תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בבקשה תגידו לי איפה בארץ מוכרים אקס בוקס 360 ?
    ובאיזה חנויות מוכרים אותו? וכמה הוא עולה כסף ?

בבקשה תעזרו לי אני רוצה כבר ליקנות אקס בוקס 360 בבקשה
    אני יודה לכם מאוד

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    בבקשה, אחים שלי, אני... אני פונה ללב שלכם... תעזרו לו בבקשה... מצ'עמם לו והוא צריך 360.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    היי FGH.
    זו היתה תגובה מעדי. תסלח לו - הוא אוהב את נינטנדו ושונא את האקסבוקס כי היא של מיקרוסופט. ומיקרוסופט כידוע רוצה להשתלט על העולם.
    אם אתה רוצה לעזור למיקרוסופט להרגיז אותו ואת שאר הנינטנדופילים, אתה יכול לקפוץ שניה לפורום נינטנדו ולכתוב שם הודעה חדשה, בה תכתוב ששמעת שזלדה, סאמוס ואמא של מריו עושות תחרות בליעת זרע בצומת בית עובד.
    ולשאלתך: בארץ אתה יכול לחפש בwww.zap.co.il והמחירים נעים בין 2000 ומשהו לגרסת הCORE הבסיסית ל3000 ומשהו לגרסת הפרמיום שמומלצת לקניה הרבה יותר - בעיקר כי יש בה הרד דיסק. יש גם אנשים שמוכרים פה בפורום, ותוכל לקבל מהם מחיר זול יותר.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    היי FGH.
    זו היתה תגובה מעדי. תסלח לו - הוא אוהב את נינטנדו ושונא את האקסבוקס כי היא של מיקרוסופט. ומיקרוסופט כידוע רוצה להשתלט על העולם.
    אם אתה רוצה לעזור למיקרוסופט להרגיז אותו ואת שאר הנינטנדופילים, אתה יכול לקפוץ שניה לפורום נינטנדו ולכתוב שם הודעה חדשה, בה תכתוב ששמעת שזלדה, סאמוס ואמא של מריו עושות תחרות בליעת זרע בצומת בית עובד.
    ולשאלתך: בארץ אתה יכול לחפש בwww.zap.co.il והמחירים נעים בין 2000 ומשהו לגרסת הCORE הבסיסית ל3000 ומשהו לגרסת הפרמיום שמומלצת לקניה הרבה יותר - בעיקר כי יש בה הרד דיסק. יש גם אנשים שמוכרים פה בפורום, ותוכל לקבל מהם מחיר זול יותר.
    תודה רבה גבר , ניכנסתי לאתר שיבאת לי ומצאתי שם אתר טוב לקניה http://vgs.co.il/default.asp?catid={...D-A3EA3DF6514C} אבל יש לי עוד שאלה אחד גבר תגיד שמעתי שאקס בוקס 360 יכול להרס מי חימום יתר יש דרך לעצור את החימום כי אני לא רוצה שאקס בוקס 360 יהרס שאני יקנה אותו אני יודה לך מאוד עם תוכל לעזור לי גם בשאלה הזותי

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי FGH
    תגיד שמעתי שאקס בוקס 360 יכול להרס מי חימום יתר יש דרך לעצור את החימום כי אני לא רוצה שאקס בוקס 360 יהרס שאני יקנה אותו אני יודה לך מאוד עם תוכל לעזור לי גם בשאלה הזותי
    כל מוצר אלקטרוני נהרס מחימום יתר. הדרך הטובה ביותר למנוע מהמוצר להתחמם היא לא להשתמש בו.

אבל באשר לקונסולות אתה תרצה למקם את ה-360 שלך במקום שיש בו זרימת אוויר. אל תתקע אותה בתוך איזה ארון או על שטיח. יש פתחי איוורור על הקונסולה, תדאג שהם לא יהיו חסומים.

יתרה מזאת כל מה שאתה צריך לעשות זה להתפלל. מקסימום יש אחריות. מינימום היא נגמרה לפני שבוע ( ).

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    כל מוצר אלקטרוני נהרס מחימום יתר. הדרך הטובה ביותר למנוע מהמוצר להתחמם היא לא להשתמש בו.

אבל באשר לקונסולות אתה תרצה למקם את ה-360 שלך במקום שיש בו זרימת אוויר. אל תתקע אותה בתוך איזה ארון או על שטיח. יש פתחי איוורור על הקונסולה, תדאג שהם לא יהיו חסומים.

