תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 71
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כרגיל אצל שמועות, מדווח מפי "עובד אנונימי" שבמקרה פגש "מישהו" ופלט "משהו". במקרה הזה, מדובר בדחיה של מאריו לאיזור חג המולד הבא, בעוד מטרויד יגיע מתישהו בין אפריל ליוני.
    לידיעה המקורית.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי choopy
    כרגיל אצל שמועות, מדווח מפי "עובד אנונימי" שבמקרה פגש "מישהו" ופלט "משהו". במקרה הזה, מדובר בדחיה של מאריו לאיזור חג המולד הבא, בעוד מטרויד יגיע מתישהו בין אפריל ליוני.
    נכתב במקור על ידי choopy
    זה בערך מה שאומרים כבר חודשים, לא בדיוק ידיעה חדשה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    גם אני לא מבין מה חדש פה, הבנתי שזה כך כמה כמה חודשים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שבפודקאסט האחרון של IGN הם אמרו שאין מצב שמטרויד יצא לפני יוני ואולי אפילו ידחה עד החגים בדצמבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    סבבה, אם העיכוב חשוב כדי לדאוג למשחק יותר טוב, אז אני לא מתלונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בלי קשר למטרויד לי קצת מפריע שנינטנדו אמרו שבניגוד לקיוב לא יהיו זמנים ארוכים בלי משחקים טובים שיוצאים לשוק.
    לא בדיוק עומדים בזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    בלי קשר למטרויד לי קצת מפריע שנינטנדו אמרו שבניגוד לקיוב לא יהיו זמנים ארוכים בלי משחקים טובים שיוצאים לשוק.
    לא בדיוק עומדים בזה...
    כבן אדם שגם ככה אין לו Wii לא חושב שיש לך זכות לדבר. נינטנדו אמרו, וואי, והם לא עמדו במילה שלהם. להאמין לתאריכי יציאה של נינטנדו... זה כמו להאמין לפוליטיקאים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    כבן אדם שגם ככה אין לו Wii לא חושב שיש לך זכות לדבר. נינטנדו אמרו, וואי, והם לא עמדו במילה שלהם. להאמין לתאריכי יציאה של נינטנדו... זה כמו להאמין לפוליטיקאים...

לא קשור לתאריכי היציאה של משחקים מסויימים כמו מטרויד, היה צריך להיות דביל כדי להאמין שמריו, זלדה, מטרויד וסופר סמאש יצאו ב-4 חודשים הראשונים של הקונסולה.

יש לי זכות מלאה לדבר, בדיוק כמו שאתה יכול להתלונן על GEARS כל היום ואין לך 360, אני יכול להגיד שנינטנדו מאכזבים כי הם הבטיחו כל חודשיים שלושה שחרור של משחק גדול והם לא עומדים בזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי ADi
    אבל עדי דוגרי הד'ר צודק כאילו זה אחת הסיבות הכי רציניות שגורמות לנו לא לקנות את הווי ממש עכשיו
    נינטנדו הבטיחה לנו שלא יהיה פה גימקיוב 2 ובנתיים יש פה גימקיוב 1.5 אני לא רוצה לגרור את זה שוב לויכוח על הכוח של הwii כי כבר השתכנעתי סופית שהשלט יחפה על זה אבל גם זה וגם לא לתת לנו משחקים שווים? נגיד קניתי את זלדה וwario את זלדה סיימתי ומwario השתעממתי תוך 3 שבועות מה אני משחק ? ומה יקרה שמטרויד ומריו יהיו בחוץ ? מה נינטנדו תיתן לנו אז? הם ממש לא דואגים שלא תהיה בצורת כמו בקיוב
    יש לי רגליים נורמליות לגמריי ואני לא רואה שום סיבה מחורבנת
    שמישהו ינעץ בהם עינים.
    jd salinger
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בגלל זה אני מחכה לשנה הבאה.
    המכשיר עצמו יעלה מקסימום 200$, גם יהיו משחקים כמו מריו/מטרויד ודומיהם בחוץ כבר, הכרזות על המשחקים שיצאו ב-2008 אז אני אדע מה יהיה למכשיר וגם אני אהיה עמוק בתוך לימודי מדעי המחשב וממילא לא יהיה לי זמן בשקל למשחקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

לא בדיוק עומדים בזה...
    תראה, אני מבין שומע את מה שאתה אומר וזה נשמע כמו... אוי אוי אוי! נינטנדו לא בדיוק עמדה בהתחייבויותיה, אוי אוי אוי, זה מפריע לי, אוי אוי אוי!

כנראה רק נינטנדו לא עומדת בהתחייבויותיה. מישהו זוכר שמייקרוסופט הבטיחה חמש משחקים בשנה מ-Rare? אז הבטיחה!

אגב, לפי מאט, נינטנדו עוד לא הכריזה על שלושה משחקים גדולים שיצאו עוד השנה. כמובן, אי אפשר להתחייב שגם הם לא יידחו, אבל מבחינתי, אני בעד כל דחייה למען איכות גבוהה יותר. היא עשתה זאת בעידן הנינטנדו 64 ושם היא הייתה מצטיינת, בניגוד לדור האחרון.

