תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    ארז רונן חוגג שבועיים ל-Xbox 360 שלו. בזמן הזה הוא הספיק להלחם בחייזרים, לגדל בעלי חיים ולהתמכר למשחקים.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אמרת ששירות הלייב לא פעל לך בגלל שהקונסולה אמריקאית ועכשיו אתה אומר שזה כן פועל איך הצלחת להפעיל את זה?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כתבה נחמדה.
    אהבתי את ההסבר על השלט לאנשים ששיחקו בפליסטיישן עד היום...
    זה כמעט בדיוק אותו שלט שקיים כבר 6 שנים

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    ברצינות, viva piniata הוא משחק
    של RARE, איך אתה רוצה שהוא יהיה לכל המשפחה?
    המוכרת לזרעים אומרת:"can i interest you in something seedy?".
    i rest my case

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי pok madui
    אמרת ששירות הלייב לא פעל לך בגלל שהקונסולה אמריקאית ועכשיו אתה אומר שזה כן פועל איך הצלחת להפעיל את זה?
    גם אז הוא פעל. העניין הוא שבגלל שהקונסולה שלי אמריקאית, הייתי צריך להזין כתובת באמריקה במהלך ההרשמה ל-Live. מכיוון שיש לי קרובי משפחה שגרים שם, פשוט הזנתי את הכתובת שלהם - וראו זה פלא - השירות עובד.

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    כולם לקנות כי הפלייסטיישן שווה לתחת

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    גם אז הוא פעל. העניין הוא שבגלל שהקונסולה שלי אמריקאית, הייתי צריך להזין כתובת באמריקה במהלך ההרשמה ל-Live. מכיוון שיש לי קרובי משפחה שגרים שם, פשוט הזנתי את הכתובת שלהם - וראו זה פלא - השירות עובד.
    ואיך הולכים התשלומים? אתה שם כתובת שלהם ומספר כרטיס אשראי (בינלאומי?) שלך?

ומה עם זאת קונסולה אירופאית (PAL), איך זה הולך אז?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי moonjib
    ואיך הולכים התשלומים? אתה שם כתובת שלהם ומספר כרטיס אשראי (בינלאומי?) שלך?

ומה עם זאת קונסולה אירופאית (PAL), איך זה הולך אז?
    כרגע אני עדיין בחודש חינם, ככה שאני לא יודע איך יעבוד העניין עם כרטיס האשראי. קראתי ברחבי האינטרנט שתשלום בכרטיס אשראי ישראלי (אפילו בינלאומי) לחשבון לייב אמריקאי לא יעבוד. כשיגיע הזמן אני אנסה. בכל מקרה, גם אם העניין לא פועל תמיד אפשר לקנות כרטיס מנוי Prepaid ללייב (דרך איביי או כל אתר אחר שמוכר כרטיסים אמריקאיים), ולהפעיל את המנוי דרך הקוד המופיע על הכרטיס.

לגבי קונסולות אירופאיות אני לא כל כך יודע. אם למישהו יש נסיון עם זה אשמח לשמוע.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כרגע אני עדיין בחודש חינם, ככה שאני לא יודע איך יעבוד העניין עם כרטיס האשראי. קראתי ברחבי האינטרנט שתשלום בכרטיס אשראי ישראלי (אפילו בינלאומי) לחשבון לייב אמריקאי לא יעבוד. כשיגיע הזמן אני אנסה. בכל מקרה, גם אם העניין לא פועל תמיד אפשר לקנות כרטיס מנוי Prepaid ללייב (דרך איביי או כל אתר אחר שמוכר כרטיסים אמריקאיים), ולהפעיל את המנוי דרך הקוד המופיע על הכרטיס.
    שמעתי על זה ופחדתי מזה. לכן בחרתי להתעלם מזה. אבל החלטתי לבדוק מה הסיפור מאחורי זה מהחשש שהמנוי Gold שלי יבוטל יום אחד.

