תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    יצאנו מתת פורום. אנחנו פורום אמיתי וגאה עכשיו!
    אפשר לראות בעמוד הפורומים הראשי

אז בעבודה קשה והרבה ניג'וסים, הצלחנו לעשות את זה.
    אבל זה אומר שאנחנו צריכים להמשיך לעבוד ולהיות פעילים.

שימו לב שקיבלנו היום גם שרת אחסון

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עכשיו צריך לחכות שהם יקטינו את התמונה הענקית של WOW וישימו את העין השקסית.
    Far, far beyond the island
    We dwealt in shades of twilight
    Through dread and weary days
    Through grief and endless pain
    It lies unknown
    The land of mine

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    יאללה המטרה הזו הושגה.
    ויש שרת אחסון.

המטרה הבאה - להתקין את הלורה על השרת. נקווה שזה יהיה כמה שיותר מהר.

עוד משהו שאנחנו צריכים?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    יאללה המטרה הזו הושגה.

עוד משהו שאנחנו צריכים?
    A go team .

Yey, no more sub-forum, we're the best!
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תאמת יש חיסרון לא קטן כרגע...
    אי אפשר לראות שיש הודעות חדשות בפורומים ראשיים
    עד שיתקנו את זה לפחות..

שתף ב-Google+

תאמת יש חיסרון לא קטן כרגע...
    אי אפשר לראות שיש הודעות חדשות בפורומים ראשיים
    עד שיתקנו את זה לפחות..
    חדל מלהסתכל על חצי הכוס הריקה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    יש!
    איזה כיף שלוקחים ברצינות גם משחקים אמיתיים ולא רק יישומים עתירי גרפיקה שמיועדים לחלוב כסף מאנשים!!
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אמ... אמרתי את דעתי כבר אבל נחזור אליה שוב P:
    יאפ יאפ הוריי יאפ יאפ הוריי
    כל הכבוד למנהלי הפורום שעושים אני מאמין שהרבה מאוד בכדי לקדם את הפורום שלנו
    באמת שכל הכבוד קבלו ח"חו (חיבוק חזק וירטואלי)
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    כל הכבוד לנו :] עכשיו אפשר לראות שיש לנו יותר הודעות מWOW :] חוץ מזהלWOW אין מה לפתוח שרת קהילתי בכל מקרה :X
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי Duckion`
    כל הכבוד למנהלי הפורום שעושים אני מאמין שהרבה מאוד בכדי לקדם את הפורום שלנו
    פאו מדבר בגוף שלישי, לא ברבים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    פאו מדבר בגוף שלישי, לא ברבים
    אבל פאו מספיק שמן כדי להיות רבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    אוקי,
    עכשיו אנחנו לא תת פורום. אנחנו פורום.

הגיע הזמן ליהיות על-פורום.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    יצאנו מתת פורום. אנחנו פורום אמיתי וגאה עכשיו!
    אפשר לראות בעמוד הפורומים הראשי

אז בעבודה קשה והרבה ניג'וסים, הצלחנו לעשות את זה.
    אבל זה אומר שאנחנו צריכים להמשיך לעבוד ולהיות פעילים.

שימו לב שקיבלנו היום גם שרת אחסון
    מזל טוב

יש לכם הגבלה בפתיחת תתי פורום? או שההחלטה נתונה לשקולך ולשאר חברי הפורום?
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תת פורום ייפתח אם תהיה לזה סיבה..
    אם יתנו לכל פורום תתי פורום כאוות נפשו של המנהל, הכל יהיה מחולק לעשרות פורומים והכאוס ישרור...

לא ייפתח תת פורום לNWN, לא בקרוב לפחות. מי יודע, אולי בעתיד יהיה משהו כמו שרת שיהיה צריך פורום מיוחד בשבילו. :inlove:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    תת פורום ייפתח אם תהיה לזה סיבה..
    אם יתנו לכל פורום תתי פורום כאוות נפשו של המנהל, הכל יהיה מחולק לעשרות פורומים והכאוס ישרור...

