תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 39
    הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    אני חושב שאני אקנה את ה-360 ואני כבר אודיע למי שצריך לקנות לי ביום שבת או תחילת שבוע הבא..

אני רוצה להראות לכם מה בחרתי לקנות ותגידו לי בבקשה מה אתם אומרים:

1) את הפרימיום ב-400$ מאמזון
    2) קמאו חדש מאמזון 25$
    3) אני חושב שאני רוצה לקנות את האובליביון אבל אני פוחד שהוא לא ימצא חן בעיניי... יש מישהו ששיחק ויכול לתת לי המלצות לגביו? כי חארם הוא עולה 50-60$ וזה או אובליביון או DEAD OR ALIVE 4 אני יודע שאלה ז'אנרים שונים אבל זה אחד משניהם..תמליצו לי..
    4) SAINTS ROW אני גם אשמח אם תוכלו להגיד לי כמה דברים עליו..גם למי שאין אותו ובעיקר למי שיש 50$
    5) שלט נוסף 40$
    6) את ה-CHARGE KIT הזה
    7) סאן אנדראס לאקסבוקס משומש ב-20$ (לא בטוח) תלוי במע"מ של המכשיר..

זהו בנתיים.. אני אשמח אם תגידו לי מה אתה חושבים...
    תודה רבה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נראת לי קצת בחירה מוזרה של משחקים.
    אתה לא מעוניין ב-GEARS OF WAR? אחד המשחקים היותר טובים ששחקתי בשנים האחרונות.
    קמאו חמוד, אבל אם אתה בקטע של משחקים כאלה אין יותר מדי דברים בשוק שתואמים.
    רק בנג'ו קזואי 3 שיוצא שנה הבאה ומריו גלקסי שהוא לWII בכלל.
    אם אתה כבר רוצה משחק מכות תחכה ל-VIRTUA FIGHTER 5, הוא יוצא ל-360 עוד 4 חודשים.
    אם אתה אוהב משחקי התגנבות אז SPLINTER CELL: DOUBLE AGENT ממש טוב.
    סאיינט רו חמוד. שחקתי בדמו, זה עדין לא GTA (אולי עדיף שתשאל משהו ששחק במלא).

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    נראת לי קצת בחירה מוזרה של משחקים.
    אתה לא מעוניין ב-GEARS OF WAR? אחד המשחקים היותר טובים ששחקתי בשנים האחרונות.
    קמאו חמוד, אבל אם אתה בקטע של משחקים כאלה אין יותר מדי דברים בשוק שתואמים.
    רק בנג'ו קזואי 3 שיוצא שנה הבאה ומריו גלקסי שהוא לWII בכלל.
    אם אתה כבר רוצה משחק מכות תחכה ל-VIRTUA FIGHTER 5, הוא יוצא ל-360 עוד 4 חודשים.
    אם אתה אוהב משחקי התגנבות אז SPLINTER CELL: DOUBLE AGENT ממש טוב.
    סאיינט רו חמוד. שחקתי בדמו, זה עדין לא GTA (אולי עדיף שתשאל משהו ששחק במלא).
    גם סאיינט רו המלא חמוד, לא יותר מזה (=
    אם אתה שוקל לקנות סאן אנדראס אז עדיף כבר סאן אנדראס.
    אובליויון זה משחק מושקע. וארוך. מאוד ארוך. 100 ומשהו שעות משחק. שווה לך לקנות אותו רק אם אתה יודע שאתה אוהב RPG.
    Rainbow Six : Vegas גם משחק מעולה. אבל שוב, זה תלוי אם אתה אוהב משחקים כאלה..

