תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    שלום לכולם,

אני מעונין לבנות מחשב פגז למשחקים. האם מישהוא יכול להמליץ על לוח אם איכותי ועל כרטיס מסך פגזי?
    כמו-כן, על מקום שאפשר לסמוך עליו שאכן ירכיב לי מחשב פצצה.

תודה מראש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    מה התקציב למחשב כולו? או מה התקציב שאתה מוכן להשקיע בכרטיס מסך או לוח אם.
    אני לא ממליץ לך לבקש מבעלי חנות להרכיב לך את המפרט... תן תקציב ואני אנסה לבנות לך משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    תודה על העזרה המוצעת.

התקציב הוא סדר גודל של 6000 ש"ח (לא כולל מסך) (אבל המחיר אינו בהכרח קשיח - ניתן גם יותר אם זה מצדיק). כאשר לגבי המעבד אני חושב על ה- intel core 2 dou 2.13 ghz, ולגבי לוח אם של Asus p5b - deluxe לגבי כרטיס מסך אין לי מושג למרות שאני מעדיף את gforce אני רק אציין שהמחשב הוא בעיקר בשביל משחקים.
    אני מלבט לגבי הדברים הבאים:
    1. האם רצוי כבר בהתחלה לרכוש 2GB זיכרון (ולא 1GB).
    2. האם יש צורך להחליף את המאוורר של המעבד במעבד איכותי יותר?
    3. האם מארז עם ספק מובנה 520W יספיק או שמא יש צורך בספק איכותי ולהרכיב אותו על מארז ריק?

אם יש המלצה על מקום לרכישה אשמח לשמוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בעיקרון ההמלצה שלי היא לשאול בHWZONE או לברר במפרטים המומלצים שלהם בתור התחלה.
    אני לא כל כך מסכים עם כל ההמלצות שכתובות שם, אבל זה יכול לתת לך התחלה טובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי hamtsani
    תודה על העזרה המוצעת.

התקציב הוא סדר גודל של 6000 ש"ח (לא כולל מסך) (אבל המחיר אינו בהכרח קשיח - ניתן גם יותר אם זה מצדיק). כאשר לגבי המעבד אני חושב על ה- intel core 2 dou 2.13 ghz, ולגבי לוח אם של Asus p5b - deluxe לגבי כרטיס מסך אין לי מושג למרות שאני מעדיף את gforce אני רק אציין שהמחשב הוא בעיקר בשביל משחקים.
    אני מלבט לגבי הדברים הבאים:
    1. האם רצוי כבר בהתחלה לרכוש 2GB זיכרון (ולא 1GB).
    2. האם יש צורך להחליף את המאוורר של המעבד במעבד איכותי יותר?
    3. האם מארז עם ספק מובנה 520W יספיק או שמא יש צורך בספק איכותי ולהרכיב אותו על מארז ריק?

אם יש המלצה על מקום לרכישה אשמח לשמוע.
    חבל לקחת לוח כזה אם אתה לא מבצע OC...
    התקציב מאפשר 2 גיגה... בגלל זה כדאי לקחת 2 סטיקים של גיגה כדי שהם יעבדו בדואל צ'אנל...
    לגבי הספק... עדיף לקנות מארז בלי ספק ולקחת ספק בנפרד... ה520W שבא על הספק הוא כנראה ספק ג'נרי שלא יספיק לצריכה של המחשב.
    הנה מפרט שבניתי... שקול אותו:

המפרט מwww.ksp.co.il עוד 10 שקל זה הרכבה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    אני מבין שהלוח שאני מעוניין בו הוא איכותי? כמו כן מה אתה מתכוון במילים OC.
    כמו-כן אני מבין שאין צורך במאוורר למעבד. למה אתה לא ממליץ על כרטיסי מסך של GFORCE?

תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    תודה רבה על ההתייחסות - אני אבדוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי hamtsani
    אני מבין שהלוח שאני מעוניין בו הוא איכותי? כמו כן מה אתה מתכוון במילים OC.
    כמו-כן אני מבין שאין צורך במאוורר למעבד. למה אתה לא ממליץ על כרטיסי מסך של GFORCE?

