תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  08.10.2006
  עיר
  כפר סבא
  הודעות
  3,626
  חוקי פורום Counter Strike


  כדי להנעים את הגלישה בפורום, אספנו מספר חוקים שיעזרו לנו, המנהלים, לשמור
  על הפורום כפורום טוב יותר.

  כידוע לכם האתר הוא לא מקום אשר עושים בו מה שרוצים, לכן יש צורך בחוקים שיעזרו לשמור על הסדר. אנחנו, המנהלים, נאכוף את החוקים באמצעים שניתנו לנו.
  לכן אנו מבקשים ממכם לעקוב אחר החוקים הבאים. שימו לב שיש חוקים כלליים, והם תקפים גם על פורום זה.  * משתמש שיעבור מספיק פעם אחת על אחד מהחוקים יקבל באן ללא אזהרה מוקדמת מצד המנהלים. *  1. תוכן ההודעות:
   הכלל החשוב ביותר, בסופו של דבר - אם אין לכם מה להגיד, אל תגידו שום דבר. הטעות הנפוצה ביותר של משתמשים חדשים היא פרסום של הודעות על ימין ועל שמאל, כשחלקן לא ארוכות יותר מ-5 מילים, וסמיילי הפרוש על כל שארית ההודעה. זה מעצבן משתמשים אחרים, שכן מנסים לנצל את הפורום לדיונים נורמלים, ובדרך כלל גורם לקריאות "ספאמר! ספאמר!" עזות ("ספאמר" הוא משתמש, שממלא את הפורום בהודעות חסרות משמעות). המשתמשים בפורום מפתחים דעה חיובית הרבה יותר על משתמש שכותב שתי הודעות אינטליגנטיות ביום.
   1. גזענות - אין כזה דבר. זה כולל שטויות כמו "כל הבלונדיניות טיפשות" וגם דברי הסתה כמו "אין ערבים אין פיגועים". אנו המנהלים לא סובלניים על דברים כאלו.
   2. דיונים אישיים - דיוני X00 הודעות מותרים בסדר הבא:| 1000 , 2000 , 3000 וכו'... באישור המנהל. דיוני X זמן באתר אינם מותרים. דיוני יום-הולדת מורשים. בכל מקרה אל תצפו שהדיון יישאר פתוח יותר מיום-יומיים.
   3. פורנו - אסור לחלוטין. אסורים גם דברים סאדיסטיים ודוחים למיניהם.
   4. קללות - אין לקלל ו/או לעליב אנשים בפורום. נסו להימנע משפה גסה. זה לא תורם. זה כולל מילים כמו: "בוט", "נוב", לא יודע לירות עם עוזי.
   5. שפות - השפות המותרות בפורום הן עברית ואנגלית בלבד, מהסיבה הפשוטה שמנהלים אינם מבינים שפות אחרות, ולכן לא יוכלו לפקח.
   6. כותרת - הכותרות צריכות להבהיר בקצרה את תוכן הדיון - דיונים בעלי כותרת עניינית. דיונים בעלי כותרת לא עניינית, לא קשורה לתוכן ההודעה או לא מספקת מספיק מידע על תוכן ההודעה אסורים בהחלט!
   7. פרסום - אין לפרסם מכירת משתמשים למינהם, הפורום אינו לוח מודעות. אין לפרסם קהילות מתחרות. אין לפרסם חברות אחסון/מכירה. שזה אומר אין לפרסם גאטרים או כל משחק אחר שלא קשור לקהילה שלנו.
   8. כבוד האדם - האדם מהיותו אדם, מגיע לו כבוד. אל תקחו לו את זה, אל תשמיצו אותו בשקר, אל תפרסמו עליו דברים שקריים או דברי שנאה. יש לכבד כל משתמש ומשתמש בפורום הזה.
   9. חופש הביטוי וחופש הדעה - זכותו של כל אדם לבטא את דעותיו. אין לדכא זכות זו על ידי צנזור למעט אם הדבר פוגע באדם\קבוצה זה או אחר. יש לנהוג בכבוד לדעותיו של האחר ולא להגיב לדעותיו בצורות הגורמות לו לחשוב שנית לפני שיפרסם פה את דעותיו שוב.
   10. ספאם - אין לפרסם תגובות\הודעות אשר אין בהם תוכן שימושי או הקשור לנושא. לדוגמא בדיון "מי מהצפון" נא לא להגיב "אני מהדרום". יש להקפיד על קו הדיון ולא לחרוג ממנו. הודעות ספאם יימחקו מיד.
   11. הקפצות - אין להגיב להודעה שפג תוקפה, עבר זמנה וכד'. הדבר מקפיץ את ההודעה ומביא אותה לעמוד הראשון של הפורום, ובכך פוגע בהודעות החשובות והעדכניות יותר שיורדות לעמוד הבא בפורום. זאת לדוגמא: אין להגיב על דיון "מחר פתיחת שנת הלימודים" כמה ימים לאחר פתיחת שנת הלימודים, הדבר לא רלוונטי וסתם גורם לכעס בין המשתמשים. משתמש אשר הגיב למשתמש שהקפיץ ייחשב למשתף פעולה ואף לו ייגרם עונש בשל סיוע. הודעות הקפצות יימחקו.
   12. OT (אוף טופיק - מחוץ לנושאי הפורום) - יש להמעיט בפתיחת דיוני ה-OT, ולהגביל כל משתמש למקסימום דיון חדש של OT כל יומיים\שלושה.
   13. דיון OT ראשי - על אחריות המנהל לפתוח דיון OT ראשי, בו אתם מוזמנים לכתוב על נושאים שלא קשורים לפורום שלנו. לדוגמא לשאול "מה קורה" סתם כי בא לך (לחלופין ניתן לקרוא לזה "דיון הספאם הראשי" - כיוון שרוב החוקים (לא כולם), לרבות חוקי הספאם אינם חלים עליו). על אחריות המנהל לנעול את הדיון ברגע הגיעו למספר עמודים מסוים, ולפתוח דיון חדש.
   14. דיון "אני חדש" - אין לפתוח דיוני "אני חדש" אלא אם כן הם מכילים בתוכם דבר הקשור לפורום. הדבר סתם גורם לספאם נוסף ולא רצוי.
   15. דיוני "עזרה" - ניתן לפתוח דיוני עזרה בתנאים הבאים: 1) בכותרת יהיה מצוין באיזה נושא העזרה. זכרו, כמה שתהיו יותר מדויקים, יותר אנשים ירצו להכנס אל הדיון שלכם. 2) בתוך ההודעה תיהיה מסופק השגיאה\בעיה שלכם במלואה, ואם ניתן גם לספק תמונה.
   16. הפרת זכויות יוצרים - חל איסור מוחלט על פרסום תוכן ב-Vgames אשר נלקח ממקום אחר, אלא באישור של אותו מקור תוכן, וכן נתינת קרדיט. חל איסור מוחלט לקחת תוכן מקורי מ-Vgames (הודעות מהפורומים, חדשות וכל תוכן אחר) - ללא אישור מנציגי האתר (מייל: [email protected]).
   17. "פייקינג" / גניבת זהות - חל איסור מוחלט על "גניבת זהות" של משתמש אחר, או התחזות למשתמש אחר.
   18. התקפות ואביוז - משתמש שיתקיף את אתר Vgames או יפרוץ אליו או יגרום כל נזק שאינו אמור להיגרם מגלישה רגילה, כתובת האי.פי שלו תועבר למחלקת האביוז של 012.

