תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: איזה עולם תרצו?

מדרגים
25. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • הלורה 2

14 56.00%
  • ציון

1 4.00%
  • Campaign Setting מוכן

2 8.00%
  • עולם חדש לגמרי

8 32.00%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    טוב, אם אנחנו מתחילים פרוייקט חדש, צריך קודם כל לדעתי להחליט באיזה עולם אנחנו נעשה אותו.
    קודם כל יש את העולמות שהיו כבר פרוייקטים עליהם והם:
    1. הלורה - לעשות שרת שיהיה בעולם של הלורה, אבל מתישהו בעתיד יחסית למה ששיחקנו בנוור 1. היתרון העיקרי הוא שלא נצטרך לשכתב הרבה מידע, להוסיף עוד 100 שנים להיסטוריה זה לא כמו לכתוב עולם שלם מהתחלה, כלומר מהרגע שיהיה צוות בנייה וצוות כתיבה, נוכל להתחיל בבנייה מעשית.
    2. ציון - העולם של המודול הישן שהיה אמור להיות בגיימר ולעולם לא עלה. העולם כתוב באופן חלקי ולא מלא, ויהיה צורך בהרבה שכתוב כדי להתאים אותו, אבל זה עדיין לא יהיה כמו יצירת עולם חדש, ואפשר יהיה להתחיל לבנות יחסית מהר.
    3. עולם של Campaign Setting מוכן - לא צריך צוות כתיבה, רק מישהו שיתמצת חומר מכל מיני מקורות מידע, ויהיה אפשר להתחיל בבנייה יחסית מהר (אני אומר יחסית מהר כי הבונים, או לפחות מי שינהל את הבנייה, יצטרך לקרוא הרבה חומר כדי לדאוג שלא יהיו סתירות)
    4. עולם חדש לגמרי - שכמובן יקח הכי הרבה זמן לבנות ולהתאים, אבל יכול להיות שמתחשק לכם משהו מקורי וזה גם בסדר.
    ראוי לציין שאפשרויות 1,2 ו4 מאפשרות לנו לעצב את העולם בהתאם לעלילה שתהיה ולכן זה יתן ליוצרים יותר "חופש אומנותי".

חוץ מזה, בנוסף להצבעה שלכם, כדאי שתסבירו למה אתם חושבים מה שאתם חושבים, וכמובן אם רשמתם 3 או 4, אז כדאי שתתנו גם הצעות יותר מפורטות.

אז יאללה, מי שמצביע משפיע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    ממש בקצרה...קחו בחשבון בגלל שהמשחק הזה מאד כבד... תשימו דגש על NWNX4. גם אם אפילו לצוות אין את הידע הדרוש לעבוד בשיתוף עם תוכנות חיצוניות או "שרתים חיצוניים", כמו SQlite ,MYSQL ועוד.. עם הזמן ילמדו אתכם כיצד להשתמש בהם וגם ישחררו תכנים שהתקנתם לא תצריך קושי רב.

למשל...אפליקציה שתגשר בין המידע של NWN לפורום מסוים (כגון: SMS,Vbulletin...) כגון: התקנה סטנדרטית של פורום ובו ילוו נתונים נוספים שקשורים לשרת/ים.

בהצלחה
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    אני חושב שאחד היתרונות של הלורה 2 זה שיש סיפור מוכן ואפשר לפתוח כמה שינויים במאה שנים האחרונות - במיוחד אם הולכים לפי קוו העלילה שרועי כתב
    ולעשות את הקלאסים קצת יותר פתוחים אם רוצים
    ובמצב הזה יהיה קל להמיר את המערכות וההגדרות של העולם
    ואז את רוב הזמן לא יהיה צורך להוציא על סקריפטים אלה על בניה או להוסיף סקריפטים חדשים (כמו קווסטים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    נכתב במקור על ידי Yuspean
    אני חושב שאחד היתרונות של הלורה 2 זה שיש סיפור מוכן ואפשר לפתוח כמה שינויים במאה שנים האחרונות - במיוחד אם הולכים לפי קוו העלילה שרועי כתב
    ולעשות את הקלאסים קצת יותר פתוחים אם רוצים
    ובמצב הזה יהיה קל להמיר את המערכות וההגדרות של העולם
    ואז את רוב הזמן לא יהיה צורך להוציא על סקריפטים אלה על בניה או להוסיף סקריפטים חדשים (כמו קווסטים)
    ובנוסף - צוות הכתיבה החדש יוכל להתמקד בכתיבת משימות ותת משימות, לתת נפח לחלקים שלא קיבלו עד עכשיו מספיק במה, להוסיף חומר לסיפריות ולהפוך אותן למשהו מטורף עוד יותר וכיו"ב. יש המון יתרונות!

