תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    הכנתי כמה גרסאות ואני לא יודע מה יותר טוב ואם זה בכלל יותר טוב מהישן שלי, אני רוצה לשמוע דעות בנושא.

הבאנר הישן:

אפשרות 1:

אפשרות 2:

אפשרות 3:

אפשרות 4:

אני אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חושב שהאפשרות השילישית הכי יפה.
    הגלו מסתדר טוב עם הכותרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אני חושב שהאפשרות השילישית הכי יפה.
    הגלו מסתדר טוב עם הכותרת.
    תודה על התגובה, עוד מישהו?

בבקשה תגיבו כי נכון לעכשיו אני יותר נוטה לכיוון אפשרות 4 ורק תגובה אחת שאומרת אפשרות 3 זה לא מספיק בשביל להגיע להחלטה סופית.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    אפשרות 2.
    ורבאק, תקטין את זה, הבאנר תופס חצי דף, זה לא נוח.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי ILNest
    אפשרות 2.
    ורבאק, תקטין את זה, הבאנר תופס חצי דף, זה לא נוח.
    תודה על התגובה והבאנר לא תופס חצי דף, אתה רואה בתמונה רק חלק קטן מהדף, הדף הרבה יותר ארוך מזה אבל יכול להיות שאני אנסה להקטין למרות הכל.

---עריכה---

טוב, עשיתי את כל האפשרויות מחדש בגודל קטן יותר וגם שיניתי את אחד הטקסטים בבאנר, הכל עודכן בהודעה הראשונה אז בבקשה תסתכלו שוב ותגידו לי מה דעתכם ולאלו שלא הסתכלו עד עכשיו אז שוב, אני מבקש, תנו מבט ותגידו מה דעתכם.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הוא התכוון שהתמונה לוקחת חצי מהמסך.
    בכל מקרה, הבאנרים החדשים טובים יותר, רק צריך לשפר את הטקסט למשהו קריא יותר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Poke
    הוא התכוון שהתמונה לוקחת חצי מהמסך.
    בכל מקרה, הבאנרים החדשים טובים יותר, רק צריך לשפר את הטקסט למשהו קריא יותר.
    מה?! לא יודע מה הכוונה שהתמונה לוקחת חצי מהמסך, התמונות מוקטנות אוטומטית כאן בפורום כדי שזה לא יקרה, אם זה קורה למישהו שירענן את העמוד.

בכל מקרה, בקשר לבאנרים, אני מנסה לעבוד על שיפור הטקסט אבל חוץ מזה איזה מהם הכי אהבת? אני מחפש לדעת איזה מהבאנרים נראנ הכי טוב.

בקשר לטקסט אגב, איזה חלק ממנו לדעתך צריך שיפור? אני אשמח לדעת כדי שאני אוכל לעבוד עליו בצורה ממוקדת.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אוקיי, אני אכתוב את זה שוב, הבאנר לוקח חצי מהמסך.

בכל מקרה, אני לא חושב שאני יכול לבחור מאחד מהבאנרים כי ההבדלים ביניהם זה הטקסט וכולם לא משהו. אבל בתור עצות, אני מציע לא להגזים באפקטים של שכבות ולהשתמש במשהו יותר קריא, ואולי פונט אחר שיהיה Sans Sarif, כי הם עובדים יותר טוב עם אפקטים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Poke
    אוקיי, אני אכתוב את זה שוב, הבאנר לוקח חצי מהמסך.

בכל מקרה, אני לא חושב שאני יכול לבחור מאחד מהבאנרים כי ההבדלים ביניהם זה הטקסט וכולם לא משהו. אבל בתור עצות, אני מציע לא להגזים באפקטים של שכבות ולהשתמש במשהו יותר קריא, ואולי פונט אחר שיהיה Sans Sarif, כי הם עובדים יותר טוב עם אפקטים.
    בנוגע לגודל הבאנר, הקטנתי אותו כבר, תסתכל שוב על התמונות הוא לא לוקח חצי מהמסך ובטח לא מהעמוד כמו שאמרו בהתחלה כי העמוד הרבה יותר גדול ממה שרואים בתמונה.

בקשר לעצות שלך, אני אחשוב אליהם, אקח אותן לתשומת לבי ואראה מה אפשר לעשות, ברגע שהמחשב שלי יחזור מתיקון זאת אומרת, כרגע אני על מחשב אחר.

אגב בקשר לגודל של הבאנר, כמו שזה כרגע בתמונות זה הכי קטן שאני יכול לעשות, העיצוב באתר מותאם לרזולוציה של 1024 על 768 והשטח של הבאנר יוצא בגודל הזה, פחות מזה ורואים את הרקע מאחורה שזה יוצא מכוער.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    שלום,

ניסיתי לעשות משהו בעקבות העצה של Poke ושיניתי את אחד הבאנרים, הפחתתי את האפקטים ושיניתי גום לאחת משורות הטקסט את הגופן, לא לsans sarif אומנם כי הוא לא מתקבל טוב עם הקונספט שלי לבאנר ואתר אבל בכל זאת משהו שנראה לדעתי טוב, הנה התוצאה, תגידו מה דעתכם...

לדעתי לפחות ואני לא מומחה גדול זה נראה יותר טוב, יותר נקי ויותר קריא, לא?

כאמור תגידו מה דעתכם בבקשה.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    באמת הרבה יותר טוב. רק לדעתי עוד צריך לרסן את הGlow בשורה השלישית (לא לבטל, רק להוריד את הSpread), ולהחליף את הרקע של השורה השנייה, כי הוא מקשה על הקריאה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Poke
    באמת הרבה יותר טוב. רק לדעתי עוד צריך לרסן את הGlow בשורה השלישית (לא לבטל, רק להוריד את הSpread), ולהחליף את הרקע של השורה השנייה, כי הוא מקשה על הקריאה.
    טוב, אני אנסה לעשות משהו לפי העצה שלך ונראה מה יוצא.

דרך אגב, לא כל כך הבנתי מה הכוונה שלך ב"רקע של השורה השנייה", הרקע בבאנר הוא תמונה, והשורת טקסט השנייה היא בסך הכל טקסט עם gradient overlay, stroke ו inner bevel עדין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    השילוב של שלושת האפקטים האלו יוצר צבע רקע לא קריא בעליל, זאת הכוונה. אני חושב שהBevel יוצר את הבעיה. תחליף ל-Outer Bevel או משהו, או תוותר ותשים צל במקום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Poke
    השילוב של שלושת האפקטים האלו יוצר צבע רקע לא קריא בעליל, זאת הכוונה. אני חושב שהBevel יוצר את הבעיה. תחליף ל-Outer Bevel או משהו, או תוותר ותשים צל במקום.
    טוב, אני אעשה כמה נסיונות ונראה מה ייצא, ברגע שיהיה לי משהו אני אשים את זה פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    טוב, הכנתי שתי גרסאות שאני מקווה שיהיו יותר טובות, הנה...

גרסה 1:

גרסה 2:

אני באופן אישי חושב שגרסה 2 יותר טובה, בכל מקרה, תגידו מה דעתכם.

אני מקווה שהטקסט בשורה השנייה ברור יותר עכשיו והורדתי קצת את הגודל של הGlow בשורה השלישית.

מחכה לתגובות.

תודה.
    שתף ב-Google+

הרשמה