תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    אני יודע שטחנו את זה כבר כמה פעמים.... אבל זאת סתם בעיה של האתר שאפשר לפתור בלי הרבה השקעה וזה שווה את זה...

היום הראיתי את האתר לחבר והדבר הראשון שהוא אמר זה שהבאר והלוגו שלידו מכוערים וילדותיים... אז אני יודע שכל אחד והטעם שלו אבל העיצוב מתאים לאתר חובבני לילדים קטנים ולא לאתר משחקים הטוב בארץ...
    באר לא חייב להיות מושקע מאוד... וגם לא לוגו... פשטות זאת המילה.
    לא צריכים לשנות את המבנה של האתר, ולא שום דבר אחר חוץ מהתמונות של הבאר והלוגו... משהו חלק שיתאים לאתר מקצועי ושלא יציק בעיניים כמשהו ילדותי.
    אם זאת שאלה של כסף- אפשר לנסות לבקש מהקהילה ליצור משהו... אני בטוח שיש כמה עם כישרון בעיצוב פה שלא יתנגדו לתרום כמה דקות מזמנם וליצור משהו חלק, פשוט ויפה.

אני יודע שהמנהלים יגידו עכשיו שהאתר עוד לא גמור ולא התרגלנו ובלה בלה בלה.... בתור אתר מקצועי עם צוות של כמה אנשים לא טיפשים הייתי מקווה שייפול לכם האסימון.. אני עוד פעם ייתן את הדוגמה של הבאר של גיימספוט... שאין שם כמעט אלמנטים והוא גם נוח וגם יפה מאוד.

מקווה שתקשיבו, Turner.
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מסכים במאה אחוז, אין דבר בעיצוב של האתר שצריך תיקון יותר מהלוגו והבאר.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני מחבב את הבאר ולא רואה צורך לשנות אותו בזמן הקרוב.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אולי בכל זאת תשקול? לפחות תראה אופציות, תקים תחרות בפורום עיצוב או משהו, תהיה פתוח. זה בכל זאת מה שהכי הרבה אנשים מתלוננים עליו.

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    נכתב במקור על ידי choopy
    אני מחבב את הבאר ולא רואה צורך לשנות אותו בזמן הקרוב.
    אז אולי לפחות תעשו סקר בקהילה? אחרי הכל הקהילה זה מה שמשדרג את האתר מבחינת איכות... ואם הקהילה לא אוהבת עיצוב מסויים מין הסתם צריך לדון על זה בהנהלה הגבוהה ולחשוב על פיתרון..
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    על כל עיצוב תהיה ביקורת. אני לא רואה שיש יותר מדי תגובות שליליות על הבאר.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    היו נושאים כבר שעסקו בזה, אני לא ממש רוצה להעלות אותם שוב, אבל היה אחד עם סקר שבו מספר האנשים שלא היו מרוצים מהעיצוב החדש היה קרוב מאוד למספר האנשים שכן מרוצים. בהתחשב שהסקר היה על העיצוב הכללי של כל האתר, סקר ממוקד על הבאר והלוגו עלול להוציא תוצאות עוד פחות מרוצות, כי נראה לי שהחלק הזה הוציא את כל התגובות השליליות.

תשמע, אני מבין שאתה אוהב את העיצוב, וגם אני מלבד הבאר, אבל הפורום הזה הוא פורום קהילתי, אז תקשיב למה שאנשים אומרים. ההצעה לעשות סקר אמורה להסדיר את העניין האם זה חיוני או לא. אם אתה בטוח שאין תלונות על הבאר אז הסקר ישקף את זה.

דבר אחד שעוד לא ראיתי זה תגובות חיוביות על הבאר, אז נראה לי יש פה משהו.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אין תגובה Choopy? לפחות תאמר מה אתה חושב על זה. אם יש לך התנגדות ללעשות סקר תאמר ואני לא אכין אחד, או לחילופין תרגיש חופשי לעשות אחד בעצמך.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תבין שלאנשי הצוות קצת קשה לעקוב אחרי כל דיון, במיוחד בימים אלו שיש הרבה שינויים וקורים הרבה דברים באתר.

אז אם אתה רוצה תשובה של צ'ופי, למשל, אני חושב שכדאי שתשלח לו הודעה מיידית ותפנה אותו למיקום המבוקש. לא פייר לדרוש ממנו לעקוב אחרי כל תגובה שמדברת אליו ברחבי הפורומים

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי choopy
    על כל עיצוב תהיה ביקורת. אני לא רואה שיש יותר מדי תגובות שליליות על הבאר.
    כי לא לכולם 'אכפת'.. אבל הרבה חושבים שזה ילדותי מדי.

הרשמה