יחד עם זאת, אני מאמין שיותר מתאים לקהילה עולם מן המוכן. לקחת חתיכה של הממלכות הנשכחות ולבנות אותה, כמו שעושים ברוב השרתים הקבועים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עד שאין פה לפחות 20 הצבעות, לא מתחילים לעבוד על שום פרוייקט.
    קודם נהיה בטוחים שיש פה 20 איש שאכפת להם בכלל משרת.

שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי GateXKeeper
    ממש בקצרה...קחו בחשבון בגלל שהמשחק הזה מאד כבד... תשימו דגש על NWNX4. גם אם אפילו לצוות אין את הידע הדרוש לעבוד בשיתוף עם תוכנות חיצוניות או "שרתים חיצוניים", כמו SQlite ,MYSQL ועוד.. עם הזמן ילמדו אתכם כיצד להשתמש בהם וגם ישחררו תכנים שהתקנתם לא תצריך קושי רב.

למשל...אפליקציה שתגשר בין המידע של NWN לפורום מסוים (כגון: SMS,Vbulletin...) כגון: התקנה סטנדרטית של פורום ובו ילוו נתונים נוספים שקשורים לשרת/ים.

בהצלחה
    לא הבנתי מה הקשר בין הכובד של המשחק לNWNX4, אם כבר, אז הכובד הוא טענה למה לא להתקין NWNX4, שרק יוסיף עוד עומס, ולא להפך.
    אגב, סתם לידע כללי, ניסיון עם NWNX4 אין לי עדיין, כי לא התעמקתי עדיין במערכות של NWN2, אבל עם NWNX2 דווקא כן יש לי ניסיון, ואני יודע איזה דברים אפשר לעשות איתו (רק חבל שלא הייתה לי את האפשרות לעשות את זה בגיימר...)
    בכל אופן, אני לא פוסל כלום, רק צריך לחכות קצת לפני שמתחילים להתעסק עם המערכות האלה לדעתי. קודם כל שיהיה את הבסיס של המודול, אח"כ נוסיף את המערכות החיצוניות, שתשתחרר גרסא סופית של NWNX4, ושנוכל לאמוד את העומס ששרת NWN2 יעשה על המחשב, אז נוכל לעשות בדיקות עומס גם של דברים כאלו, ולראות אם זה כדאי או שזה רק יתקע את המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אני בעד עולם חדש. הלורה תדרוש לא מעט שכתובים כדי להתאים את עצמה לגזעים החדשים וזה יהיה מגושם משהו לדעתי.
    כמו שאמרתי בדיון השני, אני יכול לחשוב על עולם חדש תוך כמה ימים. רעיון, לפחות. משהו מקורי.
    לא שתהיה לי איזשהי בעיה עם הלורה, חס וחלילה.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    למצוא רעיון לעולם זה לא כזו בעיה.
    לכתוב טקסטים מתאימים ושיהיו טובים מספיק בשביל פרוייקט גדול ושרת, זה לא פשוט...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    תראו, אני חושב, שנוור2 זה משחק חדש-> דף חדש, עולם חדש. אפשר להתחיל הכול בצורה דראפטית, ולעדכן עם הזמן, זה לא כזה סיפור, הטקסטים לא ישנו אם הם גמורים או לא כול עוד יהיה איפה לשחק, ואם הזמן הם יושלמו, העיקר המערכת והבניה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    אני בעד הלורה שתיים.
    אני חושב שהמידע שקיים על הלורה הוא מעולה והוא לא נוצל כראוי.
    אני חושב שמגיע לזה הכבוד ולפתח את ההלורה 2 כמספר שנים אחרי אירועי הלורה1, כהמשך לעלילה של רועי, אחרי התוצאות ואחרי הכל.
    נראה לי יהיה הכי נחמד ככה.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    כמו שהצבעתי, הלורה 2...
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    הצבעתי להלורה 2, אבל גם עולם חדש יהיה מצויין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    Doesn't matter to me, I support any custom world.
    It's important that the builders can create an excellent server, so the world should fit to their liking.
    Players can adept as long as it's a well-written one.
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    I think a new story would be best, for many reasons such as not being stuck in old thinking line like the old story. and basicly oldbie people having some kind of an "advantage" over people who didn't know the history of halora.