יתרה מזאת כל מה שאתה צריך לעשות זה להתפלל. מקסימום יש אחריות. מינימום היא נגמרה לפני שבוע ( ).
    אז מה שצריך זה לא לחסום את פתח איוורור של האקס 360 והיא לא תיתקלקל לי אף פעם מי חימום יתר ?? ועוד משהו עם נגיד שאני משחק באקס בוקס 360 הרבה זמן כמו 5 שעות אז גם זה יכול ליגרום לחימום יתר ???

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי FGH
    אז מה שצריך זה לא לחסום את פתח איוורור של האקס 360 והיא לא תיתקלקל לי אף פעם מי חימום יתר ?? ועוד משהו עם נגיד שאני משחק באקס בוקס 360 הרבה זמן כמו 5 שעות אז גם זה יכול ליגרום לחימום יתר ???
    אין לי אפשרות להבטיח לך שהיא לא תתקלקל אף פעם בגלל חימום יתר. אפילו מי שמוכר לך את המכשיר ב-3000 שקל לא מסוגל להבטיח לך את זה ולכן נותן לך אחריות. יש אנשים שקנו את המכשיר שלהם ביום שהוא יצא, משחקים בו 20 שעות ביום ועד היום הוא עובד כמו חדש. ויש כאלה שקנו אותו לפני חודש, משחקים שעה ביום והם כבר היו צריכים להחליף את המכשיר 3 פעמים מאז. ושניהם דאגו לשים את המכשיר במקום שיש לו אוויר ודאגו שפתחי האיוורור לא יהיו חסומים.

זה המקסימום שאתה יכול לעשות - לדאוג למכשיר. ורוב המכשירים (שאנשים דואגים להם) לא נהרסים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני יכול להגיד לך שיש לי את המכשיר חודש וחצי, הוא פעל במשך חודש בערך 12 שעות ביום (הורדת דמואים וכדמה) והוא עדין לא עלה לי בלהבות.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אז אתם אומרים שאין הרבה סיכויים שאקס בוקס 360 יכול להרס מי חימום יתר

שאלה אחד קטנה מי איפה קניתם את האקס בוקס 360 שלכם ????

תודה לכם שאתם עוזרים לי :smiling:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה לא שאין סיכוי. יש סיכוי להכל. לדוגמה אם היית שואל אותי לפני 3 חודשים אם יש סיכוי שה-WII יתקלקל למשהו הייתי אומר לך שלא כי נינטנדו מיצרים מפלצות סיבולת. אבל ראינו שהיו מכשירים שהלכו בגלל העידכון שלו.

בקיצור, שום דבר בחיים לא בטוח חוץ מאשר מיסים ומוות. הסיכוי ש-360 שלך יתקלקל קטן ביותר, רוב הדיווחים של מכשירים מקולקלים באים מאתרים כמו IGN שלהם יש מכשירים מהסדרה של השיגור.

אני קניתי את שלי מחנות בחיפה (04-8102171), עלה לי 2800 שקל (גרסת פרימיום) ואת האקסטרה שלט + משחקים ועזרים קניתי באמזון וחבר שלי הביא לי לארץ.
    הוא נתן לי אחריות של שנה אבל לך תדע כמה האחריות שלו שווה משהו, הוא לגמרי מיבא את זה שחור לארץ.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה לא שאין סיכוי. יש סיכוי להכל. לדוגמה אם היית שואל אותי לפני 3 חודשים אם יש סיכוי שה-WII יתקלקל למשהו הייתי אומר לך שלא כי נינטנדו מיצרים מפלצות סיבולת. אבל ראינו שהיו מכשירים שהלכו בגלל העידכון שלו.

בקיצור, שום דבר בחיים לא בטוח חוץ מאשר מיסים ומוות. הסיכוי ש-360 שלך יתקלקל קטן ביותר, רוב הדיווחים של מכשירים מקולקלים באים מאתרים כמו IGN שלהם יש מכשירים מהסדרה של השיגור.

