תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה הגימיק הכי טוב?

מדרגים
8. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • טייקר-The Deadman

2 25.00%
  • סינה-הראפר

2 25.00%
  • סינה-חייל המארינס

0 0%
  • יוג'ין-הדביל

0 0%
  • אדי גאררו ז"ל-הלטיני/ריי מיסטיריו-האנדרדוג

1 12.50%
  • אחר

3 37.50%
תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ב-WWE זה הכל עובד על שיטה של "תפוס כפי יכולתך", בה יושבים צוות של אנשים שקובעים מה תהיה העלילה ב-WWE ומה תהיה האישיות של כל אחד מהמתאבקים.
    מה לדעתכם האישיות או הגימיק, איך שתרמו, הכי יפים מצחיקים או שאתם סתם אוהבים?
    אני הכי אוהב Triple H-המתנקש המוחי.
    מה אתם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    סינה הראפר היה מעולה, אני אוהב מאוד גם את הגימיק של הבוגימן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    סטון קולד סטיב אוסטין!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    סינה הראפר היה מעולה, אני אוהב מאוד גם את הגימיק של הבוגימן...
    צודק סינה הראפר גם מצויין.
    ו-T bone, מה בדיוק הגימיק של סטון קולד.
    רק אמרת את מי אתה הכי אוהב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    גם אני אהבתי את סינה בגימיק של הראפר..אני אוהב אותו פחות בגימיק של המארינס,למרות שזה מתאים לו..אני גם אוהב את הגימיק של סטון קולד,בנאדם קשוח,שלא שם על החוקים..שותה בירה ומורד בכולם..אבל הגימיק הכי אהוב עלי זה הגימיק של הבאד אס של טייקר..האופנוע,המוזיקה והמראה שלו היו מגניבים ברמות..שיחזור לבאד אס..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    גם אני אהבתי את סינה בגימיק של הראפר..אני אוהב אותו פחות בגימיק של המארינס,למרות שזה מתאים לו..אני גם אוהב את הגימיק של סטון קולד,בנאדם קשוח,שלא שם על החוקים..שותה בירה ומורד בכולם..אבל הגימיק הכי אהוב עלי זה הגימיק של הבאד אס של טייקר..האופנוע,המוזיקה והמראה שלו היו מגניבים ברמות..שיחזור לבאד אס..
    לא ריתי את טייקר בזמן שהוא היה באד אס אבל סינה לא בדיוק שינה גימיק.
    זה יותר מן גימיק מעורב. כשהוא נכנס לזירה הוא מצדיע כמו חייל מרא ינס וכל זה, והוא גם בא עם מכנסיים וחולצה צבאיים כאלה, אבל מצד שני הוא עדיין נכנס עם המוזיקה של הראפר ושומעים אותה בדיוק כמו בעבר.
    אני יחסית צופה חדש (התחלתי לצפות בערך מלפני שנה) ולכן לא ראיתי אותו בשיא הגימק של הראפר, הכוונה שלא ראיתי אותו יורד על היריבים שלו עם ראפ ואיך הוא היה מביך אותם וחורז עליהם חרוזים נחמדים כאלה. זה היה נותן לו יתרון פסיכולוגי עליהם. חבל שלא ראיתי אותו עושה ראפ אף פעם חוץ מבשיר פתיחה שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    לא ריתי את טייקר בזמן שהוא היה באד אס אבל סינה לא בדיוק שינה גימיק.
    זה יותר מן גימיק מעורב. כשהוא נכנס לזירה הוא מצדיע כמו חייל מרא ינס וכל זה, והוא גם בא עם מכנסיים וחולצה צבאיים כאלה, אבל מצד שני הוא עדיין נכנס עם המוזיקה של הראפר ושומעים אותה בדיוק כמו בעבר.
    אני יחסית צופה חדש (התחלתי לצפות בערך מלפני שנה) ולכן לא ראיתי אותו בשיא הגימק של הראפר, הכוונה שלא ראיתי אותו יורד על היריבים שלו עם ראפ ואיך הוא היה מביך אותם וחורז עליהם חרוזים נחמדים כאלה. זה היה נותן לו יתרון פסיכולוגי עליהם. חבל שלא ראיתי אותו עושה ראפ אף פעם חוץ מבשיר פתיחה שלו.
    חבל שלא ראית אותו בגימיק של ראפר אז..היה לו שיר פתיחה מגניב כזה..ואם אני לא טועה ראיתי אותו באחד הקרבות,לוקח ת'שרשרת שלו כשהשופט לא רואה,מכניס ליריב מכה עם השרשרת,מצמיד ומנצח את הקרב..וגם הוא פעם עשה תחרות פריסטייל עם קורט אנגל זה היה כזה מצחיק..:grinning5:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    חבל שלא ראית אותו בגימיק של ראפר אז..היה לו שיר פתיחה מגניב כזה..ואם אני לא טועה ראיתי אותו באחד הקרבות,לוקח ת'שרשרת שלו כשהשופט לא רואה,מכניס ליריב מכה עם השרשרת,מצמיד ומנצח את הקרב..וגם הוא פעם עשה תחרות פריסטייל עם קורט אנגל זה היה כזה מצחיק..:grinning5:
    אני יודע, יש את הסרטון הזה בפינת המולטימדיה.:grinning5:
    שתף ב-Google+

הרשמה