תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    שלום לכולם!
    אני מתחיל את הת'רד הזה כהכנה לגילדה שבתקווה תוקם ע"י צוות האתר בשרת שנבחר בהורד.
    פרסמו את שמות הדמויות שלכם ובואו נייצר רשימת חברים בין כולנו כדי שכשנרצה להקים גילדה יהיו לנו כבר חברים בה מייד. כמו כן כדי שנכיר אחד את השני וכבר נשחק ביחד.
    בנוסף אני פונה לצוות האתר שהבטיח הקמת גילדה בהורד, אנא הזדרזו ואם זה לא אפשרי מבחינתכם פשוט אימרו לנו ושמישהו ירים את הכפפה ויקים גילדה בהקדם.
    שם הדמות שלי הוא :
    Anmar
    נתראה בעולם!

Dindel
    level 20 priest

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Daenerys
    שלום לכולם!
    אני מתחיל את הת'רד הזה כהכנה לגילדה שבתקווה תוקם ע"י צוות האתר בשרת שנבחר בהורד.
    פרסמו את שמות הדמויות שלכם ובואו נייצר רשימת חברים בין כולנו כדי שכשנרצה להקים גילדה יהיו לנו כבר חברים בה מייד. כמו כן כדי שנכיר אחד את השני וכבר נשחק ביחד.
    בנוסף אני פונה לצוות האתר שהבטיח הקמת גילדה בהורד, אנא הזדרזו ואם זה לא אפשרי מבחינתכם פשוט אימרו לנו ושמישהו ירים את הכפפה ויקים גילדה בהקדם.
    שם הדמות שלי הוא :
    Anmar
    נתראה בעולם!

לא נראה לי שהיוני הזה רציני, אז יוני אחי אם אתה קורא פתח כבר את הגילד...
    אם לא כדאי להחליף אותו...
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    נכתב במקור על ידי Alpha
    לא נראה לי שהיוני הזה רציני, אז יוני אחי אם אתה קורא פתח כבר את הגילד...
    אם לא כדאי להחליף אותו...
    שמע, אני יכול לפתוח גילדה אם יהיו מספיק אנשים שאני אכיר (צריך 10 כדי לפתוח גילדה, נכון?) אני פשוט לא משחק מספיק כדי לנהל את הגילדה בצורה טובה.
    באמת אין לי זמן עם הלימודים בטכניון והעבודה אז אם מישהו רוצה לנהל את הגילדה איתי תגידו. חוץ מזה פרסמו פה שמות כדי שנוכל להתחיל עם זה.
    בגלל זה רציתי לראות מה קורה עם אנשים פה בפורום בהורד. שמע, במקרה הגרוע אני אתחיל באליינס מחדש (אני רק דרגה 10 בינתיים) ואשחק אתכם.

מה צריך יותר אצלכם Priest או Shaman?
    פעם היה לי Shaman דרגה 60 בשרת אמריקאי... דמות אדירה אני מתגעגע :smiling:

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    Sivar, Lev. 12 BE Mage
    The Evilution has just began

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Daenerys
    שמע, אני יכול לפתוח גילדה אם יהיו מספיק אנשים שאני אכיר (צריך 10 כדי לפתוח גילדה, נכון?) אני פשוט לא משחק מספיק כדי לנהל את הגילדה בצורה טובה.
    באמת אין לי זמן עם הלימודים בטכניון והעבודה אז אם מישהו רוצה לנהל את הגילדה איתי תגידו. חוץ מזה פרסמו פה שמות כדי שנוכל להתחיל עם זה.
    בגלל זה רציתי לראות מה קורה עם אנשים פה בפורום בהורד. שמע, במקרה הגרוע אני אתחיל באליינס מחדש (אני רק דרגה 10 בינתיים) ואשחק אתכם.

מה צריך יותר אצלכם Priest או Shaman?
    פעם היה לי Shaman דרגה 60 בשרת אמריקאי... דמות אדירה אני מתגעגע :smiling:
    צריך אץ שתיהם, אם אתה אוהב שאמאן שחק שאמאן! [=
    נשבר הזין.

הרשמה