תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    האתר- כאתר חדשות משחקים וכתבות שמתעדכן יומיומית, חייב שיהיה לי תמיכה בRSS (למי שלא יודע- זה משהו שאפשר להתעדכן דרכו בכותרות החדשות עם עוד קצת מידע...)
    צריכים דבר כזה כדי לא להיכנס לאתר ולהתחיל לחפור כדי לבדוק אם יש משהו חדש... וגם ככה אפשר דרך הפלאפון שמשעמם בשיעור ולקרוא כתבות (המבנה של האתר בפלאפון הוא פשוט איום... אבל זאת כבר בעיה אחרת)
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כבר הצעתי את זה בפורום קומיקס, אמרו לי שזה בפיתוח (או בעצם, ברשימה הארוכה של הפיתוח).

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    מתוך העזרה בפורומים:

http://forum.vgames.co.il/faq.php?fa...ss_syndication

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    מתוך העזרה בפורומים:

http://forum.vgames.co.il/faq.php?fa...ss_syndication
    זה RSS של הפורום, לא של הכתבות באתר.

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    צודקים, אין עדיין RSS לכתבות, רשמתי לפני אני אעדכן את זה בקרוב.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עברו 3 חודשים, קבלו באמפ.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    שמע, Poke, יש לנו רשימה ארוכה של פיתוחים שאנחנו רוצים לעשות ורק שני מתכנתים שעובדים על זה. RSS לכתבות לא מקבל מקום גבוה פשוט כי זה פונה למיעוט די קטן מהקהל. וזה לא שלא בדקנו את זה - ניסינו, אבל גילינו שזה יותר קשה ממה שחשבנו ולכן זה לא יקרה בזמן הקרוב.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    רואים.. הוא פשוט בלבן, תסמן אותו עם העכבר.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    בלי לסמן כמוני ? :ם
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    שמע, Poke, יש לנו רשימה ארוכה של פיתוחים שאנחנו רוצים לעשות ורק שני מתכנתים שעובדים על זה. RSS לכתבות לא מקבל מקום גבוה פשוט כי זה פונה למיעוט די קטן מהקהל. וזה לא שלא בדקנו את זה - ניסינו, אבל גילינו שזה יותר קשה ממה שחשבנו ולכן זה לא יקרה בזמן הקרוב.
    סליחה שאני לא קונה את זה, אני פשוט יודע מה צריך לעשות בשביל להמיר דף HTML לדף RSS, ואפילו הייתי מכין סקריפט שעושה את זה אם הייתה לכם רשימה של כל הכתבות באתר במקום לפי קטגוריות (כמו http://www.vgames.co.il/articles.aspx לדוגמא), למרות שזה אמור להיות הרבה יותר קל מהצד שלכם. אם באמת ניסיתם אני אעזוב את זה, אבל אתה לא יכול להאשים אותי שניסיתי להעיר את זה, בכל זאת עברו 3 חודשים בלי שום תגובה.
    אם לא אכפת לכם, אז במקום אם תוכלו להכין דף שבו יש רשימה של כל הכתבות האחרונות (כמו הקישור למעלה) בכל הקטגוריות, אני אכין את הסקריפט להמרה ואשתף כאן.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני מסכים עם POKE. יכול להיות שתגלו בפועל שרק 5% מהאנשים בכלל ישתמשו בRSS, אבל מצד שני זה יכול באמת להגדיל את הצפיות באתר שלכם, במיוחד מצד אנשים שכיום לא טורחים להיכנס אליו על בסיס קבוע רק בגלל שאין לו RSS.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    RSS הוא כלי מאוד חשוב להפצה תוכן. אנחנו לא מזלזלים בזה. סמוך עלינו שם אנחנו אומרים שיש בעיה באמת יש בעיה, ולכן דברים אחרים מקבלים קדימות.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי gigamer
    זה לא קשור, אבל, landrover, לא רואים את התיאור שלך כמתכנת ראשי.
    היי, לא רואים ב FF! הוא לא תומך ב CSS FILTERS ככה שרק ב IE רואים את זה זוהר
    עשיתי את זה בכתב לבן ו GLOW כחול, אולי אני אחשוב על סט צבעים אחר כדי לגרום לזה להציג משהו שונה מלבן כפונט ראשי.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    RSS הוא כלי מאוד חשוב להפצה תוכן. אנחנו לא מזלזלים בזה. סמוך עלינו שם אנחנו אומרים שיש בעיה באמת יש בעיה, ולכן דברים אחרים מקבלים קדימות.
    אז בגלל זה אני מציע להכין את זה בעצמי. כל מה שאני צריך זה דף שבו יש את כל הכתבות (פשוט לקחת את דפי הצגת התוכן ולשנות את הSQL בלי הפילטר), ואני כבר אכין סקריפט להמרה ואתם תעשו עם זה מה שאתם רוצים, אם זה בסדר אתכם

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    למען האמת אתה גם לא צריך משהו מיוחד, אתה יכול פשוט לקחת את הריכוז כתבות הקיים ולהכין מזה RSS, בדיוק לזה קיים REGULAR EXPRESSION

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    איזה ריכוז כתבות, http://www.vgames.co.il/news.aspx?
    הבעיה שאלו רק כתבות, אין שם ביקורות וחדשות, הן בדפים אחרים. גם מהדף הראשי אי אפשר כי אי אפשר לסדר אותם לפי זמן. להכין סקריפט ששולף מכולם בבת אחת זה גם לא יעיל וגם מסובך לעשות סדר.
    מצד שני, חשבתי הרגע שאולי אני אוכל להכין RSS מכל דף ואז לשלב את כולם בקורא RSS אינטרנטי כמו Google Reader שכבר מסדר אותם לפי שעה אוטומטית. אני אנסה את זה מחר.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    בחיי, זה באמת היה מסובך. למה לכל דף יש תגיות HTML מסודרות אחרת?
    בכל מקרה, זה כבר סיבך את הסקריפט כל כך שכבר השתמשתי בfeed43.com, וזה גם נתן לי להכין פיד לקומיקס. הבעיה היחידה היא קצב הרענון, פעם ב6 שעות, אבל זה עדיף על כלום.

פידים:
    כל הכתבות

קומיקס
    בקרובים
    ביקורות
    כתבות
    חדשות

עריכה: נראה שהפיד של הקומיקס נשבר. אני אנסה לתקן אותו בקרוב.
    עריכה עריכה: תוקן

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אולי תהיה מתכנת ראשי, שלפחות ישלמו לך על זה...
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הרשמה