תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    נצרת עלית
    אני רציתי לקנות את המשחק עוד כיצא בפעם לפני שנה או שנתים לא זוכר ההורים שלי סוף קנו לי את המשחק הזמנתי אותו מי פריק אז עוד כמה ימים אני הוכל לשחק סוף סוף WOW אז לפני שאני מתחיל לשחק במשחק הטוב ביותר בעולם כמה שאלות
    איזה שרת כידי לי להיות משה אתם מציעים(השמח לדעת למה אתם חושבים שהשרת שאתם מציעים טוב:smiling?
    בפרום יש יותר שחקנים באלינס או החורן ?
    ואים בכללית יש למשהו טיפים למתחיל (אני לא Noob שחקתי בפרטי לפני זה אבל הגלובלי הרבה יותר שונה)?
    ואים משהו יכול לתת לי לינק להורדה של teamspeak או תוכנה אחרת שאתם חושבים יותר טובה אף שאני לא בתוך שיש

תודה רבה לכול מישה יענה XDXDXD
    In Any Darkness Ther Asmall Light

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    דבר ראשון זה לא חורן זה הורד, ואני מציע לך לשחק בשרת jadenar, שזה השרת בו הגילדה הישראלית תוקם. תבחר אליאנס או הורד, מה שיותר מתאים לך ויותר תהנה איתו.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    נצרת עלית
    תודה על התגובה אני הבדוק את השרת אבל איזה סוג הוא

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    נכתב במקור על ידי YuriKoT
    ואם בכללית יש למישהו טיפים למתחיל (אני לא Noob שיחקתי בפרטי לפני זה אבל הגלובלי הרבה יותר שונה)?
    ואם מישהו יכול לתת לי לינק להורדה של teamspeak או תוכנה אחרת שאתם חושבים יותר טובה אף שאני לא בטוח שיש
    סתם לידע הכללי שלי, מה זאת אומרת "שיחקתי בפרטי"?

בנוגע לתוכנת דיבור, הורד את http://www.ventrilo.com/download.php, אם כי לא תוכל להשתמש בה מבלי שרת ייעודי של גילדה אם וכאשר תהיה באחת שכזו.
    The Evilution has just began

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    נצרת עלית
    כשה אמרתי שחקתי בפרטי זה אומר שחקתי בשרתים פרטים ועכשיו עוד יום יומים אני הולך לשחק בגלובל

הרשמה