plus like one of you said before me, transforming a story from nwn1 to nwn2 is stupid because of new races,monsters etc.

oh and let the new people in the staff you're gonna form, have the chance to contribute their stories instead of picking an old one.

even if halora is leading on the vote. consider my points as a factor in the decision beside the vote ^_^ .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא נלך כעיוורים לפי הסקר הזה, אבל אפשר להגיד שנתחשב בזה כשנדון בעניין.
    היום בערב נארגן אסיפה של כל מי שמעוניין לקחת חלק בפרוייקט הזה ונחליט מה עושים.

ככה שיש לכם הזדמנות אחרונה עד הערב ליצור איתי קשר בעניין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    לי באמת לא אכפת, למרות שאין לי הרבה מושג על ציון ואני בהחלט מעדיף עולם שהקהילה הכינה . הלורה בזמן אחר או אפילו מקום אחר יהיה ממש טוב לדעתי וכך גם עולם אחר שהכותבים של הקהילה יחשבו על . אני מאמין שהעניין הזה פחות תלוי בשחקנים ויותר בכותבים \ שה"מים באיזה עולם הם חושבים שיותר יהיה להם נוח לשחק עם, לכתוב ולהשפיע בו למרות שלי אישית לא משנה- מכל דבר אפשר להפיק את המירב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    פאו, נא להתחשב בי, יש לי רופא שיניים ב4 ומורה פרטי ב7 (#_O), אז תנסה בבקשה לארגן את זה ככה שאני אוכל להשתתף, כי אני מאוד מאוד להוט להיות בזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    חורדרה (חדרה)
    i think you need to work on something new but thati s my thought you have a lot of choises from wich you can work
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    אני הצבעתי בעד הלורה 2.
    אני חושב שעולם חדש זו אופציה מצויינת, אבל מצד שני אני חושב שזה עלול לקחת המון המון זמן.
    העולם של הלורה הוא בעל תוכן עשיר מאוד ואני לא חושב שיש השפעה לכך שהוסיפו עוד גזעים או מפלצות.
    אני חושב אבל שההחלטה צריכה להיות דווקא של צוות הבנייה. הרי אתם אלו שבונים ומשקיעים מזמנכם ולפי יכולות הצוות אפשר להחליט איזה עולם.
    שורה תחתונה גם הלורה וגם עולם חדש זה סבבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אני לא מבין מה זאת הטענה הזאת שעולם חדש יקח יותר זמן לבנות, אגב. כמה ימים להסכים על רעיון כללי ואז אפשר כבר להתחיל לבנות וליצור את הפרטים תוך כדי.
    ושלא תעזו לתת לי את הפרויקט המקורי כדוגמה שזה לא קורה, כי שם כן התחלנו לבנות תוך יומיים בערך, רק שאז סאני הגיע וכל הזמן הפיל עלינו אנשים חדשים והתעקש שנחליט הכל מחדש כל פעם שמישהו חדש הצתרף עד שבסוף כל הבנאים ויתרו והלכו הביתה.
    שתף ב-Google+

הרשמה