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    היום צפיתי בפעם השלישית בטריילר של הGOW וממש התלהבתי.. זה נראה משחק ממש טוב אבל לא יודע...כדאי לי לקנות אותו כבר על ההתחלה?? אני אוכל לשחק אותו גם אם מישהו שיושב לידי עם עוד שלט?
    הסיינטס רואו נשמע לי אחלה משחק לבנתיים עד שיצא ה-GTA 4 אני די אוהב משחקים כאלה...
    אני אשמח שתגדר לי מזה בדיוק אובליביון כאילו זה משימות קשות כאלה שדורשות מלא מחשבה או שאלה משימות שכיף לעשות אותם ואתה מרגיש כזה התקדמות עם המשחק(לא יודע כ"כ איך להסביר)

חחחח למה בחירה מוזרה?? בסה"כ החבילה כאילו של הדברים וזה נשמעת לכם טוב כאילו גם המחירים? הוירטואה פייטר הולך לצאת עוד מלא זמן..כדאי לי לחכות זה שונה מהדאד אור אלייב??

שקלתי גם לקנות את ויוה פינאטה י זה נראה לי אחלה משחק להעברת זמן...

מה אתם אומרים?
    תודה

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    לקנות 360 ולא לקנות איתו גירז אוף וור זה כמו... אמממם... לקנות אבקה להכנת פנקייק ולא לקנות יחד איתה סירופ מייפל.

קניתי לאחרונה את ה-360 עם מספר משחקים: Gears, Dead Rising, Viva Pinata ו-Burnout. לאחרונה נוסף לעסק גם Lost Planet (ו-Jade Empire, Soul Calibur 2 ו-Fable לאקסבוקס המקורי). המשחק שדרך קבע רץ על ה-360 בשבוע וחצי שיש לי אותו הוא גירז. מדי פעם גיחות קטנות לעולם הקסום של הפיניאטות כדי להרגע ממרחץ הדמים, אבל אז שוב גירז. זה פשוט אחלה משחק. עשוי נהדר, זורם, לא מפסיק להפתיע. ללא ספק אחד מהמשחקים שיותר נהנתי מהם בזמן האחרון (שבוע הבא, טפו טפו טפו, תגיע ביקורת רשמית לאתר). קנה אותו ל-360 העתידי שלך, ויפה שעה אחת קודם.

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    וואלה אחי אני רואה שיש לך טעם בדיוק כמו שלי...
    אני גם אשקול לקנות את המשחקים המקוריים של האקסבוקס גם חשבתי על פייבל...
    ארז..רצתי שתגיד לי מה דעתך על הויויה פינאטה אם כדאי לי לקנות אותו הוא נראה מעניין..
    ואיך המשחקים המקוריים נראים על ה-360?? יש לי LCD זה יראה טוב?
    תודה רבה..
    ד"א אם מישהו פה גם נכנס לגיימר אז גם שם שלחתי הודעה ונשאר לי עד היום בערב להחליט.. זה ממש קשה אז פליז כל אחד שיעזור לי אני אודה לו מאוד..אפילו מילה קטנה
    תודה רבה

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    וואלה אחי אני רואה שיש לך טעם בדיוק כמו שלי...
    אני גם אשקול לקנות את המשחקים המקוריים של האקסבוקס גם חשבתי על פייבל...
    ארז..רצתי שתגיד לי מה דעתך על הויויה פינאטה אם כדאי לי לקנות אותו הוא נראה מעניין..
    ואיך המשחקים המקוריים נראים על ה-360?? יש לי LCD זה יראה טוב?
    תודה רבה..
    ד"א אם מישהו פה גם נכנס לגיימר אז גם שם שלחתי הודעה ונשאר לי עד היום בערב להחליט.. זה ממש קשה אז פליז כל אחד שיעזור לי אני אודה לו מאוד..אפילו מילה קטנה
    תודה רבה
    ויוה פינייטה חמוד ומעביר זמן. לא הרבה יותר מזה, אבל לי זה מספיק.
    המשחקים של האקסבוקס הרגיל נראים טוב על LCD. מן הסתם לא מדהים כמו משחקי 360, אבל מספיק טוב ללא קשר. כמובן שצריך לבדוק קודם שה-360 תומך במשחקים שאתה רוצה לקנות (עם פייבל אין בעיה).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כאן אתה יכול לראות את הרשימה של המשחקי אקסבוקס המקורי שעובדים על ה-360.
    בקשר לאיך משחקי XBOX נראים על ה-360, הם נראים כמו על ה-XBOX המקורי רק שה-360 מעלה את הרזולוציה שלהם לHD (כלומר 720P, כלומר 1280X720) כך שהם נראים חדים כמו סכין אבל הגרפיקה תשאר אותה גרפיקה.
    ד"א, הPS3 לא עושה אותו דבר למשחקי PS2, לכן אם אתה משחק משחק PS2 על PS3 הוא נראה 100% בדיוק אותו דבר כמו על הPS2, בלי שום שדרוג.

