תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    בעולם שטוף קרבות שבוא זכות החיים תלויה ביכולת הלחימה שלה, בעולם שטוף שנאה ודם, גזעים אין ספור שמתחרים על זכות קיומם עצמה, שבוא רגע של חולשה אומר מוות, ושהחלטה טקטית גרועה משולה להפסד, בעולם זה אתה תיקח את מושכותיו של אחד מצבאותיו העצומים של הגזע שתבחר, וזה יהיה תלוי בך להוליכם לניצחון מהולל, או לסוף חייהם,רק כישורך שלך יקבעו את תוצאות הקרב, האם אתה מוכן לקחת את הסיכון?

טיזר קטן שכתבתי, מקווה שזה ימשוך אנשים להמשיך לקרוא פה
    עולם הוורהאמר הוא עולם שמלא בגזעים מרקתים ובקרבות עוצרי נשימה, ולכל גזע יש איפיונים משלו
    משחר הוורהאמר הוא משחק מרתק המצריך חשיבה טקטית ומזל.... בניית צבאות מכלום וגמישות כמעט אין סופית ביצירתם, למרות שישנם רק 15 צבאות, לכל צבא יש יחידות שונות ומגוונות שמהן אפשר ליצור אין ספור סוגי תת צבאות שונים...
    פירוט על הצבאות [ למרות שהוא לוקה בחסר בחלק מהצבאות] אפשר למצוא כאן
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%95%...A1%D7%99%D7%94

וישנם שני פורומים נוספים של וורהאמר.. שהם פונדק הכוכבים והאורק...גם שם תוכלו למצוא תשובות לשאלות שתרצו לשאול... האנשים בקהילת המיניאטורות כולם כמעט שמחים לעזור ומקבלים כל שחקן חדש בשמחה, תרגישו חופשיים לשאול ולנדנד על כל שאלה שתהיה לכם...יהיה משהו שיענה

בטור שחקן מיניאטורות אני חייב להגיד שלמרות שההשקעה גדולה זה שווה את זה, שעות ההנאה שמקבלים מהרכבת וצביעת המיניאטורות, ולאחר מזה המשחק איתן.. שווה את הסכומים האלה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הצגה מוצלחת למשחק מצוין.
    אני חושב שמעטים מהקוראים מבינים עד כמה מקיף ועמוק המשחק הזה, ואיזה רקע מגניב יצרו בשבילו האנשים הטובים ב-GW. גיליתי את זה בעצמי רק כשהתעמקתי יותר בנושא, ועכשיו אני מצטער שלא נכנסתי למשחק מוקדם יותר.
    B.R, אשמח אם תפרט יותר על הצבא האהוב עליך, למה בחרת דווקא בו, איך אתה משחק אותו, ואיך אתה צובע אותו. אני בטוח שאנשים ירצו לקרוא את זה.
    שתף ב-Google+

הרשמה