תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 133
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    ובכן, אני מאוד מקווה שזאת לא ה"הפתעה" שעליה כולם דיברו, אבל כנראה שמעכשיו לא נתיחס ל- UT2007 עם מספר שנים, אלא נגיד בפשטות UT III.
    לי לפחות לא נראה שזה מצביע על דחיה, או על אי מחוייבות לתאריך יציאה בשנת 2007, אלא זהי החלטה של Midway שמטרת ליצור קונטציה פחות עכשיווית לגבי המשחק, ויותר גלובאלית. זאת אומרת - שפסיכולוגית אנשים בשנת 2008 לא יחשבו על המשחק UT2007 בתור מיושן. ככה לפחות אני מקווה, פשוט בגלל שבמסיבת העיתונאים אמורה להיות גם גירסא שחיקה של המשחק, דבר שמצבע על כך שהמשחק לא כל כך רחוק....
    בכל אופן, בנתיים אין שום פירסומים פומביים של סרטונים חדשים, תמונות, או מה שלא יהיה.... מסיבת העיתונאים עדיין לא נגמרה היום, והיא תמשיך גם מחר. נקווה להרבה פרטים עסיסיים, ולהפתעה הגדולה :ם

*עדכונים*

UT3 הוכרז רישמית ל- Xbox 360. כנראה שזאת ההפתעה הגדולה שהם דיברו עליה :\ באאאסה. הם גם פחות או יותר מתחילים לגבש חזית אחידה לגבי UT3 בסוף הרבע השני של השנה.

סרטון ברזולוציה גבוהה:
    http://hosted.vgames.co.il/general/U...mvhighwide.wmv

פורסמו 2 תמונות חדשות:

הקאניסטר גאן:

כלי הרכב המעופף של הנקריס :

*עידכון*
    ציטוט של אחד מהכתבים של BU שהיה באירוע ושיחק בדמו:
    Back to the demo of the game real quick - the only gametype available was vCTF and none of the Main Menu was in place - so no poking around there. We spent several hours playing through VCTF-Corruption, the Asian-themed map that has been seen in past official screenshots. The game was setup to pit the Necris team versus the Axon team and it was interesting to get a feel for the new vehicle set. Let me put it simply, the Necris vehicles are tremendously fun to play. If you're looking forward to the game for its new vehicles, I don't think you'll be disappointed.
    בעצם מה שנתן להסיק זה שהרכבים תופסים נפח הרבה יותר גדול במשחק הזה, ושVctf הופך רישמית למוד מוביל במשחק.
    כל מי שלא אוהב רכבים - אכלתם אותה

*עידכון*

הביקורת המלאה על הגירסא שהיה ניתן לשחק בה באירוע! אני אתרגם פה רק את החלקים שמתארים את הרכבים והנשקים, ואת היתר כבר תקראו כמו גדולים באנגלית פה : http://www.beyondunreal.com/content/articles/180_1.php

רכבי הנקריס:

Dark Walker: זהו הטרייפוד שראינו בתמונות והתלהבנו ממנו לפי ההתרשמות מהמשחק, זה רכב חזק בטירוף... הוא מכיל מקום ל-2 אנשים - נהג ששולט ביריה הראשית ובעל יריה משנית, ותותחן. הנהג יכול כפי שציינתי לנהוג ברכב, לירות בלייזרים הגדולים שלו (שמאוווד חזקים), וכמו כן, עם יריה משנית, ליצור גל הדף שמפיל את כל השחקנים מהרגליים. התותחן פשוט יורה צרורות של כדורי אנרגיה... החידוש הרציני הוא היכולת לטפס על מכשולים. הרכב פשוט ילך עליהם, או ידלג מעליהם. החסרונות של הרכב - איטי מאוד, ובעל זמן טעינה ארוך במקצת בין יריה ראשית אחת למשניה.

Nemasis: טנק של הנקרס. לפי מה שהבנתי ממספר מקורות, לא מאוד מתוחכם... מקום לאיש אחד ויריות שדומות ל enegry turret.... גם משהו...

Viper: רכב מהיר שאמור להיות השקול של המנטה. הוא מסוגל לירות כדורי אנרגיה שיוחזרו מהקירות והוא מהיר בטירוף. הוא כל כך מהיר, שכשלוחצים על מקש הקפיצה ופותחים לו מין כנפיים, הוא פשוט מתרומם...

רכבי האזון:

Goliath: הטנק שאנחנו מכירים... הדבר שהשתנה הוא שהנהג כבר לא יכול לכוון עם זום, אלא יכול לירות פגז נגד-אנשים במקום.

Scorpion: שוב הרכב שאנחנו מכירים, אבל עכשיו במקום לירות מין חבל דביק ומציק, הוא יורה כדור מקפץ ומציק... בנוסף הוא מסוגל לשלוח את עצמו על כל מטרה נראת לעין, ולהתפוצץ במבצע התאבדות.

Hellbender: אותו דבר, רק עם 2 שחקנים - הנהג שולט על ה-Skymines.