  1. המנהלים:
   למרות שזה לא נראה כך, מנהלים הם בני אדם. יש להם חיים משלהם (מסתבר). אך מה לעשות שה' ייעד להם ייעוד גדול (כלומר ניהול פורום וקהילה) והם צריכים לדבר עם משתמשי הפורום. הדרך היחידה שמנהלים צריכים לענות לכם היא דרך הודעות פרטיות (ואל תצפו שהם יענו אם אתה אתם מנג'סים...). כל מנהל יכול להחליט בעצמו אם הוא מוכן לתת
   ICQ/מסנג'ר/אי-מייל וכד' לחברי הפורום. פשוט תשאלו אותו בהודעה פרטית, והוא יענה לכם.
   המנהלים אוכפים את החוק ושופטים לפיו. הם לא מעליו. אבל בכל מקרה הם כן יכולים לכופף את החוק מעט לפי ראות עיניהם. אם אתם חושבים שמנהל הגזים או לא הוגן, אתם מוזמנים לפנות אליו בפרטי, לפנות אל מנהל אחר בפורום או אל מנהל הקהילות. אל תפתחו דיוני תלונות כי זה לא יעזור.
   אתם חייבים לשמוע להוראות המנהלים. התעלמות או זלזול עלולים לעצבן אותנו.
  2. אנשים אחרים:
   תנהגו בכבוד אחד כלפי השני ובלי קללות. אם יתחיל ריב קטן אנו נזהיר את המשתתפים בו, אם הוא ימשיך הם ייענשו. אם יתפתח פה ריב גדול הוא ידוכא במהירות.
   כאמור, מס' הודעות ודרגות לא אומרים כלום על טיב האנשים.
  3. הדרגות הם:
   0 משתמש רשום

   1 - 19 חדשדשון

   20 - 59 משתמש צעיר

   60 - 119 משתמש רגוע

   120 - 249 משתמש רציני

   250 - 599 משקיען

   600 - 999 מצליחן

   1000 - 1999 נינג'ה בלגי

   2000 - 3332 מודל לחיקוי

   3333 - 4999 שואף לשלמות

   5000 ~ עילוי

  • חוקים נוספים:
   • אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש. אין תירוצים.
   • בטיחות: חברי הצוות לעולם לא יבקשו את הסיסמה שלכם. אל תתנו לאף אחד, גם אם הוא טוען שהוא סבתא שלכם.
   • אל תפתחו דיון אם הוא לא דיון. כלומר אל תפתחו דיון שהוא בעצם הודעה פרטית.
   • אתר Vgames רשאי לשנות את תנאי השימוש מעת לעת, כאשר באחריות הגולשים להתעדכן בלינק:""
   • אתר Vgames רשאי להרחיק משתמש זה או אחר מהפורום, גם ללא נתינת סיבה.


  אין לדבר על תוכנות שיתוף קבצים \ הורדות או כל דבר אחר שקשור לווארז
  ודברים לא חוקיים באינטרנט.

  אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.10.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  8,122

  שתף ב-Google+

הרשמה