וזאת באמת בעיה. אני לא מסוגל להזמין עוד נקודות עם הכרטיס אשראי שהשתמשתי בו עד עכשיו. מה שכן, המנוי Gold שלי עדיין עובד ואני משלם להם על בסיס חודשי. אז אלא אם הם התחילו עם ההגבלה הזאת לפני פחות מארבעה שבועות והמנוי שלי הולך להיסגר בימים הקרובים נראה שעדיין אפשר לקנות מנוי Gold עם כרטיס אשראי ישראלי. שזה בהחלט חצי נחמה.

אבל אני לא בטוח. אולי אם אני אנסה לשחק יותר מידי הגדרות המנוי שלי זה יבטל לי גם את החידושים של ה-Gold. ממש מתסכל.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    שמעתי על זה ופחדתי מזה. לכן בחרתי להתעלם מזה. אבל החלטתי לבדוק מה הסיפור מאחורי זה מהחשש שהמנוי Gold שלי יבוטל יום אחד.

וזאת באמת בעיה. אני לא מסוגל להזמין עוד נקודות עם הכרטיס אשראי שהשתמשתי בו עד עכשיו. מה שכן, המנוי Gold שלי עדיין עובד ואני משלם להם על בסיס חודשי. אז אלא אם הם התחילו עם ההגבלה הזאת לפני פחות מארבעה שבועות והמנוי שלי הולך להיסגר בימים הקרובים נראה שעדיין אפשר לקנות מנוי Gold עם כרטיס אשראי ישראלי. שזה בהחלט חצי נחמה.

אבל אני לא בטוח. אולי אם אני אנסה לשחק יותר מידי הגדרות המנוי שלי זה יבטל לי גם את החידושים של ה-Gold. ממש מתסכל.
    אני לא חושב שביטול הגולד לקונסולות כאילו-אמריקאיות יעשה ע"י איתור כרטיסי אשראי, אלא ע"י זיהוי כתובת IP - דהיינו, מי שמחובר דרך IP לא אמריקאי ורשום כאילו הוא באמריקה ינותק.

מצד שני, אני די משוכנע שאם זה לא קרה עד היום, זה כבר לא יקרה. עצם ההגבלה היא בעיקר בשביל רכישת סדרות טלויזיה. מי שמחוץ לארצות הברית לא יכול, מבחינה חוקית, להוריד סדרות משם (עניינים של זכויות יוצרים). מה שמיקרוסופט עושה מדי פעם זה חיפוש אחרי "משתמשים פיקטיביים". מדובר בחבר'ה שקנו קונסולה של האיזור שלהם, יש להם יוזר לייב של האיזור שלהם (נניח, קנדיים. קונסולת NTSC כמו של האמריקאיים) אבל בשביל להוריד סרטים מסויימים הם גם פותחים חשבון סילבר בחינם שרשום כאמריקאי, וכל מהותו הוא להוריד סדרות.

העניין הוא שהחשבון שלי ושלך ושל כל שאר הישראלים עם הקונסולות האמריקאיות הוא לא חשבון פיקטיבי. מעבר לכך שאני לא חושב שמישהו מוריד סדרות או סרטים, הוא גם מלא בהישגים, משחק אונליין ומה לא. אם מייקרוסופט לא ביטלו את החשבונות שלנו עד עכשיו - קשה לי להאמין שהם יעשו זאת בעתיד.

