תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    המשחק עטור השבחים מכר יותר מ-3 מיליון יחידות.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    סוני עדיין מחכה ל- Killer App בכזה סדר גודל. בעצם, סוני עדיין מחכה למשחקים באופן כללי...
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי choopy
    סוני עדיין מחכה ל- Killer App בכזה סדר גודל. בעצם, סוני עדיין מחכה למשחקים באופן כללי...
    פאן בוי של 360!!
    סתם.
    בקיצור, באמת משחק טוב, מגיע לו. אני מת לגמור כבר עם המבחנים שלי כדי לגמור אותו כבר בINSANE ולהתעמק במולטיפלייר.

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    עיר
    באר שבע
    מספיק להשוות קונסולה שנימצאת מעל שנה בשוק לקונסולה שיצאה ליפני חודשיים.
    עוד שנה ל PS3 גם יהייו משחקים :|

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי choopy
    אני מניח שאתה לא ממש מבין את הקונספט של קילר אפ. קילר אפ מוכר מערכות, לא נמכר עליהן. העובדה ש-GOW מוכר בכמויות לא הזיזה יותר 360 מהמדפים. מייקרוסופט מכרה כמות נהדרת של קונסולות בחודשיים האחרונים, אבל אני לא חושב שזה בגלל המשחק הזה, זה בגלל החגים והעובדה שלא היו PS3 או שאנשים שהמתינו על הגדר הבינו שכרגע הדשא ירוק יותר אצל מייקרוסופט.

בכל מקרה, המשחק יגיע ל-PC מתישהו:

GI: Any thoughts on bringing Gears over to PC, or are you going to keep it an exclusive on 360?
    Rein: We’ve always said that at some point, Gears would come to PC, or could come to PC. We demoed it. The first year at E3 we demoed it, it was on a PC. It’s not a question of if it can run, it’s a question of when’s the right time, and when do we have the right people to do it and is it the right platform for it? So there’s no final decision on that yet. Right now, it’s an Xbox 360 exclusive. If you want to play Gears, go buy a 360.

http://www.gameinformer.com/News/Sto...507.htm?Page=2

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמו HALO, גירס יצא למחשב בגרסה נחותה כשיצא גירס 2 ל-360 ואף אחד לא יסתכל לכיוון שלו.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אני מתנצל, אבל לטעון ש-Gears *לא* עזר למיקרוסופט למכור קונסולות זה מנותק מהמציאות. בערך כמו להגיד שזלדה לא עזר לנינטנדו למכור Wii.

ברור שיש גורמים נוספים שעזרו (חוסר במערכות אחרות שעזר למיקרוסופט, הייפ תקשורתי וקונסולה מגניבה לאללה שעזרו לנינטנדו), אבל אני בטוח שגירז עזר למיקרוסופט למכור לא מעט קונסולות.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מה יש להבין עדי? קילר אפ היא כביכול תוכנה שאתה חייב ולא יכול בלעדיה. תוכנה שרק בשבילה אתה תקנה מכשיר מסוים ולא מכשיר אחר

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    מה יש להבין עדי? קילר אפ היא כביכול תוכנה שאתה חייב ולא יכול בלעדיה. תוכנה שרק בשבילה אתה תקנה מכשיר מסוים ולא מכשיר אחר
    נכון. ו-GOW הוא לא כזה. הוא לא הסיבה שנמכרו 1.7 מיליון יחידות 360 בארה"ב בעונת החגים.

למשל, Blue Dragon ביפן הוא קילר אפ. כי הוא הזיז מערכות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם לא היה את GEARS לא הייתי קונה עדין 360.
    לי הוא הזיז את המערכת.
    ממילא זאת הייתה הקונסולה שרציתי אבל עד שהוא לא יצא, לא ראיתי את המשחק הקטלני האחד הזה שכשאתה מקבל קונסולה אתה אומר WOW ושוקע בעולם שלו (כמו סופר מריו, מריו 64, רוג סקוואדרון 2...).

חוץ מזה כאשר קונסולה מוכרת 8 מליון חתיכות ב12 חודשים ומהרגע שהמשחק יוצא היא מוכרת 2 מליון בחודשים יחד עם 3 מליון עותקים של GEARS... צריך להיות די עיוור בשביל לא לראות קשר. אפילו אם זאת הייתה תקופת החגים.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    נכון. ו-GOW הוא לא כזה. הוא לא הסיבה שנמכרו 1.7 מיליון יחידות 360 בארה"ב בעונת החגים.

למשל, Blue Dragon ביפן הוא קילר אפ. כי הוא הזיז מערכות.
    הסטטיסטיקה אומרת משהו אחר. מספר הקונסולות התחיל לעלות בנובמבר בצורה די ישירה עם המשחק. גם מספר המנויים ללייב עלה באופן דרמטי, והמשחק הכי פופולרי שם הפך להיות GEARS. זה קשר ישיר בין הדברים.
    נכון שגם החגים עשו את שלהם, המחסור בקונסולות אחרות והאכזבה מקונסולות אחרות. אבל ללא ספק GEARS שכנע לא מעט אנשים לקנות את הX360 רק מעצם העובדה שהם יוכלו לשחק אותו עליה.

הרשמה