לא ייפתח תת פורום לNWN, לא בקרוב לפחות. מי יודע, אולי בעתיד יהיה משהו כמו שרת שיהיה צריך פורום מיוחד בשבילו. :inlove:
    תתי פורומים שיהיו מוקדשים לשרת/ים, NWN1 ול- Nwn2 לא נראה לי יצור "כאוס" אלא אולי יצור יותר סדר. אחרת למה כל הטירחה הזו?
    אנשים יוצרים פורום שלם לNWN (שלא נדבר על פורומים שדנים רק על שרתים), את כל התכנים שנלווים לו שמים בקטגוריות ותתי-קטגוריות בשביל שלא יווצר "כאוס".
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לפי דעתי בנתיים זה מיותר
    יש לנו פורום ולא תת פורום ניראה איך ילך עם יהיה יותר מידי בלאגן ואי סדר ודיונים גדולים ואקטואלים
    אני מאמין שאז פאו יבקש תתי פורום מסויימים
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    מה אתם מדברים בכלל על תתי פואום מה?! חוץ מפורום נפרד לשרת(שלפי דעתי צריך להיות בכלל בשפה האנגלית, אפילו שזה זמני) אין שום סיבה לפתוח תת-פורום. על NWN1 אין כמעט שאלות ודיונים, אז אין כל כך מה לפתוח תת פורום כי הוא סתם יהיה ריק רוב הזמן. קיצר תפסיקו לדבר שטויות. נתנו לכם לצאת ממצב תת-פורום, נתנו לכם שרת להלעת קבצים, נתנו לכם שרת, האם תת-פורום זה מה שמפריע לכם? בסדר, הבנו, ויגיימס תומכים בקהילות משגשגות, אבל למה לנצל את זה(למות שזה לא הרבה עבודה, אבל זה בפרנציפ)
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכון, כרגע זה מיותר.
    אם נכפיל את הפעילות ובאמת יהיו הרבה דיונים והרבה נושאים, אז נחשוב על זה..

כרגע פשוט אין טעם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    נכתב במקור על ידי Artigo
    מה אתם מדברים בכלל על תתי פואום מה?! חוץ מפורום נפרד לשרת(שלפי דעתי צריך להיות בכלל בשפה האנגלית, אפילו שזה זמני) אין שום סיבה לפתוח תת-פורום. על NWN1 אין כמעט שאלות ודיונים, אז אין כל כך מה לפתוח תת פורום כי הוא סתם יהיה ריק רוב הזמן. קיצר תפסיקו לדבר שטויות. נתנו לכם לצאת ממצב תת-פורום, נתנו לכם שרת להלעת קבצים, נתנו לכם שרת, האם תת-פורום זה מה שמפריע לכם? בסדר, הבנו, ויגיימס תומכים בקהילות משגשגות, אבל למה לנצל את זה(למות שזה לא הרבה עבודה, אבל זה בפרנציפ)
    טוב, זו הפעם האחרונה שאני מתכוון לדון על הנושא הזה...את האמת, תגובות שכאלו לפעמים מעלים בי תהיות למה אני טורח בכלל להציע או לשתף אתכם במשהו.

-ראשית, אם אתם/הרוב או אתה סבור שמלכתחילה לא היה טעם לפתוח תתי-פורום אז, באותה מידה אני שואל את השאלה...למה היה צורך "להטריד" את האחראים לשנות את ההגדרה של פורום NWN מתת-פורום לפורום?
    אני לפחות חשבתי שהרעיון הזה נבע בכדי לעשות יותר סדר בפורום שלא יווצר מצב זהה למה שהיה בפורום הקודם...כבר הזכרתי את זה אבל...זו בדיוק אותה גברת רק בשינוי אדרת.
    מבחינתי לפחות, לא היה צורך "להתאמץ" לבקש את השינוי הזה אם הוא רק נועד לצורך מראה קוסמטי בפורום הראשי.

