תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    טוב, אז חוץ מאשר הטלה קרבית ואולי איזה מיקוד לחש, מה עוד כדאי לו לקחת? בהנחה שהוא לא מחבב כשרונות על-קסם או כשרונות יצירת חפצים - שתי הקטגוריות הקלאסיות למטיל הלחשים הממוצע.
    איך עושים מטיל לחשים יותר מגניב?

אני כבר אתחיל בהמלצה: מיקוד נשק (קרן), שישפר את יכולת ההתקפה שלו עם לחשי קרניים. הוא רק צריך שרביט קרן של חולשה, והוא כבר יעיל ושימושי באופן משמעותי בכל קרב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    "מטיל לחשים מיומן" מהמדריך השלם למאגיה.
    הכשרון הכי שימושי שיש, מעלה את הד"מ ב4 ונותן לך להטיל קרן חורכת של 12ק4 בדרגה 5

זה מה שעולה לי בראש כרגע

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    יציר סוד משופר מחזק מאד את הדמות, במיוחד בדרגה גבוהה. לדוגמא: לא מזמן שיחקתי מכשף עם יציר סוד זאב חורף, ואני יכול להעיד שבגלל היכולת הקרבית הנמוכה של מטילי הלחשים, והנק"פ הנמוך, זאב חורף שמגן עליך הוא הרבה יותר יעיל מ..., נגיד, קרפדה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי idansh
    "מטיל לחשים מיומן" מהמדריך השלם למאגיה.
    הכשרון הכי שימושי שיש, מעלה את הד"מ ב4 ונותן לך להטיל קרן חורכת של 12ק4 בדרגה 5

זה מה שעולה לי בראש כרגע
    לא, לא, לא!
    ככה לא עובד הכשרון הזה.

"מטיל לחשים מיומן" מעניק לך תוספת 4+ לדרגת המטיל, כולל לחשים נוספים ודרגי לחש נוספים, אבל רק כל עוד דרגת המטיל אינה גבוהה מהק"פ שלך.
    מעשית, זה אומר שמכשף 3\לוחם 2 יטיל לחשים כמו מכשף בדרגה 5 ומכשף 3\לוחם 4 יטיל לחשים כמו מכשף בדרגה 7, אבל מכשף 3\לוחם 8 עדיין יטיל לחשים כמו מכשף בדרגה 7.

זה אכן כשרון שימושי ביותר, אבל רק אם אתה מתכוון לעשות ריבוי מקצועות, או שמטיל הלחשים שלך הוא יצור עם ק"פ גזע (כמו עוג או גנול).

כשרונות יעילים?
    ובכן, מיקוד נשק (קרן) יכול לעזור גם לנוכלים (או למקצועות אחרים עם המיומנות "שימוש בחפצי קסם", כמו מקצוע ה-Artifacer של אברון), בשילוב עם כשרונות כמו "מיקוד שרביט" ו"הכוונת נשק קסום" (שניהם מ-ECS).
    "נוכחות מאגית" ו"אישיות מכשפת" של התעשייה הגובלינית הם גם כשרונות יעילים (למרות ש"אישיות מכשפת" נחשב לכשרון על-קסם).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    *בטעות יצא לי דאבל פוסט, נערך*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    נרוביאן, תן לי לראות אם הבנתי אותך נכון:
    אם אני מכשף 4/לוחם 4 שלוקח את הכישרון הזה אני נהנה מיכולת הטלת לחשים כמכשף בדרגה 8 בנוסף ליכולות הלוחם הנובעות מארבע דרגות אלו? וכל זה תמורת כשרון יחיד?

נ.ב- מה זה ACS?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי idansh
    נרוביאן, תן לי לראות אם הבנתי אותך נכון:
    אם אני מכשף 4/לוחם 4 שלוקח את הכישרון הזה אני נהנה מיכולת הטלת לחשים כמכשף בדרגה 8 בנוסף ליכולות הלוחם הנובעות מארבע דרגות אלו? וכל זה תמורת כשרון יחיד?

נ.ב- מה זה ACS?
    הבנת מצויין- אבל תודה שזה פחות טוב מאשר להיות מכשף 4 ולהטיל לחשים כמו מכשף 8...

ACS? אני מניח שאתה מתכוון ל-ECS?
    Eberron Campaign Setting- ספר עולם המערכה אברון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הכישרון הזה נתן לי רעיון, למכשף\סייר שיציר הסוד שלו הוא גם החיה המלווה, והוא מתגבר אותה עם כשרונות כמו חיה מלווה משופרת (או יציר סוד משופר, או וואטאבר =) ), ומתמקד בעיקר בלחשים שיעזרו לחיה שלו. הוא בעצם מעין תומך לחימה לחיה עצמה. מה אתם חושבים? נראה לי אפשר להוציא מזה אפילו מקצוע יוקרה.
    שתף ב-Google+

הרשמה