תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני לא בטוח שכדאי לפתוח בשרת Jaeredan בגלל שזה שרת ותיק מאוד ובגלל זה רוב האנשים שם הם כבר רמות גבוהות עם חפצים סוסים .
    אם תפתחו שם גילדה ניחשב כנובים ובטח לא נוכל להיכנס לpvp בגלל שכולם שם יהיו סוסים .
    ועוד משהו. אם יהיו הרבה מאוד אנשים שירצו להיות בגילדה ולא כולם יכנסו בגילדה אחת תהיה סלקציה או יפתחו שתי גילדות ?

זה השרת הכדאי ביותר, תאמין לי. ניסינו כל דבר אחר, זה שרת טוב. ולא תיהיה סלקציה למשתמשים, כל ישראלי רציני שיהיה מעוניין להצטרף יוכל להכנס.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אז תמשיכו לפתוח גילדות עד שלא יהיה אף אחד שרוצה להיות בגילדה ולא תהיה לו אחת ? ובדרך עוד כמה זמן נפתחת הגילדה ?

לא פתחנו את הגילדה עוד, ובסך הכל נעשה שינוי שרת פעם אחת. לא צריכים להגזים, זה לא כאילו אנו משנים דעתינו ברמה יומית. הגילדות אמורות להפתח אוטוטו, והן ישארו על בסיס קבע בשרת Jaedanar.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    זה לא מה שאני שואל . בכלל לא דיברתי על ההחלפת שרת . רק שאלתי אם הגילדה תהיה מלאה ועוד אנשים ירצו להצטרף אז תפתחו עוד גילדה ?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    לא יהיה צורך בפתיחת עוד גילדה. אנחנו נמשיך לקבל אנשים גם כשנגיע למספר שחקנים תלת ספרתי.

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    למיטב הבנתי מדובר בגילדה אחת גדולה (בכל פקשין), שזה מגניב לאללה. הייתי בגילדה כזאת בשרת אמריקאי ואז הפסקתי לשחק לאיזו תקופה ארוכה וחזרתי לשחק באירופה.
    אני מקווה שהגילדות יקומו בקרוב ויהיו אנשים רציניים לשחק איתם.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    הבעיה בשרתים ישנים כרגע היא שהם נמצאים באותו Battle group של שאר השרתים כאשר כל השרתים החדשים נמצאים בBG נפרד.
    בשרתים הישנים כל הBattlegrounds או שמפוצצים GM/T3 או שמפוצצים בTwinkים עם Enchants וציוד בשווי אלפי gold ברמות נמוכות.

אפשר להעביר אליו דמויות(אבל ביננו כמו שחקנים עם דמויות שמצליחות בשרת שלהם יעברו), אבל זאת לא הולכת להיות גילדה שתעשה PVE End Game, או PVP End Game, וכרגע שום שרת ישן לא מתאים לcasual/מתחילים.
    Chapel Dreanie Paladin
    Guild Master - Vengeance Inc
    Karazhan

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אני בKAZA ונשאר שם אם משיהו מעוניין

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    adif server hadash, slicha she ani kotev be translit karega nimza be Polin, aval kodem kol im razitem liftoh 2 guild keday leasot et z\e be sharat Normal ve lo PVP, kach she efshar leasot dmut gam be Horde ve gam be Allians. esh sharat tov she ani mekir Terenas, tamid Ping tov ve lo zarich lehakot le BG harbe zman.

יש המון הדים בקהילות WoW בישראל לגבי זה ש-Karazhan אינו מספק את הסחורה.
    משום מה אינני מופתע כלל.

הרשמה