תודה מראש.
    OC או אוברקלול זה בעצם תהליך שממהיר לך את הרכיבים במחשב.. כמו המעבד או כרטיס המסך. אבל ממש צריך ללמוד איך לעשות הרבה זמן ואני לא ממליץ לך לעשות כי זה גם מוריד אחריות.
    יש אנשים שכבר עוד לפני קניית המחשב יודעים שהם הולכים לבצע OC ולכן הם מתאימים את החלקים לשימוש.. הלוח ששמת מעולה... אומנם אתה לא תשתמש ביכולות שלו.. חבל סתם להשקיע בכרטיס כזה כשבעצם הכרטיס ששמתי (S3) יספיק לך ולשימושים שלך. אין צורך להשקיע יותר מדי בלוח אם.
    המעבד בא עם מאוורר... שוב, אם היית עושה OC היה שווה לקחת מאוורר שיקרר יותר טוב... אבל אין לך צורך בו.
    הכרטיסים של ATI בטווח המחירים האלה ובעיקר כרטיסי ההי אנד מעולים ומביאים תמורה גדולה למחיר. הם גם תומכים HDR ו AA ביחד מה שכרטיסי נוידיה לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    א. אני ממש מודה לך על ההתייחסות והסבלנות.
    ב. 2 שאלות אחרונות - א. לגבי הלוח שבחרתי - האם הוא יאפשר לי שידרוגים עתידיים שהלוח שלך לא יאפשר לי (כגון: שידרוג של המעבד ל- Quad core, שימוש במחשב לעריכת וידאו וכיוצ"ב) והרי מדובר על כ- 400 ש"ח הבדל במחיר.
    ב. לגבי הכרטיס מסך - אני שוקל לחרוג מהתקציב הראשוני וללכת על ה- gforce 7950 gt - האם הוא כרטיס ברמה המקבילה למה שהמלצת לי ודבר נוסף הבנתי שיש כמה חברות שמוכרות את הצ'יפים של GFORCE האם manli היא חברה מוכרת? (מקווה שניסחתי את השאלה נכון...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    נכתב במקור על ידי DMaster
    חבל לקחת לוח כזה אם אתה לא מבצע OC...
    התקציב מאפשר 2 גיגה... בגלל זה כדאי לקחת 2 סטיקים של גיגה כדי שהם יעבדו בדואל צ'אנל...
    לגבי הספק... עדיף לקנות מארז בלי ספק ולקחת ספק בנפרד... ה520W שבא על הספק הוא כנראה ספק ג'נרי שלא יספיק לצריכה של המחשב.
    הנה מפרט שבניתי... שקול אותו:

המפרט מwww.ksp.co.il עוד 10 שקל זה הרכבה...
    למה לעזאזל הבאת לו ספק ליברטי 500W למחשב כזה פשוט?
    אין צורך בE6300, E6400 יבצע לו את העבודה כמו שצריך ואין הבדלים משמעותיים ששווים את ההפרש.
    בכרטיס מסך יהיה ניתן לשפר כי הוא רוצה מחשב חזק למשחקים, ואני חושב שהמפרט הזה יתאים לו הרבה יותר:
    מעבדי אינטל
    כמות
    מחירסה"כ
    Core™2 Duo E6300, 1066Mhz, s775, 2MB
    1
    1050
    1050
    לוחות אם למעבדי אינטל ABIT
    כמות
    מחירסה"כ
    IB9 s775 Conroe, Intel P965, DDRII 800, PCI-E
    1
    590
    590
    זכרונות DDR II 667
    כמות
    מחירסה"כ
    1GB TwinMOS
    2
    580
    1160
    כרטיסי מסך Sapphire (ATI)
    כמות
    מחירסה"כ
    X1950XT 256MB GDDR3, 2xDVI, VIVO PCI-E
    1
    1590
    1590
    דיסקים קשיחים Seagate
    כמות
    מחירסה"כ
    320GB 7200RPM, 16MB
    1
    590
    590
    צורבים DVD Recorders
    כמות
    מחירסה"כ
    LG DVD±RW GSA-H10AB x16 DL x8
    1
    165
    165
    מארזים
    כמות
    מחירסה"כ
    HEC Compucase CI-6A21 Beige and Blue (No PSU)
    1
    240
    240
    ספקי כוח Enermax
    כמות
    מחירסה"כ
    Liberty ELT400AWT 400W
    1
    460
    460
    סה"כ
    5845
    בתשלומים (כולל תוספת) 12 * 532 ₪

דרך אגב, אני הייתי ממליץ לך לחכות עם המחשב עוד חודשיים ולקנות אחד עם DX10, הDX10 שיש היום יקרים מדי, במרץ ייצאו כרטיסים מוזלים וטובים שתומכים בDX10.
    או פשוט לקחת כרטיס מסך חלש כמו ה7300 ועוד חודשיים-שלושה להחליף.