- שאתה אומר "נתנו לכם לצאת מתת-פורום"...תגיד, אתה מודע למה שאתה אומר בכלל? מי זה אנחנו? ולמה אתה נשמע בטון כאילו משהו זכה במפעל הפיס..ליצור פורום זה עניין של כמה דקות וכל אחד יכול לעשות זאת מבלי "לבקש או לסגוד" למשהו.
    אני מעריך את Vgames ואת העבודה שמשקיעים באתר אבל, באופן כללי, אתה צריך להבין שאתרים מסחריים צריכים אותך יותר מאשר אתה צריך אותם, וזה מה שמבדיל ביניהם לאתרים פרטיים.

- לNWN1 אין שאלות ודיונים...יכול להיות מכיוון שהאתר הזה אינו מספיק פופולרי בקרב חובבי NWN1 או 2 שדוברים את השפה העברית.
    חוץ מזה, מלבד מלהגיב לרוב ב OFF TOPIC, ישנם כל כך המון דיונים שאתם יכולים לפתוח ולדון עליהם:
    *יש מידע כל כך גדול ב NWVAULT ובאתרים אחרים...אתם פשוט יכולים לפתוח אינספור של דיונים לגבי כל מידע בנפרד.
    למשל לפתוח דיונים שכל אחד מהם ידון/יסקר מודולים של SINGLE/MULTI PLAYER שאנשים משחררים/שיחררו וישחררו בעתיד. בנוסף אתם יכולים מדי שבוע לקבוע עם חברים נוספים לקבוע תאריך ולשחק ביחד ב Multi, מודול שאתם מעוניינים עליו לדון,לבקר או לסקר . ישנם מאות מודולים ל NWN1 כך שבאמת לא חסר על מה לפתוח דיון ל NWN1.
    *ישנם מאות תכנים שמשוחררים לקהילה שאפשר לסקר באופן אישי...אפשר ליצור קשר עם היוצרים, לשאול כל מיני שאלות ולפתוח דיון ולשתף את שאר חברי הפורום בנושא.

*אפשר ליצור דיוני הדרכה בTOOLSET בעברית, להעביר בפורום דיוני עזרה ו"שיעורי לימוד" ליצירת מערכות ל NWN בעזרת ה NWSCRIPT...ויש ויש ויש עוד המון דיונים או נושאים שאפשר לדון עליהם "ולהציף" את פורום "בכאוס" של דיונים שעוסקים יותר במשחק ופחות ב OFF TOPIC.

בצורה דומה את כל מה שציינתי לעיל אפשר לעשות גם ל NWN2.

-אני כבר הצעתי זאת בדיון אחר...אבל אתם יכולים להתארגן כקבוצה ולשאול ולערוך ריאיונות עם המפתחים של NWN1 ו 2 ולשתף את כל קהילת NWN מלבד הקהילה המצומצמת שקיימת פה בפורום ולפרסם את האתר ואת הפורום בפרט.
    בנוסף,אתם יכולים לפתוח דיון ולהציג מגוון של שאלות שהייתם מעוניינים לשאול את המפתחים ולאחר מכן, נציג כלשהו יוכל לשלוח את השאלות שבחרתם למפתחים.

Artigo, אני מקווה שהצלחתי להחדיר בך קצת היגיון, ואולי להבא תוכל להשתמש "בנימה" פחות בוטה..סה"כ זה פורום שכל אחד רשאי להביע את דעתו...אבל יש דרך ויש דרך.

אני את שלי כבר אמרתי, אני לא מתכוון להמשיך ולדון בנושא.
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כל אחד יכול להביע את דעתו פה..
    בר, להרגע...

שומר השער, זה קל לבוא בתור מישהו "חיצוני" או איך שאתה רואה את עצמך, ולנסות ללמד איך להתנהג. אתה מדבר כאילו אתה לא שייך לקהילה, אלא סתם פה.
    ואומר מה אנחנו צריכים לעשות.

למה שאתה לא תפתח דיון על משהו מהכספת, אם יש כל כך הרבה?

אני לא בא בטענות לאף אחד פה. אבל זה קל מאוד לדבר..

שתף ב-Google+

הרשמה