תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    זה רק אני או שבמשחק יש חוסר התאמה בין המעשים לAlignments שהם מסווגים אליהם?
    כי לרוב אתה נחשב לטוב באמת אם אתה lawful good , בלתי אפשרי כמעט להיות טוב וגם chaotic. כי כדי להוסיף נקודות לchaotic אתה בעצם צריך להיות אגואיסט, לא לעזור לאנשים במצוקה ולחשוב רק על עצמך, שזה אולי נכון לגבי chaotic neutral אבל לא אם אתה טוב. והרבה פעמים כשאתה מחליט לעזור לאנשים ולהגן עליהם זה נחשב כ lawful במקום כמעשה טוב. יש לי הרגשה שהמפתחים טעו פה קצת. למשל דריזט דו'אורדן (אני מתאר לעצמי שהרוב יודעים מי זה), הוא chaotic good והוא עוזר לאנשים במצוקה ובכלל לא אגואיט אלא להפך מנסה לעזור כמה שיותר. זה די מבאס כי כדי להיות chaotic במשחק אני צריך להיו בן אדם אגואיסט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    יש משהו בדברים שלך.. היו כמה מקרים שממש עצבנו אותי בקטע הזה של הנטיות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    ק. ליד עפולה
    אני חושב שזה די ברור שהמערכת הזאת תהיה לא מדוייקת
    אי אפשר להגיד אישיות במדוייק על ידי שני תיאורים.
    ואם כבר עושים משהו בערך, זה רק טוב או רע, לא אגואיסטי או צדקן, כי צדקן זה אגואיסט שחושב שהוא לא (מי רוצה הסבר על זה מוזמן לדבר איתי).
    אני חושב שמתאים יותר לקבוע רק טוב ניטראלי או רע.
    מידת הטוב או הרע היא זאת שאמורה להשתנות, כי אדם יכול להשתנות במהלך חייו, ויכול גם לא.
    אחרי הכל, יכול להיות פאלאדין טוב והכל, לא משנה אם הוא צדקן שומר חוק או אגואיסט, הוא עדיין פאלאדין, הוא מראה כלפי חוץ מה שהוא רוצה אבל בפנים הוא אותו דבר.
    היום זה שוס לירות בדוס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    זהו שלא הכל טוב ורע..
    מקרה: אתה צריך להחליט אם להרוג גנב או להסגיר אותו למשמר.

אם אתה הורג אותו, אתה נהיה רע? הרי אתה הורג גנב שבא לעשות משהו רע..
    ואם אתה מסגיר אותו, זה אומר שאתה נהיה טוב? הרי הוא ימשיך לחיות ואולי לעשות דברים רעים בעתיד.

אז יש את המדדים של Lawful ו- Chaotic.

שתף ב-Google+

הרשמה