תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כדברי יובל, "אף אחד לא ניסה לעשות עם הפורום הזה בריינסטורמינג, כלום", אז אני חושב שהגיע הזמן לאיזה בריינסטורמינג, כלום! כדברי המשורר, אם תפתחו כזה ת'רד, הוא יכתב.

בואו נתחיל בשאלה קטנה יחסית: איזה סוגי אייטמים אפשר ליצור, מהסוג שלא דורש כמעט שום כתיבה בכלל? בכיוון של רעיון "תמונת היום" של אודי.

יודעים מה, נוסיף כבר מיד עוד שאלה: איזה סוג של אייטמים אפשר ליצור, מהסוג שהגולשים בעצם עושים את כל העבודה? בכיוון של רעיון "תחרות הסקרינשוט המגניב ביותר", כל שבוע באופן קבוע, שזה בעצם פיתוח של רעיון תמונת היום (של אודי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    תחרות "סקרין שוט היום" של כל הקהילות? איך תוכל לאחד את זה? הרי לכל משחק יש בדיחות פרטיות שהקהילות האחרות לא יבינו.... למרות שבתיאוריה זה נשמע טוב.

אולי צריך איזה מונה הודעות בצד, שכל פעם מראה את המשתמש שיש לו הכי הרבה הודעות היום :ם בסוף כל חודש עושים ראיון קצר עם המשתמש עם הכי הרבה הודעות....
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    תחרות "סקרין שוט היום" של כל הקהילות? איך תוכל לאחד את זה? הרי לכל משחק יש בדיחות פרטיות שהקהילות האחרות לא יבינו.... למרות שבתיאוריה זה נשמע טוב.

אולי צריך איזה מונה הודעות בצד, שכל פעם מראה את המשתמש שיש לו הכי הרבה הודעות היום :ם בסוף כל חודש עושים ראיון קצר עם המשתמש עם הכי הרבה הודעות....
    הכוונה היא לתוכן לאתר הראשי (הרי אנחנו בפורום צוות תוכן, לא?), לאו דווקא לקהילות. זה יכול להיות משהו שישתמש / יהיה קשור / יגיע מהקהילות, אבל בעקרון זה צריך להיות כללי מספיק וברמה גבוהה מספיק בשביל להגיע לאתר הראשי.

הצעתי בזמנו לעשות שאלונים וירטואליים סטייל "איזו דמות ממשחקי מאריו הכי מזכירה אותך" וכו', סטייל כל ה"בחן את עצמך" שמציפים את האינטרנט בשנים האחרונות. אמנם זה משהו שדורש בסיס טכנולוגי שעדיין אין לנו, אבל אולג אמר שלא בעיה לתכנת דבר כזה, ולדעתי זה תוכן שאפשר ליצור די מהר ויוכל להפוך לסוג של להיט (הרי שאלונים כאלה מועברים בפורומים שונים באינטרנט כל הזמן, זה יכול להביא הרבה כניסות חדשות לאתר).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נראה לי לכתוב את השאלונים האלה יהיה שעמום רצח...
    אין שום סעיה לעשות "סקרינשוט היום" של כל הקהילות. מה יש? שהחבר'ה יראו גם תמונות מקהילות אחרות. ממילא רוב הגולשים כיום באתר לא שייכים לשום קהילה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה בדבר סיקורי חומרה, ציוד הקפי, גאג'טים, w\e?
    אם כבר, אז איחד עם HWzone יכול להיות דבר מאוד מועיל לאתר... :ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני אשמח מאוד לסקר חומרה. הבעיה שלי היא שאין לי כוח אדם מיומן לזה.
    לגבי "איחוד" עם HWzone - נראה לי ששני האתרים שמחים בחלקם.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז אם לא איחוד, למה לא גניבת אותו כוח אדם ע"י הצעת תנאים עדיפים?
    למרות שבטח יש פה מספיק אנשים מוכשרים שיכולים להיות כתבי חומרה... ואם לא פה - צא לציד כישרונות בפורום חומרה של גיימר, אחד הגדולים... אם הוא יעבור לפה כי משתמשי מפתח יהפכו לכתבים\מנהלים, נוכל לגנוב לגיימר פורום של עשרת אלפים הודעות בחודש....
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Av!shee
    אז אם לא איחוד, למה לא גניבת אותו כוח אדם ע"י הצעת תנאים עדיפים?
    למרות שבטח יש פה מספיק אנשים מוכשרים שיכולים להיות כתבי חומרה... ואם לא פה - צא לציד כישרונות בפורום חומרה של גיימר, אחד הגדולים... אם הוא יעבור לפה כי משתמשי מפתח יהפכו לכתבים\מנהלים, נוכל לגנוב לגיימר פורום של עשרת אלפים הודעות בחודש....
    הלוואי וזה היה כה פשוט כפי שאתה מתאר את זה. אי אפשר להתחיל לחפש אנשים בפורומים אחרים תחת השם של ויגיימס. כל צורה שנעשה את זה תוציא אותנו בתור לא רציניים. מה גם - כל חיפוש על-ידינו ימחק on sight.