עצה שלי- החלטה שלך...
    בהצלחה!:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    למה לא ליברטי 500W...?
    אם בעתיד הוא ירצה לשדרג לDX10 היי אנד (משהו בסגנון ה8900) הליברטי 400 לא יספיק וה500 יספיק. ה400 בקושי מחזיק כרטיס כמו 8800GTX.
    בנוגע לE6400 אפשר גם E6300 אבל התקציב מאפשר אז למה לא?
    והX1950XT בכלל לא משתלם.. הפרו ששהבאתי יותר טוב בכל הבאנצ'ים שראיתי... הוא בא עם קירור AC...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    תודה רבה על ההתייחסות ועל ההצעה - אני חייב לציין שלא אכפת לי להשקיע קצת יותר כסף אבל שאני לא ארגיש שהמחשב שלי ישן אחרי שנה....
    .
    א. בשלב ראשון המחשב אכן יהיה למשחקים, אך בהמשך אני אעשה בו שימושים נוספים (כגון: עריכת וידאו וכדו') - לכן אני לא חושב על ה- E-6300 (מה גם שתובפת המחיר יחסית קטנה (אני בהחלט מוותר על ה- E6600).
    ב. אני לא מבין למה כולם ממליצים על ה- ATI ככרטיס מסך ולא על ה- GFORCE.
    ג. מה זה בדיוק ה- DX10 שאתה מדבר עליו, ולמה כדאי לחכות לו חודשיים מה הוא מחדש? (הרי בעוד חודשיים ימציאו טכנולוגיה טובה יותר שתצא עוד 4 חודשים ואז אני לא אקנה מחשב בכלל....) מה גם שהמחיר שלהם בטח יעלה כמו חצי מחשב - זה שווה את ההמתנה וההשקעה?
    ד. ספקי ZALMAN נחשבים ספקים טובים?

אגב, החברה שממנה אתם מגישים את המלצותיכם - ניתן לסמוך עליה - הם אמינים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    אותי שכנעת לגבי הספק.

אם אפשר - מה זה בדיוק ה- DX10 שאתה מדבר עליו? ומה כל-כך טוב בכרטיסי מסך של ATI שה- GFORCE לא טוב בו.(בסיומת שלך מופיע כן כרטיס של GFORCE...)
    דבר נוסף ה- P5B- Deluxe יתמוך ב- DX10?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    למה לא ליברטי 500W...?
    אם בעתיד הוא ירצה לשדרג לDX10 היי אנד (משהו בסגנון ה8900) הליברטי 400 לא יספיק וה500 יספיק. ה400 בקושי מחזיק כרטיס כמו 8800GTX.
    והX1950XT בכלל לא משתלם.. הפרו ששהבאתי יותר טוב בכל הבאנצ'ים שראיתי... הוא בא עם קירור AC...
    וואו אחי, אתה מדבר שטויות
    קודם כל, 400W יחזיק את 8800GTX, גבולי אבל יצליח, מה שכן אני לא חושב שהוא ישדרג לכרטיס כזה בקציב של 7000, גם בתקציב של 10000 הוא לא יכניס GTX.
    בקיצור, ליברטי 400W יחזיק מה שספק רגיל של 500W לא יחזיק, תלמד לא להתייחס רק ל-W.

והכי חשוב- איך לעזאזל הגעת למסקנה של X1950PRO יותר טוב מX1950XT ?!?!?!
    באילו באנצ'ים הסתכלת בדיוק?!
    אני מציע לך לבדוק שוב אצל tom'shardware, שם הדברים קצת יותר מדוייקים מהמקור שלך.

שנית, כמו שהמלצתי- לחכות עוד שבועיים ל8800GTS גירסת ה320MB שתעלה בערך כמו הX1950XT (פחות או יותר) ויתמוך בDX10.

DX10 בעצם מאפשר אפליקציות מתקדמות יותר, ויעבוד טוב יותר במשחקים שתומכים בו (כמו 'קריסיס' אם שמעת). כמו כן, עדיף לשדרג לDX10 אם אתה מתכנן על ויסטה.

