תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.01.2007

שלום זה עידו , משחק בסורס , מתלונן על בעייה שקשורה לגרפיקה בכלל על FPS , הבעייה היא כאשר אני מפעיל מפה אחרת או מפה תואמת אז הFPS שלי יורד מ100 ל20-30 FPS , מה שאני רואה שהמשחק שלי מקרטע חבל"ז והוא לא זז לי בכלל אם זה בגרפיקה כבדה . בנוסף אני לא מבין מה זה החרא הזה שיש בסורס צריך להראות לVALVE על זה שהם צריכים לבנות סורס חדש שיעבוד על כ.מסך שמובנה על לוח האם והם לא מבינים עד כמה זה חוצפה מה שהם עושים לי ולא כמו הסורס הישן .

אז תנסו לעזור לי באיסיקיו 338157199 ואגב Lucifir אל תנסה להאשים אותי יותר !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    תנסה לשנות רזולוציה.... ויכול להיות שהדרייבר של הכרטיס מסך שלא מותקן ובגלל זה הוא לא נותן לך לשנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    טוב, מה שאמרת פה על זה שיש ל"איך ל valve יש חוצפה לבנות סורס חדש" ו "הם צריכים לבנות סורס שכרטיס מסך מובנה יוכל להפעיל אותו.."
    טוב, תשמע, לרוב האנשים שיש להם משחקים במחשב, יש מחשב מספיק טוב בשביל להפעיל את הסורס, על FPS גבוה, אתה לא יכול לבוא בהאשמות לסורס למה הם בונים משחק עם גרפיקה כבדה, זה הביקושים של הגימינג היום, גרפיקה טובה וכמה שיותר ריאלסיטית, אין לך ביכלל מה לבוא אליהם בטענות.

דבר שני, אתה רוצה משחקי שיפעלו עם הכרטיס מסך מובנה, תשחק סוליטר, או משחקים בסגנון, כי כרטיס מסך מובנה זה המשחקים היחידים שהוא מסוגל להפעיל.

לגבי ה FPS, אפשר לסדר את זה, לא צריך לבוא בהאשמות לכולם, סורס זה משחק כבד, נכון, יש כאלה שזה לא מתאים למחשב שלהם, ויש כאלה שזה רץ אצלהם כמו מותק.
    דבר ראשון תוריד את הרזולוציה להכי נמוכה שאתה יכול, 640 480 רוב הסיכויים שזה הכי נמוך שתמצא.
    דבר שני, אני אף פעם לא שיחקתי סורס, אבל אני בטוח שיש בתפריט של המשחק, כל מני הגדרות של ווידאיו, כמו כמות פרטים על כל מודל, צל, וכל מני שטויות קטנות כאלה, פשוט תוריד אותם להכי נמוך שאפשר.

דבר שני, כמות הצבעים, תוריד אותם ל 16 ביט (לא אל תגידו לי פה זה לא חוקי אפשר לראות דרך עשן, כי בסורס אין דבר כזה לראות דרך עשן לא משנה כמה ביט אתה משחק).
    דבר שלישי, אני יודע שהפקודות שפקודות קונסול של סורס שונים מסיאס, אז אני לא יכול לעזור לך בזה, אבל תשאל אנשים שמבינים בסורס, תעשה חיפוש על פקודות לטקסטורות, תוריד הכל להכי נמוך, תבטל צל אם אתה יכול.
    דבר אחרון וכמעט הכי חשוב, תעשה עדכון לכרטיס מסך שלך.

נ.ב
    מה זה לעזלזל "מפה אחרת או מפה תואמת" @#?%!#$^^

ואם כל זה לא עוזר לך, פרוש לסיאס, הרבה יותר טוב : ))
    חח סתם, אני בטוח שזה יעזור.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הרשמה