תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    היי
    עוד כמה שעות אני מקבל את WOW ואני חושב שאני יתחיל דמות בkazhan כי חבר שלי משחק שם,
    אבל בכמה שעות ששיחקתי בשרת הזה אני לא ראיתי הרבה אנשים... אני תמיד חשבתי שבWOW יש דיי הרבה אנשים בעיר וזה ונגיד פתאום אני יכול לראות קבוצות גדולות של אנשים הולכים בייחד... בשרת ראיתי מקסימום 4 אנשים בייחד

אז זה כה בגלל שהשרת הזה חדש או זה בכל השרתים ככה ? כדי לי להתחיל לשחק בשרת מלא ?
    תודה

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מוזר, דווקא ראיתי הרבה מאוד חבר'ה ב-kaz. זאת אחת הסיבות שהחליטו בסוף שזה לא יהיה השרת של הגילדה... זה תלוי מאוד באיזה שעות אתה משחק, רוב השחקנים נכנסים בשעות אחה"צ\ערב.
    לגבי קבוצות גדולות, רק לעיתים נדירות מאוד תראה דבר שכזה. לרוב פשוט תראה המון אנשים שונים הולכים לכיוונים שונים.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי ננסק
    מוזר, דווקא ראיתי הרבה מאוד חבר'ה ב-kaz. זאת אחת הסיבות שהחליטו בסוף שזה לא יהיה השרת של הגילדה... זה תלוי מאוד באיזה שעות אתה משחק, רוב השחקנים נכנסים בשעות אחה"צ\ערב.
    לגבי קבוצות גדולות, רק לעיתים נדירות מאוד תראה דבר שכזה. לרוב פשוט תראה המון אנשים שונים הולכים לכיוונים שונים.

באיזה אזורים יש הכי הרבה אנשים ??

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בערים הגדולות, בעיקר אוריגרמר, איירון פורג' וסטורמווינד. אבל השאלה היא מה אתה מחפש - אם אתה סתם מחפש קבוצה, אפשר לעשות את זה מכל מקום בעולם עם אפשרות ה-Looking for Group שנמצאת בתפריט התחתון. אם אתה רוצה להכיר אנשים ולהסתחבק, היה מוכן לכך שרבים לא מעוניינים בזה אלא סתם רוצים לרוץ ולעלות דרגות...
    אנשים בדרך כלל לא מסתובבים בקבוצות. אם הם התכנסו לקבוצה, הם כנראה כבר בדרך למבוך כלשהו או שהם בתוכו, ואז מן הסתם לא תראה אותם בעיר הגדולה. מאחר ובגילדות אפשר לדבר אחד עם השני דרך ערוץ הגילדה, מכל מקום בעולם, אין להם שום סיבה להתכנס ביחד למקום אחד (אלא אם זו גילדת role play, אותן ניתן לפגוש על שרתי RP).

הרשמה