תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    אם אני מביא 360 מארה"ב הלייב יעבוד בישראל?

יש לי דודים מארה"ב כך שאפשר להביא כתובת, אבל להכניס כ. אשראי - מאיפה אני יביא להם?

ועוד משהו- מה זה הנקודות האלה בלייב?

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    כן הלייב יעבוד לך בישראל עם הכתובת של הדודים שלך...

בקשר לכרטיס אשראי את יכול לראות בת'רד סיפורים מהקופסא 2 שעובד להם או עדיין לא עובד לא כ"כ הבנתי.... אני חושב שאיפ אפשר ואתה תאךץ להשיג כרטיס אשראי של דודים שלך או כבר שקונים לך מארה"ב לקנות כרטיס פריפייד כמו שאולי אני עושה..

הנקודות האלה בלייב מאפשרות לך לקנות כל מיני דברים כמו- משחקי ארקייד אני חושב..לקנות למשחקים רגילות כל מיני הרחבות ודברים כמו מפות נשקים ..זה בעיקר תלוי בסוג המשחק...

עכשיו שאלה שלי:
    אני יכול לקנות את הנקודות האלה גם דרך הלייב ולא בכרטיס?? כמה זה עולה למספר נקודות מסויים?

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    רגע מזה אומר שאני צריך שיהיה לי קרוב משפחה בארצות הברית ?
    ועם אין לי אז מה אני לא יכול להיכנס ללייב ?
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DaviD17
    רגע מזה אומר שאני צריך שיהיה לי קרוב משפחה בארצות הברית ?
    ועם אין לי אז מה אני לא יכול להיכנס ללייב ?
    אתה צריך להכניס מיקוד אמיתי בארה"ב כשאתה נרשם כי אתה רושם את הכתובת שלך ואתה חייב לגור בארה"ב הריי זה 360 אמריקאי.
    אתה יכול באותה מידה סתם לחפש באינטרנט כתובת של איזה חנות קטנה בניו יורק ולרשום את הכתובת והמיקוד שלה במקום.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    אתה צריך להכניס מיקוד אמיתי בארה"ב כשאתה נרשם כי אתה רושם את הכתובת שלך ואתה חייב לגור בארה"ב הריי זה 360 אמריקאי.
    אתה יכול באותה מידה סתם לחפש באינטרנט כתובת של איזה חנות קטנה בניו יורק ולרשום את הכתובת והמיקוד שלה במקום.
    אבל עם אני מביא אקס בוקס בשיטת שידור pal אז אני עדיין צריך לרשום כתובת מארצות הברית ?
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אבל עם אני מביא אקס בוקס בשיטת שידור pal אז אני עדיין צריך לרשום כתובת מארצות הברית ?

לא, כי הוא אירופאי.
    האמת שאני לא יודע אם ישראל נחשבת אצלם כאירופה אז אולי תצטרך להכניס כתובת מאנגליה נגיד.

הרשמה