תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    כן כן, הרגע הזה הגיע. כפי שכבר רמזנו בעבר, כוכבי כסף מוכנה לעשות את מה שאף אחד אחר ברב-יקום לא מוכן היה לעשות עד כה - לתרגם חומרים ל-WARHAMMER. המטרה היא פשוטה: ליצור נגישות למשחק לקהל רחב יותר. האמצעי, כאמור, הוא תרגום. לחצנו על GW במשך כמה חודשים שיאפשרו לנו לעשות זאת. בסופו של דבר לא רק שהם הסכימו לאפשר לנו זאת, אלא המליצו לכל המפיצים שלהם לעשות מהלך דומה. נכון לשלב זה, אגב, כל מה שיתורגם יהיה זמין להורדה חינם באינטרנט.

אז, דרוש לנו מתרגם שמכיר היטב ולעומק את WARHAMMER FANTASY, הן מבחינת חוקים והן מבחינת מכניקה והן מבחינת יחידות וצבאות. מתרגם בעל שליטה מלאה בעברית ובאנגלית על בוריין, בכתב ובע"פ (לא מישהו שכותב "שתי כיסאות", עם כל הכבוד לשיבוש השגור). מישהו שיכול להקדיש את הזמן והאיכות לתרגום חומרים למתחילים.
    החומר שיתורגם ראשון הוא: החוברת BATTLE FOR SKULL PASS, הכוללת 32 עמודים.

מי שחושב/ת שהוא/היא מתאים/ה לתפקיד, מוזמן/ת ליצור איתי קשר באימייל, ולצרף קורות-חיים רלוונטים: [email protected]

בברכה,
    כוכבי כסף.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כמו שאומרים, אין מברכים אלא על המוגמר, ולכן אני אמנע מ"מזל-טוב" בשלב זה, אבל בהחלט אאחל שיהיה בהצלחה.
    פרוייקט אוגמיוס - מקור הידע שלך למשחקי תפקידים
    http://www.ogmiosproject.org
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    עיר
    כפר סבא
    אתם מתכננים לתרגם רק את פנטזי, או גם את 40K? במידה ואתם תתרגמו גם את 40K אני מוכן לעזור לתרגם
    the swarm is coming! the swarm is coming!!! every one pull out his bolter and get into position!!!(daniel of the endless moon on hive fleet nightmera)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לא כדאי שתפרסמו את זה גם באורק ובפונדק? רוב המיניאטוריסטים נמתאים שם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    למרות שאין לי קורות חיים רלוונטיים במיוחד (צריך להתחיל איפהשהו לא?)
    שלחתי
    שתף ב-Google+

הרשמה