לחפש מישהו שיסקר לנו משהו רציני במחתרת יוביל לתוצאות קטסטרופליות, הן באיכות הכתבות והן בשם רע לאתר. אני מאוד לא אוהב את הרעיון, ולא ככה מחפשים כתבים. ככה מחפשים מנהלי קהילות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    מי אמר שצריך לפרסם הודעה "מי רוצה להיות כתב?!"?
    יש בפורום הרבה כתבות של החברים. אפשר לגשת אליהם בצורה בפרטית, ולראות מה הם שווים באמת....
    כבר עכשיו אני יכול להמליץ על simla - ארז. אחד מבני האדם שאני הכי מערך בגיימר, וכרגע אם אני לא טועה הוא אחד ממנהלי הערוצים. לוקחים אותו - לוקחים את כל הנפש שנשארה בגיימר.
    בנוסף לעובדה שהוא מנהל את פורום החומרה מאז שאני מכיר את עצמי, יש לו יכולת כתיבה לא רעה בכלל ממה שאני זוכר, והוא מקושר עם לא מעט אנשים מ- HWzone... בתור התחלה :ם
    שתף ב-Google+

בוודאי שלא בפורמט הזה, כן?

ואם ישנם סיקורים כאלה, אשמח אם תוכל להצביע על אחת שכתובה ברמה מספקת.
    מה גם, צא מנקודת הנחה שחומרה היא דבר יקר, וצריכים בטחון באדם שמפקידים בידו ציוד יקר לסיקור. "לדוג" אחד מפורום זה קצת... Unsafe מדי, לטעמי.

עריכה: מהכרות אישית עם ארז, אני יכול כמעט לומר לך בוודאות שהוא לא ישתף פעולה. תשוקתו לענף פחתה מאוד. אני לא בדיוק יודע אם זה כך בגלל המצב של גיימר, או בגלל שהוא סטודנט ואין לו קמצוץ זמן פנוי. אבל... בהחלט אפשר לנסות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    עוד רעיון פשוט שאולי יוכל ליצור תוכן מהקהל: באחד הבלוגים האמרקיאיים לגיימינג, מפרסמים בכל יום שישי קטע בשם "המשחקים בהם אשחק בסוף השבוע".

אפשר אולי להוסיף אייטם כזה. כל אחד מחברי המערכת הקבועים יכתוב פיסקה על המשחקים שהוא ישחק במהלך הסופ"ש עם פירוט קטן (נניח: "בסופ"ש אני אנסה לקרוע אנשים במולטיפלייר של Gears of War ולעבור עוד משימה ב-Lost Planet). ממש פיסקה אחת קטנה, מקסימום שתיים.

