תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רטרו מפתחת RPG ל-360?
    אחד הסיפורים ההזויים, בפוד קאסט של 1UP השבוע דברו בסוף המשדר על שמועה שרצה בתעשיה על רטרו סטודיוס (זה כמעט באורך של שעתיים, מדברים על השמועה בסוף של המשדר, שעה ו-44 דקות לתוך המשדר).
    השמועה היא שהם חברת צד שלישי שעובדת בנוסף למטרויד פריים 3 על RPG שיצא לקונסולה שהיא לא של נינטנדו או סוני.
    השאלה היא, האם יש אמת בשמועה הזאת?
    הייתי בטוח שרטרו חברת צד שני עד לפני חודשיים שמשהו פה אמר שנינטנדו קנו אותם ולכן הם הפכו לחברת צד ראשון. השאלה היא האם הם צד ראשון או כמו סיליקון נייטס, רק צד שני ובודקים את המצב בשדות זרים.

שתף ב-Google+

זה מסקרן.
    אבל מה כבר יכולות להיות ההשלכות של פיתוח לחברה שהיא לא נינטנדו? בהנחה שאכן מדובר ביותר מסתם שמועה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    רטרו שייכת לנינטנדו. אין אמת בשטות הזאת כמובן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    רטרו שייכת לנינטנדו. אין אמת בשטות הזאת כמובן.
    זה בדיוק מה שאני חשבתי, אבל החבר'ה של 1UP לא יעלו דבר כזה סתם.
    אתה בטוח ב-200% שהם שייכים להם?
    כי עד לא מזמן הם היו חברת צד ב', כלומר חברה חופשית שנינטנדו מפיצה את המשחקים שלהם. מתי נינטנדו קנו אותם? יש לך קישור לזה במקרה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן, כן. אני מכיר את הדבר הזה בוויקי.
    הבעיה היא שבוויקי מי שממלא את הערכים זה משתמשים, אפילו השמועה הזאת כתובה שם באתר.
    יש איזה חדשה באתר חדשות שאומר שהם קנו אותם?
    טוב נו, 1UP עושים תחקיר בנושא אז נגלה בקרוב

האמת שלא ממש משנה לי אם ה-RPG יצא לWII או ל-360 (כלומר, עדיף ל-360 רק כדי לראות איך יראה משחק של החבר'ה מרטרו על חומרת דור הבא), אם הוא יהיה משהו טוב אז אני אנה אותו ל-360 או שזה יהיה עוד משחק גדול ל-WII שאולי ישכנע אותי לקנות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה יהיה מוזר. במקרה וזה באמת יקרה, ומטרויד פריים הוא הכותר האחרון של רטרו, הרי נינטנדו אכן נוטשת את כל עברה וממשיכה לעתיד חדש יותר. לטוב (לי?) ולרע (לג'יימז?).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    זה יהיה מוזר. במקרה וזה באמת יקרה, ומטרויד פריים הוא הכותר האחרון של רטרו, הרי נינטנדו אכן נוטשת את כל עברה וממשיכה לעתיד חדש יותר. לטוב (לי?) ולרע (לג'יימז?).
    לא צריך להגזים.
    אם הם יעשו משחק ל-360 לא אומר שהם נוטשים, רק אומר שהם בודקים אופציות.
    זה די ברור שחברה כמו רטרו שתמיד מנסים להיות חדשנים גרפית (מטרויד הראשון היה מטורף טכנולוגית כשהוא יצא ולהזכיר שהחברה מורכבת מיוצאי id, איגואנה ו-Valve. שלוש חברות שתמיד עמדו בקצה של הטכנולוגיה) תשקול אופציות על מכשיר כמו ה-360 או ה-PS3.
    אבל לך תדע אם זה נכון בכלל, רוב הסיכויים שזה בסוף רק שמועה.

ולמה בדיוק אם רטרו יעזבו זה טוב לך עדי?
    זה לא אומר שיהיו יותר משחקי קז'אל, זה רק אומר שלא תהיה רטרו לעשות את משחקי מטרויד שאתה אוהב כל כך.
    לג'יימס זה בטוח לא יזיז כי יש לו 360.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    מהאתר של רטרו: Retro Studios, founded in 1998, is a wholly owned subsidiary of Nintendo Company, Ltd.

http://www.retrostudios.com
    שתף ב-Google+

הרשמה