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    וואלה מצוין..כי גם חשבתי לקנות כמה משחקים מהבוקס הרגיל (: (בנתיים בחרתי בסאן אנדראס)
    כמו שאתם בוודאי רואים אני לא כ"כ מבין בבוקס כי אף פעם לא היה לי (היה לי פיאס 2 חחח)
    אז רציתי שתמליצו לי על משחקים טובים... לדוגמא של הרפתקאה,פלטפורמה,משו סבבה כזה..

דרך אגב ראיתי שקניתא את הסול קאליבור 2..ואת הג'ייד אמפייר? איך הם אתה ממש ממליץ? אהה וברור שאי ארצה לשמוע משהו על הפייבל תודה רבה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שחקתי בפייבל על המחשב.
    הבעיה העיקרית שלו היא שהוא קצר מדי, אבל המשחק בהחלט מהנה.
    סול קליבר 2 משחק מכות מעולה, יש לי אותו לגיימקיוב ואני נהנתי מכל רגע איתו.
    בקשר למשחקים טובים לXBOX המקורי, כדאי לך לבדוק את conker: bad fur day. זה חידוש של משחק N64 שלדעתי הוא המשחק פלטפורמה הכי טוב (ומצחיק) אי פעם.
    כדאי לך לבדוק גם את ninja gaiden, Panzar Dragoonrta וכמובן HALO 1-2 אם אתה בקטע של שוטרים.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    וואלה מצוין..כי גם חשבתי לקנות כמה משחקים מהבוקס הרגיל (: (בנתיים בחרתי בסאן אנדראס)
    כמו שאתם בוודאי רואים אני לא כ"כ מבין בבוקס כי אף פעם לא היה לי (היה לי פיאס 2 חחח)
    אז רציתי שתמליצו לי על משחקים טובים... לדוגמא של הרפתקאה,פלטפורמה,משו סבבה כזה..

דרך אגב ראיתי שקניתא את הסול קאליבור 2..ואת הג'ייד אמפייר? איך הם אתה ממש ממליץ? אהה וברור שאי ארצה לשמוע משהו על הפייבל תודה רבה
    סול קאליבר 2 הוא אחלה משחק מכות. כיף גדול לכל אורך הדרך (כמובן שכדאי שיהיה שלט נוסף למשחק נגד חברים). בג'ייד אמפייר עדיין לא יצא לי לשחק (קבלתי אותו רק אתמול).

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    סבבה תודה..

אוקיי הנה הרשימה שהכנתי ..(נשארו לי רק עוד כמה שעות עד שאני אוכל להודיע לו)

פרמיום+שלט+הטענה רגילה 440$
    גירס 53$
    פייבל 23$
    battle for middle earth 2 30$ לא בטוח
    סול קאליבור 15 $
    שר הטבעות שיבת המלך 8$
    סאן אנדראס 20$
    ראיתם מחירים יותר טובים של חדשים במקום אחר?
    עכשיו משלושת המשחקים הבאים אני צריך לבחור 1:
    1.אובליביון
    2.סיינטס רואו
    3.ויוה פינאטה
    מה כדאי לי הכי..ואולי יש צפי לירידה במחיר של משהו בגלל התיישנות או משהו?

