תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    כיוון שאני חדש בעניין של משחקי אונליין והכל, יש לי שתי שאלות...
    1.שאלה טיפשית אומנם, אבל איך אני מזהה את חברי הקבוצה שלי בTeam Death Match
    2.למה כשאני מנסה להתחבר לשרת של ויגיימס, המשחק מעלה הודעה שאומרת שהשרת הוא בגירסה שונה, משהו כזה, ובגלל זה אני לא יכול להכנס?
    עזרה בבקשה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    לחברי הקבוצה שלך יש סרטי זרוע ירוקים. ובכלל, הם נראים פחות מפחיד.
    ובעניין הגרסה השונה, תוריד את הפאץ' (patch).
    הגירסה הנוכחית היא 1.08
    תסתכל בפינה כשאתה בתפריט של המשחק איזה גרסה יש לך ותוריד פאץ' בהתאם.

אתה יודע לקרוא אנגלית, כן?

בעניין השרתים של ויגיימס, אין להם מספר מתחת לאזור ping? אז אין מהם אות, והם לא פועלים. זו עלולה להיות הסיבה.
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני בטוח שהיה טופיק עם שתי השאלות האלו בדיוק...
    טוב, כמו שיותם אמר, לחברי הקבוצה יש פסים ירוקים על החליפה והקסדה. בנוסף, אתה רואה את הפנים שלהם (או שזה רק אצלי ככה?), בזמן שלאויבים יש קסדה עם זכוכית שחורה שמסתירה את הפנים. עוד הבדל הוא שלחברי הקבוצה יש אייקון מעליהם ולידו השם שלהם. כשהתחלתי לשחק הסתמכתי על האייקון כדי להבדיל, אבל קורה הרבה שאתה פוגש אויב ובמקרה יש מעליו אייקון, כי אחד החברים שלך נמצא מאחורי קיר כלשהו בזוית הנכונה... קיצר, תשתדל לפגוע רק במי שלא ירוק והכל יהיה בסדר.
    אתה צריך להוריד את הפאטץ' של גרסה 1.08. יש כאן קישור לזה. בלי שום קשר, השרתים של ויגיימס לא פועלים כרגע. תתחבר לשרת אחר בינתיים. יש כמה שרתים ישראליים. לפעמים אני אפילו מפעיל שרת במחשב שלי לכמה שעות, אבל זה בעיקר כדי לנסות שינויים שעשיתי בהגדרות של הנשקים.
    אם אתה מנסה להיכנס לשרת אחר ומופיעה לך הודעת שגיאה שאומרת שהגרסה של FEAR לא מתאימה לשרת (והתקנת את הפאטץ') - זה באג ידוע. תלחץ לחיצה אחת על השרת, חכה שניה שהוא יעדכן את הפרטים (מספר שחקנים, מפה וכו') ורק אז תתחבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    תודה רבה לכם
    שתף ב-Google+

הרשמה