(ובעניין חידוש הלייב או רכישת נקודות - כאמור, תמיד אפשר דרך כרטיסי Prepaid)

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    רגע, לך ולג'יימס יש אפשרות לקנות סדרות/סרטים?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי moonjib
    רגע, לך ולג'יימס יש אפשרות לקנות סדרות/סרטים?
    תיאורטית לא צריכה להיות בעיה. מעשית אני לא יכול להבטיח, כי אני אישית לא ניסיתי (וכנראה גם לא אנסה אף פעם).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן, אפשר.
    רק היום הורדתי פרק של SKYPLANET שמציעים אותו חינם לזמן מוגבל.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כן, אפשר.
    רק היום הורדתי פרק של SKYPLANET שמציעים אותו חינם לזמן מוגבל.
    זה שווה משהו, באמת?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה שווה משהו, באמת?
    כתוב שזה 480P אבל זה לא נראה ככה, נראה איכות די ירודה (אולי התרגלתי יותר מדי לשחק משחקים, לראות סרטים וסדרות ב-720P...) אבל הסדרה עצמה חמודה ממה שראיתי. צפיתי רק ב-5 דקות הראשונות. אנימציה ממש יפה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

כתוב שזה 480P אבל זה לא נראה ככה, נראה איכות די ירודה (אולי התרגלתי יותר מדי לשחק משחקים, לראות סרטים וסדרות ב-720P...) אבל הסדרה עצמה חמודה ממה שראיתי. צפיתי רק ב-5 דקות הראשונות. אנימציה ממש יפה.
    הייתי מוריד על רקע Jade Empire, אבל כשמשחקים במשחקים של Xbox 1 זה מתנתק מהלייב. ננסה אולי מחר.

אגב, גם לך ההארדיסק של הקונסולה הגיע טעון עם פרק מגניב במיוחד של Justice Leage Unlimited?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הייתי מוריד על רקע Jade Empire, אבל כשמשחקים במשחקים של Xbox 1 זה מתנתק מהלייב. ננסה אולי מחר.

אגב, גם לך ההארדיסק של הקונסולה הגיע טעון עם פרק מגניב במיוחד של Justice Leage Unlimited?
    עם הצמח המוזר הזה שנדבק לסופרמן לחזה?
    האחיינים שלי רואים את זה כל הזמן.
    גם הגיע לי דמו של כמה משחקים כמו קמאו וברנאווט 4 וכמה סרטים כמו טריילר של סרט גלישה וסקי.

אל תוריד רקעים, תחבר את ה-360 למחשב ברשת ותעביר אליו רקע שאתה אוהב, למה להוציא על זה כסף?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

עם הצמח המוזר הזה שנדבק לסופרמן לחזה?
    האחיינים שלי רואים את זה כל הזמן.
    גם הגיע לי דמו של כמה משחקים כמו קמאו וברנאווט 4 וכמה סרטים כמו טריילר של סרט גלישה וסקי.

אל תוריד רקעים, תחבר את ה-360 למחשב ברשת ותעביר אליו רקע שאתה אוהב, למה להוציא על זה כסף?
    רקעים? למה להוריד רקעים? הורדתי כמה חינמיים, וזה הדבר הכי מיותר בכל הקונסולה. מי צריך קוסטומיזציה במערכת הפעלה של פאקינג קונסולת משחק? בשביל המקסימום עשר דקות ביום שאני בודק אם יש הורדות חדשות בלייב? אני לא מבין מי יוציא על זה כסף.

וכן! הפרק עם הצמח המוזר! הו! תענוג. הפרק הזה מבוסס על סיפור קומיקס שכתב אלאן מור, אותו בחור שאחראי גם ל"ונדטה" (V for Vendeta), "ממעמקי הגיהנום" (From Hell) ו-Watchman (שלא עשו ממנו סרט, אבל הוא יצירת הקומיס הטובה ביותר Ever). היה מצחיק לגלות את זה קבור בהארדיסק.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אה, הבנתי למה חשבת שאני רוצה להוריד רקעים. הכוונה הייתה "הייתי מוריד בזמן שאני משחק בג'ייד אמפייר (מה שעשיתי בכמה שעות האחרונות), אבל הלייב מתנתק כשאני משחק במשחק הזה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רק שתדע שעושים עכשיו את WATCHMAN והוא יצא ב-2008 (יבוים על ידי הבמאי של -300).
    אני לא יודע למה תמיד חשבתי שפרנק מילר כתב את WATCHMAN...

הרשמה