זה טוב לשני דברים: "לקרב" קצת את צוות האתר לקוראים, לנסות לאפיין מה כל אחד אוהב ולהבהיר שאנחנו גיימרים גם כשאנחנו לא כותבים כאן.
    הדבר השני: לנסות ליצור דיון בקרב הקוראים שלנו של "במה אתם משחקים בסופ"ש?". הפוסט הנ"ל בבלוג האמריקאי גורר אחריו מספר נאה של תגובות. אמנם יש מצב שלקוטאקו יש יותר קוראים מלנו, אבל אולי שווה לנסות את זה פעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני מחבב את זה הרעיון הזה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נשמע אחלה. אבל אם נעשה את אותו הדבר בדיוק זה קצת העתקה בוטה - אולי במקום זאת, בכל יום ראשון יהיה "מה אני אשחק השבוע"?
    אפשרות נוספת באותו הסגנון היא להפוך את סיכום החודש למשהו באותו הרעיון - "מה שיחקתי החודש, ולמה". כמובן שבאופן טבעי כל כתב יכתוב על הביקורות שהוא עשה באותו החודש, וככה גם קיבלנו סיכום ביקורות שכזה - אבל קיבלנו גם את אותם הבונוסים שנותן מה שמציע ארז. (ולמשל, אם אני מספר שאני עדיין משחק ב-Ceaser 4 שלושה חודשים אחרי הביקורת, זה אומר איזה משהו עליו, מעבר לביקורת החד-פעמית שעשינו לגביו.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי ננסק
    נשמע אחלה. אבל אם נעשה את אותו הדבר בדיוק זה קצת העתקה בוטה - אולי במקום זאת, בכל יום ראשון יהיה "מה אני אשחק השבוע"?
    אפשרות נוספת באותו הסגנון היא להפוך את סיכום החודש למשהו באותו הרעיון - "מה שיחקתי החודש, ולמה". כמובן שבאופן טבעי כל כתב יכתוב על הביקורות שהוא עשה באותו החודש, וככה גם קיבלנו סיכום ביקורות שכזה - אבל קיבלנו גם את אותם הבונוסים שנותן מה שמציע ארז. (ולמשל, אם אני מספר שאני עדיין משחק ב-Ceaser 4 שלושה חודשים אחרי הביקורת, זה אומר איזה משהו עליו, מעבר לביקורת החד-פעמית שעשינו לגביו.)
    אני מעדיף את "במה אשחק השבוע". להוסיף את זה לסיכום החודשי מפספס את הרעיון של פינה שבועית קצרה שהקהל שלנו יוכל להתרגל אליה.
    הרעיון לשים בסוף שבוע דווקא מוצלח לדעתי, במיוחד כי בכל מהלך הסופ"ש התוכן של האתר לא מתעדכן. מצד שני, אתה צודק וזו אכן העתקה בוטה למדי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אפשר להקים מנגנון פשוט של הימורים וירטואליים על הציון הממוצע שיקבלו משחקים שיוצאים בשבוע הבא.
    מי שהכי קרוב לציון הממוצע מקבל פרס (ללא ערך כספי, כמובן. למשל - מדליה ליד השם).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי ududy
    אפשר להקים מנגנון פשוט של הימורים וירטואליים על הציון הממוצע שיקבלו משחקים שיוצאים בשבוע הבא.
    מי שהכי קרוב לציון הממוצע מקבל פרס (ללא ערך כספי, כמובן. למשל - מדליה ליד השם).
    יהיה יותר טוב לעשות נגיד "משחק השבוע המשוחק ביותר" או משו בסגנון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    שיהמרו עם זהב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ארז, לגבי סיכום החודש, לא התכוונתי לעשות את זה *רק* בסיכום החודש, אלא *גם*, ולא התכוונתי *לצרף* את זה לסיכום החודש, אלא לעשות את זה *במקומו*... אם כבר מתחילים להיות אישיים בסיכום שבועי קבוע, אפשר להמשיך להיות אישיים בסיכום חודשי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי ננסק
    ארז, לגבי סיכום החודש, לא התכוונתי לעשות את זה *רק* בסיכום החודש, אלא *גם*, ולא התכוונתי *לצרף* את זה לסיכום החודש, אלא לעשות את זה *במקומו*... אם כבר מתחילים להיות אישיים בסיכום שבועי קבוע, אפשר להמשיך להיות אישיים בסיכום חודשי.
    אל תיתמם לי עכשיו עם כוכביות! בטח שהתכוונת.

ברור שאפשר. אפילו רצוי. איך שלא נראה את זה, כרגע צוות התוכן שאשכרה פעיל באתר הרבה יותר מצומצם ממה שהיה לפני, נניח, חודשיים. כשיש מעט כתבים הדרך היחידה (לדעתי, כמובן) שזה לא יראה קצת דבילי (דוגמת גיימר, כל הזמן כותבים שם אותם שני אנשים, זה מתחיל להמאס מתישהו) זה להפוך לאישיים. זאת ע"י רעיונות כגון "במה אנחנו משחקים", הפיכת סיכום החודש לאישי ועוד טריקים (מישהו אמר ממשק של בלוג?).
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי ארז רונן
    אל תיתמם לי עכשיו עם כוכביות! בטח שהתכוונת.

ברור שאפשר. אפילו רצוי. איך שלא נראה את זה, כרגע צוות התוכן שאשכרה פעיל באתר הרבה יותר מצומצם ממה שהיה לפני, נניח, חודשיים. כשיש מעט כתבים הדרך היחידה (לדעתי, כמובן) שזה לא יראה קצת דבילי (דוגמת גיימר, כל הזמן כותבים שם אותם שני אנשים, זה מתחיל להמאס מתישהו) זה להפוך לאישיים. זאת ע"י רעיונות כגון "במה אנחנו משחקים", הפיכת סיכום החודש לאישי ועוד טריקים (מישהו אמר ממשק של בלוג?).
    אני לא יודע אם אתה מעודכן או לא, אבל גם לגיימר יש כתבות שמופנות לקהל בצורה יותר אישית.
    הם עושים שימוש במערכת הבלוגים של Dex. כך שהרעיון לא כזה חדשני בין כה וכה.
    שתף ב-Google+

הרשמה