אני קניתי את שלי מחנות בחיפה (04-8102171), עלה לי 2800 שקל (גרסת פרימיום) ואת האקסטרה שלט + משחקים ועזרים קניתי באמזון וחבר שלי הביא לי לארץ.
    הוא נתן לי אחריות של שנה אבל לך תדע כמה האחריות שלו שווה משהו, הוא לגמרי מיבא את זה שחור לארץ.
    חחח בסדר אחי נכון אתה צודק שום דבר בחיים לא בטוח אני הקח סיכון ויקנה את האקס בוקס 360 ולא משנה לי עם הוא מיתחמם או לא אני לוקח סיכונים עפילו ששום דבר לא בטוח חחחחחח....

אז מוכרים גם בחיפה איפה בחיפה מוכרים הזה חנות איזה חברה ?? אתה יכול להגיד לי בבקשה :smiling:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי FGH
    חחח בסדר אחי נכון אתה צודק שום דבר בחיים לא בטוח אני הקח סיכון ויקנה את האקס בוקס 360 ולא משנה לי עם הוא מיתחמם או לא אני לוקח סיכונים עפילו ששום דבר לא בטוח חחחחחח....
    נכתב במקור על ידי FGH
    אז מוכרים גם בחיפה איפה בחיפה מוכרים הזה חנות איזה חברה ?? אתה יכול להגיד לי בבקשה :smiling:
    החנות נמצאת במרכז הכרמל, המספר טלפון הוא 04-8102171.
    אל תצפה לאיזה מגה חנות מטורפת, זה לגמרי גבר מזדקן שפתח חנות שנראת יותר כמו סלון של בית מאשר חנות.
    אבל המחירים שלו זולים כי הוא שחור לגמרי, מבריח הכל מתחת לאף של המכס וכדומה
    הוא הבטיח לי אחריות של שנה אבל לך תדע כמה האחריות שלו אמינה, כל מה שאני יודע זה שקניתי ממנו 360 פרימיום ב-2800 (אמריקאי) והמכשיר היה חדש מהניילונים.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    החנות נמצאת במרכז הכרמל, המספר טלפון הוא 04-8102171.
    אל תצפה לאיזה מגה חנות מטורפת, זה לגמרי גבר מזדקן שפתח חנות שנראת יותר כמו סלון של בית מאשר חנות.
    אבל המחירים שלו זולים כי הוא שחור לגמרי, מבריח הכל מתחת לאף של המכס וכדומה
    הוא הבטיח לי אחריות של שנה אבל לך תדע כמה האחריות שלו אמינה, כל מה שאני יודע זה שקניתי ממנו 360 פרימיום ב-2800 (אמריקאי) והמכשיר היה חדש מהניילונים.
    הוא מוכר גם 360 פרימיום עם צ'פ מוכן???

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הוא הציע לי אבל לא התעניינתי בנושא, שלי בלי צ'יפ.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    טוב אחי תודה עזרת לי מאוד שתדע

ועוד משהו אחרון שאני צריך לדעת

למכור שבחיפה יש לו 360 בפרימיום בשיטת האירופאי ????

וגם הוא לותן משחקים מתנה שאתה קונה את ה360, או שהוא עושה לך משחקים במחיר מיבצע ????

חייב לדעת אחי ואז אני קונה את האקס בוקס 360 :smiling:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש לו גם וגם. דבר איתו בטלפון, לא תמיד יש לו במלאי אבל הוא יזמין בשבילך כל מה שתרצה.
    בקשר למשחקים, אין לי מושג. הוא לגמרי עובד שחור, נסה לסגור איתו עסקה כמו בשוק

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    רגע לא יבנתי אני מזמין מימנו את ה360 דרך הטלפון והוא מביא לי ישר לבית?? או שאני בא אליו ואומר לו להזמין לי ואז אחר כך אני חוזר אליו ולוקח?????

תוכל בבקשה להסביר לי איך זה עובד אצלו

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הוא חנות לכל דבר.
    אני באתי אליו וקניתי. אם אין לו במלאי אז הוא יצטרך להזמין את זה.
    פשוט תתקשר, שאל אם יש לו במלאי ועל המחירים.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    טוב אחי בסדר תודה רבה לך עזרת לי מאוד יום ריאשון אני כבר יקנה את האקס בוקס 360
    טוב אולי אני יקנה אותו ביום ריאשון כי צריך ליבדוק עם יש למוכר במלאי חחחחחחח......

ומה השם של המוכר איך קורים לו???

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הגזמת, אני ממש לא זוכר
    נראה לי שקוראים לחנות "יש דברים ב-GO"

הרשמה