כן ניסיתי להוריד את הPriority משהו כזה, הסדר עדיפויות מבחינת ה CPU מה TASK MANGER, וזה גם לא עזר, הCPU פשוט חוגג, רבאק חייב עזרה אין לי איסיקיו כבר שבועייםםם..

תודה מראש
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    פורמט למחשב
    סתם וואלה אין לי מושג אחי... גם לי זה היה זה פשוט הסתדר לי לבד או שעשיתי משהו ואני לא יודע
    שתף ב-Google+

הרשמה