תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מידע חדש על ערוץ החדשות של הWII (הוא עלה עכשיו ON LINE?):
    "The simple user interface allows Wii owners to spin a virtual globe and point to the location of a news event using the Wii Remote. Stories will be listed under headings including Business, Sports, Arts/Entertainment, Technology[COLOR=#777799 ! important][COLOR=#777799 ! important][/COLOR][/COLOR] and Science/Health to allow users to quickly access information in the order they want. At any given time, dozens of stories might be available for each category. In the global view, stories can be grouped by region instead of category. Icons show which stories have been read, which stories are text-only and which ones come with news photos. Because Wii caters to all different ages, the interface allows users to change the size of the text. By using the "always-on" system functionality of WiiConnect24, stories will be updated frequently, even while owners are sleeping."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מידע חדש על ערוץ החדשות של הWII (הוא עלה עכשיו ON LINE?):
    "The simple user interface allows Wii owners to spin a virtual globe and point to the location of a news event using the Wii Remote. Stories will be listed under headings including Business, Sports, Arts/Entertainment, Technology[COLOR=#777799 ! important][COLOR=#777799 ! important][/color][/color] and Science/Health to allow users to quickly access information in the order they want. At any given time, dozens of stories might be available for each category. In the global view, stories can be grouped by region instead of category. Icons show which stories have been read, which stories are text-only and which ones come with news photos. Because Wii caters to all different ages, the interface allows users to change the size of the text. By using the "always-on" system functionality of WiiConnect24, stories will be updated frequently, even while owners are sleeping."
    אל תשאל את ג'יימיז איך הוא, כי הוא יגיד לך להיכנס ל-ynet. שיש דבר כזה כבר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אל תשאל את ג'יימיז איך הוא, כי הוא יגיד לך להיכנס ל-ynet. שיש דבר כזה כבר...
    אל תשאל את ג`יימז כי הוא עוד לא מצא סיבה לנתק את ה-PS2 מהרמקולים ולחבר במקומם את ה-Wii. וזאת בטח לא סיבה.

ואהבתי את התיאור של ה-Wii-connect 24. זה אכן מדהים שהמערכת מסוגלת לעדכן חדשות בזמן שאני יושן. כשאני נכנס לאתרי חדשות באמצעות מכשירים אחרים (נניח ל-Ynet), זה אף פעם לא מעודכן כי אין לי על המחשב PC-Connect 24. אני תמיד רואה את החדשות של אתמול.

או סתם נניח שאני קם בבוקר ויצא דמו חדש על ה-360, אני לא מסוגל ישר להוריד אותו על הבוקר. כי אין 360-connect 24... אני כמובן צריך לחכות יומיים עד שהלייב מתעדכן.

טוב, טוב. החלטתי לעשות מאמץ ולשלב את שיחרורו של הערוץ הזה עם הרצון שלי לראות אם הקונסולה עדיין עובדת. וכן, היא עובדת. בנוגע לערוץ... אני חושב שהכל נאמר בציטוט של הדוקטור. נכנסים לערוץ, ניתן לבחור בין כמה קטגוריות, כאשר מסתכלים על חדשה מסויימת היא מופיעה על חצי מסך ובחצי השני מופיע הגלובוס, אם לוחצים עליו ניתן לסובב אותו ועל גביו ניתן לראות חדשות לפי איזורים. ישנה גם אפשרות Slide Show שמריצה כותרות על גבי המסך ומאפשרת לך להיכנס ולקרוא עוד אם אתה מעוניין.

ומה שכולכם רציתם לדעת - אין חדשות מישראל (לפחות בינתיים? אולי לא מצאו חדשות מספיק מרגשות כמו בניו-זילאנד).

ומה שכולכם רציתם לדעת אבל לא העזתם לשאול - בניו-זילאנד הכריזו על יום הכבש הלאומי והוא יתרחש ב-14 בפברואר.

אני מוצא שזה קצת מטופש שמכריחים אותי להפעיל את ה-Wii-Connect 24 בשביל להתחבר לערוץ. אבל בהתחשב בעובדה שאני לא אכנס אליו יותר, זה דבר שולי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב, אפילו אני, 'הפאנבוי הכי גדול בארץ', לא הייתי פותח ת'רד על ערוץ החדשות, לא מעניין אותי

אני מחכה לחשיפות של משחקים חדשים וטובים מנינטנדו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אוי רונן די כבר, סך הכל הבאתי ידיעת חדשות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אבל זה משעמם, כמו הידיעה שהבאתי על ערוץ מזג האוויר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    אבל זה משעמם, כמו הידיעה שהבאתי על ערוץ מזג האוויר

סף הכל אמרנו על הקטע של המזג אויר שלך שהוא לא גאוני כמו שאתה טוען.
    אם החדשה שהבאתי משעממת אותך אז אל תקרא אותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אפשר לגרום ל-Wii להבין שאני בישראל? היא נותנת לי חדשות "מקומיות" של ארה"ב, כי נאלצתי להגדיר משהו כלשהו בהיעדר האפשרות להכריז שהיא נמצאת בישראל. אבל אני מעדיף מקומיות-מקומיות באמת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אפשר לגרום ל-Wii להבין שאני בישראל? היא נותנת לי חדשות "מקומיות" של ארה"ב, כי נאלצתי להגדיר משהו כלשהו בהיעדר האפשרות להכריז שהיא נמצאת בישראל. אבל אני מעדיף מקומיות-מקומיות באמת.
    אין בעיה.

ולשאלתך - לא, אי אפשר.
    שתף ב-Google+

הרשמה