מקווה שעזרתי

עריכה: עכשיו שמתי לב, DMaster, לפני כמה זמן קנית את המחשב? 7950GX2 זה כזה בזבוז... עולה כמו הGTS
    בעוד שX1950XTX שבטווח המחירים שלו טוב יותר (מ7950XGX2, לא מGTS).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קצת על DX10:
    עד היום יצאו גירסאות של DIRECTX של מיקרוסופט למשחקים כשכל גירסא בעצם עד 9 האחרונה הציעה גם תמיכה לאחור. כלומר אם יש לך כרטיס בן 3 שנים שתומך רק בפונקציות של DIRECTX 8, אז משחק שרץ בDIRECTX 9 יעבוד עליו בסדר, ופשוט לא ישתמש בכל מיני אפקטים של DIRECTX9 . אבל המשחק יעבוד
    בגירסה 10 מיקרוסופט די בנו את הארכיטקטורה של DX מחדש, כך שאם תרצה לשחק במשחקים עתידיים שלא יציעו תמיכה לאחור בDX9 (סביר להניח שבעוד שנתיים רוב המשחקים החדשים יהיו כאלו) אז תהיה חייב כרטיס שתומך בDX10.
    אה, ותהיה חייב גם ויסטה. מיקרוסופט לא מציעה את DX10 למערכת הפעלה XP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Fatal1ty
    וואו אחי, אתה מדבר שטויות
    קודם כל, 400W יחזיק את 8800GTX, גבולי אבל יצליח, מה שכן אני לא חושב שהוא ישדרג לכרטיס כזה בקציב של 7000, גם בתקציב של 10000 הוא לא יכניס GTX.
    בקיצור, ליברטי 400W יחזיק מה שספק רגיל של 500W לא יחזיק, תלמד לא להתייחס רק ל-W.

והכי חשוב- איך לעזאזל הגעת למסקנה של X1950PRO יותר טוב מX1950XT ?!?!?!
    באילו באנצ'ים הסתכלת בדיוק?!
    אני מציע לך לבדוק שוב אצל tom'shardware, שם הדברים קצת יותר מדוייקים מהמקור שלך.

שנית, כמו שהמלצתי- לחכות עוד שבועיים ל8800GTS גירסת ה320MB שתעלה בערך כמו הX1950XT (פחות או יותר) ויתמוך בDX10.

DX10 בעצם מאפשר אפליקציות מתקדמות יותר, ויעבוד טוב יותר במשחקים שתומכים בו (כמו 'קריסיס' אם שמעת). כמו כן, עדיף לשדרג לDX10 אם אתה מתכנן על ויסטה.

מקווה שעזרתי

עריכה: עכשיו שמתי לב, DMaster, לפני כמה זמן קנית את המחשב? 7950GX2 זה כזה בזבוז... עולה כמו הGTS
    בעוד שX1950XTX שבטווח המחירים שלו טוב יותר (מ7950XGX2, לא מGTS).
    ואני מדבר שטויות? אמרתי שהליברטי 400 יחזיק את הGTX.. אבל בעתיד אם הוא ירצה לשדרג לכרטיס יותר חזק הוא יצטרך להחליף ספק... ועם ההליברטי 500 הוא לא.
    חפש בבקשה באנצ'ים של הגרסא עם קירור הAC של ה1950PRO... זה הIQ7 ובגרסאת ה512 היא עוקפת את הX1950XT בלי בעייה.. זה בדוק.
    זה דבר דפוק לקחת בעוד שבועיים או מה שארת כרטיס DX10 כי פשוט אין לו שימוש בינתיים... אף משחק לא תומך בו.
    את הכרטיס שלי קניתי הרבה הרבה לפני שבכלל חשבו על DX10... אז לא הייתה לי אפשרות לקחת GTS...
    ואני מדבר שטויות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    למה לא ליברטי 500W...?
    LOL... וואו, אתה שוב מדבר שטויות.
    להגיד שזה לא שימושי לקנות את כרטיסי הMid-Range שעומדים לצאת כי "אין לDX10 שימוש", זה בלי להעליב הדבר האידיוטי ביותר ששמעתי.
    קודם כל, קריסיס עומד לצאת בקרוב (אם לא שמעת על המשחק אז אין על מה לדבר בכלל), ועדיף שתהיה מצוייד בשבילו בDX10.
    כמו כן, כדי להפעיל את ווינדוס ויסטה כמו שצריך, יהיה מומלץ שיהיה ברשותך כרטיס DX10.