רגע אני תיכף מסיים... כל הדברים האלה הם מאמזון..מומלץ לקנות משם..(אלה דברים חדשים כאילו לא משומשים)
    תודה

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אובליביון וDOA הם שני קצוות שונים.
    אובליביון יתן לך מעל מאה שעות של משחק לשחקן יחיד.
    DOA כיף בעיקר כשמשחקים אותו ב-2 עד 4 שחקנים בסבבה בסלון או בלייב. המחשב לא מאתגר במיוחד ומשמש במיוחד לאימון. זה משחק בשביל החברים, וגם קל יחסית ללמוד אותו (אבל קשה להתמקצע)
    שניהם נראים מדהים ויזואלית. משחקי DOA הם משחקי המכות הכי יפים שיצא לי לראות (ולא רק בגלל הציצים הקופצים). אחרי שמשחקים בהם קשה לחזור לפוליגונים המכוערים בטקן. שיחקני גם בSoul Calibur ואני עדיין מעדיף את DOA (אם אתה לא רוצה להשקיע הרבה כסף ב-4 אז אולי DOA Ultimate משומש לבוקס המקורי יכול לענות על הצרכים שלך).

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    תודה אחי כבר החלטתי בערך לגבי המשחקים..אני רק צריך שתעזרו לי לבחור..כמו ששלחתי למעלה מהרשימה..אני מעדיף שתתייחסו אליה כי אני לא רוצה להיחשף לעוד דברים(חחח הרבה כסף)..אני מעדיף שתתיחסו למה שרשום שם תודה רבבה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סיינט רו ממש לא ברמה של סאן אנדראס. אז אם אתה קונה את סאן אנדראס כנראה לא תגע בסיינט רו.
    ויוה פנייטה מיועד לקהל צעיר של גיימרים, אני לא יודע אם זה המשחק בשבילך או לא.
    המשחקיות שלו אמורה להיות עמוקה יחסית (זאת בדיוק בעיה של הכותר, משחקיות עמוקה ומלחיצה מדי בשביל ילדים וסגנון ילדותי שמכוון לילדים) ועם בדיחות סוטות נסתרות כמו בכל משחק של RARE (שכולל גם סצנות סקס הזויות בין החיות).
    אובליביון, אם אתה לא בן אדם של RPG אין לך מה לחפש שם. הגרפיקה מדהימה, המשחק ארוך וממש עמוק אבל הכל תלוי אם אתה סוג הבן אדם שאוהב משחקים כאלה או לא.

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    סבבה.. ירדתי מסיינטס רואו..
    ולגבי משחקים לבוקס מה שבחרתי את שר הטבעות-שיבת המלך.
    את פייבל את ג'ייד אמפייר וספיידרמן 2 מה אתם אומרים עליהם ? שווה לי לקחת משהו משם?

ויש לי שאלה לגבי הפייבל- יש פייבל ררגיל ולוסט צ'אפטרס? מי מהם לבוקס ומי מהם יותר חדיש ואם זה הרחבה בכלל.. תודה רבה

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לפי מה שציינת , הייתי הולך גם על סייקונאוטס שגם הוא נתמך על ה 360.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kazz
    לפי מה שציינת , הייתי הולך גם על סייקונאוטס שגם הוא נתמך על ה 360.
    דוגרי, איך שכחתי אותו...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    סבבה.. ירדתי מסיינטס רואו..
    ולגבי משחקים לבוקס מה שבחרתי את שר הטבעות-שיבת המלך.
    את פייבל את ג'ייד אמפייר וספיידרמן 2 מה אתם אומרים עליהם ? שווה לי לקחת משהו משם?

ויש לי שאלה לגבי הפייבל- יש פייבל ררגיל ולוסט צ'אפטרס? מי מהם לבוקס ומי מהם יותר חדיש ואם זה הרחבה בכלל.. תודה רבה
    אני לא חושב שתמצא היום את הגרסא הראשונה של פייבל, וגם אין צורך: לוסט צ'אפטרס היא גרסה מורחבת שלה, שכוללת תוכן נוסף, ונמכרת במחירי Greatest Hits (דהיינו - בזול), ורצה גם היא ב-360 כמו גדולה.

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    מצאתי באמאזון את הפייבל ויש רק את הרגיל ...
    יש לכם אולי אתר אחר?
    חחחח כן גם אני ראיתי את הפייסכונאוטס נראה אחלה משחק..הוספתי..
    תודה..
    ואני אשמח אם תתיחסו לשאר הדברים שרשמתי בהודעה הקודמת שלי על המשחקים שבחרתי לאקסבוקס ותגידו לי מה אתם חושבים עליהם..תודה

הרשמה