תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    אני לבל10 , איזה mage הכי טוב ?? fire frost arcane ??

אני מאוד אהבתי את הarcane missilie בגלל שזה יורה 3יריות וזה לא טוען שעה .. (אני פשוט רגיל למישחקיות מהירה של diablo2 )
    אז מה הכי כדאי להיות? ואיזה טלנט לשים ??

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    פרוסט יותר בטוח אבל אש שוחט יותר מהר... נראה לי שאש עדיף לעליית רמות ובכלל. היה לי מייג' 40 שהשתמשתי איתו בפרוסט אבל ראיתי פייר מייג'ים שפשוט הורגים יותר מהר...

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי night-wolf
    פרוסט יותר בטוח אבל אש שוחט יותר מהר... נראה לי שאש עדיף לעליית רמות ובכלל. היה לי מייג' 40 שהשתמשתי איתו בפרוסט אבל ראיתי פייר מייג'ים שפשוט הורגים יותר מהר...
    ובאיזה סקילים/טלנטים להשתמש ?

וarcane לא טוב ? כאילו עכשיו הfire ball שלי תוקף 34-49 וה arcane missile תוקף 3 טילים שכל אחד פוגע בערך 25... ככה שזה 75, זה לא יותר טוב ?

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    זה נכון.

FIRE עושה הרבה יותר נזק, אך FROST הרבה יותר שימושי ללבלינג, לדעתי.

אם אתה מחפש בילד למייג', אני מציע לך להיכנס לפורומים של המייג' בhttp:\\www.wow-europe.com

ושם כנראה תמצא את הבילד שאתה מחפש.

בוגי.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    דעתי הכנה,
    Fire mage.
    נשבר הזין.

עם Frostmage אתה יכול לצאת ממצבים מסוכנים בקלות יותר.

Firemage זה נזק נטו, ולא הרבה מעבר לזה.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    לבלינג עם mage זה אחד הדברים הקלים. הצעתי הכנה (והמנוסה, אני חדש בפורום אבל הרבה זמן שיחקתי WoW) זה fire/arcane עד רמה 50 פחות או יותר, אז לעבור לfrost/arcane. סיבה היא- ברמות היותר גבוהות תצטרך את הטלנטים של פרוסט בשביל לשרוד נגד הקריפס החזקים יותר, ובשביל להוריד aggro באינסטנסים. Cold Snap=Godly אה ובשביל לשמר יותר mana. ברמות הנמוכות יותר, fire זה הדרך, כי כל התנאים האלו לא עד כדי כך משנים. arcane תמיד טוב בתור עץ משני.

2 הסנטים שלי, ואהלן קהילת WoW, אני נדב, לא משחק WoW כבר חודשיים-שלוש, אבל בעבר שיחקתי עם רוב הקלאסים ברמה 60 (דמויות של חברי גילדה). הדמות הראשית (והיחידה שהיא באמת שלי) היא Tallanvor, שהוא priest 60 שאני לא יכול לנתק את קשרי איתו. כרגע נמצא ב-Tarren Mill, בגילדה Fate, לשעבר גם ב-Twenty Four Seven בשרת Dunemaul (היגרנו ). עם הדמות הזו הרגתי כל בוס במשחק חוץ מ-Viscidus (כולל Kel'thuzad), הגעתי ל-rank 11 (אבל אם תקבצו את כל ה-PVP ששיחקתי הייתי יכול להיות גם 14)... וזהו בערך. אז אהלן. אני לא משחק יותר, אבל פנוי לשאלות על WoW, PvP, PvE וכל מה שביניהם.

Peace yo,
    SSB:M rulez,
    Warcraft is for pros onlyXD

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    נו אז על מה ללכת ?

ואיזה באיזה סקילים להשתמש ?
    (אנ פשוט חדש..דמות ראשונה :פ )

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    באמפ..
    1234

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    fire+arcane
    הכי מהיר ויעיל לעליית רמות..
    use the Fire talent tree more then the arcane one.. i dont really remember hows the arcane tree and what talnet in has thats why lvl the fire tree first and ask more ppl

הרשמה