והמשחקים הבאים שעומדים לצאת- כולם יתמכו בDX10.
    אז תקרא קצת מידע ותחזור עם עצות חכמות יותר.

בנוגע לX1950PRO, הקירור שדיברת עליו אינו עושה דבר מלבד לעלות 1-2FPS ומלבד לגרום לו להיות שקט יותר. אין שום סיכוי שיוכל לעבור את הX1950XT ללא OC וגם עם OC אני בספק שיצליח לעבור אותו.

אז בבקשה, תדבר בהגיון לפעם הבאה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    LOL... וואו, אתה שוב מדבר שטויות.
    להגיד שזה לא שימושי לקנות את כרטיסי הMid-Range שעומדים לצאת כי "אין לDX10 שימוש", זה בלי להעליב הדבר האידיוטי ביותר ששמעתי.
    קודם כל, קריסיס עומד לצאת בקרוב (אם לא שמעת על המשחק אז אין על מה לדבר בכלל), ועדיף שתהיה מצוייד בשבילו בDX10.
    כמו כן, כדי להפעיל את ווינדוס ויסטה כמו שצריך, יהיה מומלץ שיהיה ברשותך כרטיס DX10.

והמשחקים הבאים שעומדים לצאת- כולם יתמכו בDX10.
    אז תקרא קצת מידע ותחזור עם עצות חכמות יותר.

בנוגע לX1950PRO, הקירור שדיברת עליו אינו עושה דבר מלבד לעלות 1-2FPS ומלבד לגרום לו להיות שקט יותר. אין שום סיכוי שיוכל לעבור את הX1950XT ללא OC וגם עם OC אני בספק שיצליח לעבור אותו.

אז בבקשה, תדבר בהגיון לפעם הבאה.
    קריסיס קריסיס קריסיס... אנשים מדברים עליו והוא עדיין לא יצא ובעצם אפילו אין לו תאריך יציאה מדוייק...
    רק מדברים עליו. לא סתם יוצאים הרבה כרטיסי DX9 הייאנד בזמן האחרון... סטייל הסנדק או ה1950GT שיצא עוד חודש... אם כולם היו קונים DX10 אז לא היה שווה להוציא כאלה כרטיסים..
    אתם חושבים גם שDX9 לא יריץ קרייסיס טוב.. הוא יריץ.. ואפילו על ההגדרות הכי גבוהות, אבל לא יציג טקסטורות כמו הDX10.
    אולי תחפשו באנצ'ים בנוגע לX1950XT וה1950PRO לפני שאתם מבלבלים את המוח? דיי כבר לחשוב איך שבא לכם.. אני בדקתי את זה במלא אתרים.... אתה לא מבין שזה לא רק הקירור?הגרסא עם הקירור (IQ7) באה עם המהרה מהמפעל... דיי כבר לחשוב שאתם מבינים...
    ההבדל בין DX9 ל DX10 יהיה כמו ההבדל בין הDX8 לDX9... עדיין יראו מעולה בDX9 ויוכלו להריץ על ההגדרות הכי גבוהות אבל בעצם ההבדל הזה לא כל כך משמעותי ולא שווה את הזמן שמחכים ואת הכסף שמבזבזים...
    למה לקנות כרטיס DX10 שחלש יותר מכרטיס DX9 ביותר כסף כשבעצם ישתמשו בפיצ'רים שלו רק בעוד שנה?
    בינתיים קנים כרטיס DX9 היי אנד ובעוד שנה- שנה וחצי משדרגים לDX10...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    אה נכון, לקנות כרטיס היי-אנד עכשיו, ובעוד חצי שנה-שנה לשדרג.
    אחי, לא לכולם יש תקציב למחשב כמו שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אה נכון, לקנות כרטיס היי-אנד עכשיו, ובעוד חצי שנה-שנה לשדרג.
    אחי, לא לכולם יש תקציב למחשב כמו שלך
    אתה לא מבין... ה8600GT/ULTRA נועדו לשקו הבינוני נמוך... המחיר שיהיה להם בארץ לא ישקף את הביצועים שלהם בFPS. כרטיס DX9 יכול להריץ קריסיס על ההגדרות הכי גבוהות אבל בלי הפיצ'ר הזה של הDס10 שהוא גם יהיה דיי בחיתולים בקריסיס..
    מישהו מפורום שאני מגיב בו קנה 8800GTS והוא עכשיו מצטער על זה..
    שתף ב-Google+

הרשמה