Manta: הרכב הזה כל כך מושלם, שחוץ משיפור גרפי, לא נגעו בו

בנוסף, במקום טרנסלוקייטור, יש Hoverboard. אפשר גם לקחת את הדגל למסע עליו, אבל הקאץ' הוא שכשאתה משתמש בו, אתה לא יכול להשתמש בשום נשק אחר.

נשקים:

Enforcer: הנשק שחוזר מ- UT אני לא מצליח למצוא איזכור לדאבל אינפורסר, אבל ברור שזה אותו הנשק. יריה ראשית כדור, יריה משנית צרור של שלושה.

Bio: אני לא מצליח להבין אם הרעיון של הקאניסטר נזרק או שזה פשוט קאניסטר עם תחמושת ביו, אבל מה שבטוח זה שהביו בהחלט קיים - ובאופן זהה לצורה שלו במשחקים הקודמים.

Link Gun: תכונות של UT2004 בביצוע של UT. עדיין יכול לתקן רכבים, אבל היריה הראשית מהירה הרבה יותר, והמישנית כבר לא מתפתלת.

Stinger: המחליף של ה- mini. מתנהג פחות או יותר כמוהו, בנוסף לעובדה שכנראה היריה המשנית מסוגלת למסמר שחקנים יריבים לקירות :ם

Shock: מרגיש כמו UT. הקור קטן יותר, והפריימרי איטי יותר.

Flak: אותו דבר בעיקרון, רק שרימון מקבל קשת קצרה יותר... אני לא מבין אם מדובר במרחק יריה קצר יותר, או ביריה שטוחה יותר, אבל מיילא :ם

Rocket: הטילים איטיים יותר, אבל מצד שני, הלוק און הרבה יותר אפקטיבי - במיוחד כנגד רכבים. (מקווה שזה לא אומר שאין Avril :ם )

את השאר תקראו לבד
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    אני מרוצה משינוי השם
    לא אהבתי את הרעיון להפוך את UNREAL לסוג של FIFA

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    בהתחלה הרי גם חשבו לקרוא לו UT Envy אבל אז Midway שינתה את זה ל-UT2007...
    עכשיו הם משנים שוב :ם
    חכמים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    Envy נשמע יותר טוב.

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    רסמי...אפילו שזה לא קשור.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב

כמה שאני רוצה שזה יהיה הלוגו, מישהו עשה את זה נBUF... סתם רציתי ךהראות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    שוקח שיצא המשחק אני יסביר לך איך לשנות :-)
    DotA: Rapid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מעפן :\\
    לא אהבתי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    זה גם אומר שהם צריכים לשנות את האריזה עכשיו... מעניין איך היא תראה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Shookeh
    זה גם אומר שהם צריכים לשנות את האריזה עכשיו... מעניין איך היא תראה

איזה אריזה :|

09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    על איזה אריזה אתה מדבר? אין ממש אחת רישמית...
    וגם כן השינוי... כולה מ-2007 ל-3. זה לא כאילו שעכשיו קוראים לזה "גורדי ואיתמר רוכבים על מנטות"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    זה לא הולך לקרות, אני משוכנע
    וגם ככה, יש כבר היו כבר גרסאות שחיקות של המשחק, אבל עכשיו כנראה יראו תפריטים וכו', לפחות כך אני מקווה.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא היו גירסאות שחיקות לקהל... זאת הפעם הראשונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    קיצר למי זה מזיז המשחק גמור הם סיימו אותו.
    הם סתם מושכים זמן כדי שנרצה את זה יותר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    לא נדמה לי...אם הם באמת סיימו את זה, זה טיפשי מצידם לפספס את זמן המכירות של חג המולד...

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    זה יהיה גאוני (וגם יעזור לי מאוד) אם הם ישמרו את זה לחג המולד
    הלוואי אמןןןןן
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    קיצר למי זה מזיז המשחק גמור הם סיימו אותו.
    הם סתם מושכים זמן כדי שנרצה את זה יותר...

ברור......
    הם לא מרוויחים שום דבר מסתם "למשוך זמן". הם מפסידים זמני מכירות וכו'.

09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    UT3 הרבה יותר קליט והרבה יותר מתאים לדעתי. תמיד הרגשתי מוזר כשכתבתי UT2007...
    UT ENVY הכי שולט, אבל היי, מצדי שיקראו לזה עולם המשחקים של ברבי, רק שיהיה טוב...

נ.ב. - חזרתי הרגע מתלפיות. היומיים הכי מעייפים ובו זמנית מעניינים בחיים שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אני אוהב אותך וסוגד לך בו זמנית.
    וENVY מת לפני איזה שנתיים אבל זה קטלני.

טוב קיצר אני מתקשר למייק קאפס אומר לו שישנו את השם לעולם המשחקים של ברבי כי אם אדואד אומר אז צריך לעשות.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Purity
    אדוארד
    די אל תעשה לי את זה...
    אני יומיים אומר לכל מדריך, בוחן, פסיכולוג, ילד ופאקינג נהג אוטובוס שיקראו לי אדי
    אדוארד זה שם מגניב וטוב, אבל לא בישראל.
    חוץ מזה שאני כבר חושב על עצמי כ"אדי", אז כשאומרים אדוארד אני מסתכל סביב לראות למי פונים...
    שתף ב-Google+

הרשמה