תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    טריילר למשחק PoP ל-Wii!

לפרטי ההורדה המלאים לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם יעשו עוד WIIמייק אחד אני אקיא.
    למה כל המפתחים רואים את הWII כפח הזבל של הדור הקודם, שיפתחו כבר משהו מקורי וראוי כמו שסגה עושה עם סוניק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אם יעשו עוד WIIמייק אחד אני אקיא.
    למה כל המפתחים רואים את הWII כפח הזבל של הדור הקודם, שיפתחו כבר משהו מקורי וראוי כמו שסגה עושה עם סוניק.
    בינתיים יוביסופט הם אלו שהכי מאכזבים אותי בדור הזה.

הם אלו שמייצרים את רוב הווימייקים, ואת המשחקים (משחק?) האקסקלוסיבים שהם יצרו לווי, טוב זה לא ממש משהו להתקשר הביתה ולספר למשפחה שלך עליו.

בינתיים אפילו EA נמצאת במצב יותר טוב על הווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יובי סופט עשו רק את ריימן (למרות שהוא יצא כבר לכל הקונסולות כולל מחשב) ואת רד סטיל במיוחד לWII.
    גם EA לא בדיוק משחקים אותה, אולי הם משקיעים יותר בפורטים אבל הם עדין פורטים.
    NFS, מודאן (מן הסתם מודאן משחק ספורט אז קצת קשה לכלול אותו בקטגוריה), הסנדק ועכשיו SSX שהוא פשוט משחק the best of של הסדרה.
    EA בהחלט משקיעה יותר בWIIמייקים שלהם, חושבים כמו שצריך על השליטה ומביאים שידרוגים פה ושם. אבל בסופו של יום הם עדין WIIמייק.

שיביאו משחק מקורי לקונסולה במקום לעשות כסף מהיר מWIIמקייס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    יובי סופט עשו רק את ריימן (למרות שהוא יצא כבר לכל הקונסולות כולל מחשב) ואת רד סטיל במיוחד לWII.
    גם EA לא בדיוק משחקים אותה, אולי הם משקיעים יותר בפורטים אבל הם עדין פורטים.
    NFS, מודאן (מן הסתם מודאן משחק ספורט אז קצת קשה לכלול אותו בקטגוריה), הסנדק ועכשיו SSX שהוא פשוט משחק the best of של הסדרה.
    EA בהחלט משקיעה יותר בWIIמייקים שלהם, חושבים כמו שצריך על השליטה ומביאים שידרוגים פה ושם. אבל בסופו של יום הם עדין WIIמייק.

שיביאו משחק מקורי לקונסולה במקום לעשות כסף מהיר מWIIמקייס.
    א. זה מאדן, לא מודאן.

ב. כשאמרתי משחק אחד לקונסולה התכוונתי לרד סטיל, כי אל אף שעשו את ריימן במיוחד לווי, הוא לא אקסקלוסיבי (אבל שמתי את זה בסוגריים כי הוא בכל זאת הכי טוב על הווי).

ג. כשאמרתי שמצבם של EA יותר טוב, התכוונתי בדיוק למה שאמרת, הווי מייקים שלהם יותר מוצלחים, ומאחר ורד סטיל הוא כל כך גרוע, אפשר להגיד שהווי מייקים של EA עדיפים על משחק המקור היחיד של יובי.

גם אני הייתי מעדיף שהחברות יעשו משחקים מקוריים במקום ווי מייקים מעצבנים, אבל הפואנטה שלי היתה כי יוביסופט היא אחת מהחברות האהובות עלי, ושאני סומך עליה, ושבינתיים דווקא היא המאכזבת הגדולה ביותר. בעצם היא כל כך מאכזבת, עד שאפילו EA נמצאת במצב יותר טוב ממנה מבחינת משחקים לווי.

נב. EA הוציאו עוד ווימייקים פרט לאלו שהזכרת, אבל למי אכפת .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם כך בו פשוט נסכם את השיחה בעובדה ששנינו מסכימים
    שתף ב-Google+

הרשמה