תהיה לי בריא, נדב. בוא, ספר לנו על המשחקים המצופים עבורך לווי, כך תהיה יותר מועיל ומעניין בפורום הזה. נשמע לאילו משחקים אתה כל כך מצפה במקום ממה אתה כל כך "מאוכזב" עאלק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין בעיה.
    מריו גלקסי, מטרויד פריים 3, זלדה, סופר סמאש ברת'רס.
    זה הכל. אין לי זין לעוד מריו קארט, אין לי זין לעוד מריו טניס, אין לי זין לעוד F-ZERO וכל השאר הממוחזרים.
    אולי אם יהיה להם ON LINE כמו שצריך ומספיק שחקנים בארץ אז מריו קארט יעניין אותי.
    אבל זהו, אין לWII בנתיים שום דבר אחר להציעה למעריץ נינטנדו עתיק ימים שכמוני.
    מתי בדיוק מיקרוסופט הבטיחה שRARE תעשה 5 משחקים בשנה ד"א? בשנת 2001?
    איזה יופי לראות אותך שוב פעם מגונן על נינטנדו בגופך.
    אולי תהיה גבר פעם אחת ותגיד "נכון, נינטנדו באמת אמרו שיהיה זרם קבוע של משחקים אבל הם לא עמדו בהבטחה".

אתה בעולמך הצר וחסר ההבנה חושב שאני בוכה פה על זה שנינטנדו לא עומדים במילה שלהם. רק מראה כמה התפיסה שלך לוקה בחסר.
    בגלל שיש לWII רק 4 משחקים גדולים (מטרויד, זלדה, מריו, סמאש), ההבטחה של נינטנדו לזרם קבוע של משחקים גדולים וטובים הייתה החבל הצלה שלהם בשבילי. הייתי בטוח שיהיו משחקים שלא שמעתי עליהם בכלל במשך כל השנה.
    אבל הפלא ופלא, נינטנדו לא הכריזו אפילו על משחק אחד מאז ספטמבר...
    אני מחכה להכרזה הגדולה שהם הולכים לעשות, אם זה יהיה משחק ידוע מראש כמו F-ZERO או מריו קארט אז זאת אכזבה גדולה. אם זה יהיה משהו חדש או לא צפוי (כמו קיד איקרוס) אז סחטן עליהם.

מספיק תרמתי לדיון?

ד"א, אם אתה כל כך אוהב לסלף דברים של אנשים, בו תרגיש קצת איך זה.
    רונן, אתה שקרן. מאט אמר שיש 3 משחקים בכלליות שבאים לWII, הוא לא אמר של איזה חברה.
    שקרן מסלף עובדות עבור נינטנדו היית ושקרן תהיה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    כנראה רק נינטנדו לא עומדת בהתחייבויותיה. מישהו זוכר שמייקרוסופט הבטיחה חמש משחקים בשנה מ-Rare? אז הבטיחה!
    חמישה רונן, חמישה. זה לא כלכלה, זה לשון.
    אבל באמת היה נחמד לראות יותר משחקים של RARE יוצאים השנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    התגובה מכוונת לד"ר:
    אתה כזה צבוע.
    ל-360 חיכית שנה. ועוד שנה שתקנה Wii כל הארבעה הגדולים יהיו שם.
    באמת, קצת הגינות.

ועכשיו מה אתה מתכוון לשחק ב-360? מה יוצא בחצי השנה הקרובה?
    יותר מזה, איזו הכרזה שמענו ממייקרוסופט על משחקים חדשים מלבד E3 2004?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    חמישה רונן, חמישה. זה לא כלכלה, זה לשון.
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אבל באמת היה נחמד לראות יותר משחקים של RARE יוצאים השנה.
    אני מקווה לCONKER 2, הראשון היה משחק הפלטפורמה הכי טוב ששחקתי על הN64 חוץ מאשר מריו 64. גם קילר אינסטינקט יכול להיות נחמד או בלאסט קורפס.
    אבל עדין, RARE הוציאו 3 משחקים השנה שזה פחות או יותר שיא בשבילם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    האכזבה היחידה שלי היא ש-Battalion Wars 2 לא יוצא ברבעון הראשון ועכשיו אלוהים יודע מתי הוא יגיע. זה היה ברור שהגדולים של נינטנדו לא יגיעו בקרוב. בעזרת השם נראה יותר מאחד השנה.

זה והעובדה ששום דבר לא יוצא ברבעון הראשון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    האכזבה היחידה שלי היא ש-Battalion Wars 2 לא יוצא ברבעון הראשון ועכשיו אלוהים יודע מתי הוא יגיע. זה היה ברור שהגדולים של נינטנדו לא יגיעו בקרוב. בעזרת השם נראה יותר מאחד השנה.
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    מה שעצוב הוא שאולי גם לא יצא כלום ברבעון השני.
    מריו, סופר סמאש ומטרויד כנראה לא יצאו בו, אולי רק BW2.
    שתף ב-Google+

אל תבכה, ד"ר..
    אני בטוח שהיובש הזה יבוא לידי ביטוי בהורדת מחירי הקונסולה בצורה דראסטית.

חצי נחמה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    אל תבכה, ד"ר..
    נכתב במקור על ידי spam
    אני בטוח שהיובש הזה יבוא לידי ביטוי בהורדת מחירי הקונסולה בצורה דראסטית.

חצי נחמה?
    אני לא בוכה, לא קניתי WII בדיוק מהסיבה הזאת, אין מספיק משחקים. אז אין לי מה לבכות אם היובש משחקים בWII לא נוגע לי?
    הורדת מחיר? כל עוד הם מוכרים כל קונסולה שהם מיצרים למה להם להוריד מחיר.
    שתף ב-Google+

אל תדאג, היובש יביא איתו חרם צרכנים של אנשים ריאלים אפילו פחות ממך.
    שתף ב-Google+

הרשמה