תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חשבתי לפתוח דמות חדשה על השרת של הגילדה הישראלית כשאני אקבל את החבילת הרחבה. את הגזע כבר בחרתי (Draenei) ואני מחפש קלאס לקחת. בינתיים חשבתי לקחת מייג' עם התמקדות בקסמי אש. יש לי כבר וורלוק, רוג והאנטר רמה 60 ולוחם ושאמאן רמה 30, ככה שאין הרבה אופציות . אני לא רוצה לקחת דרואיד/פריסט/פאלאדין כי אני אצטרך לשנות ל- TALENT BUILD של HEALING ברמות הגבוהות וזה לא כיף...
    מה אתם חושבים?
    מייסד "הלול" - פינת ביצי ההפתעה של ויגיימס

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Psychoticat
    חשבתי לפתוח דמות חדשה על השרת של הגילדה הישראלית כשאני אקבל את החבילת הרחבה. את הגזע כבר בחרתי (Draenei) ואני מחפש קלאס לקחת. בינתיים חשבתי לקחת מייג' עם התמקדות בקסמי אש. יש לי כבר וורלוק, רוג והאנטר רמה 60 ולוחם ושאמאן רמה 30, ככה שאין הרבה אופציות . אני לא רוצה לקחת דרואיד/פריסט/פאלאדין כי אני אצטרך לשנות ל- TALENT BUILD של HEALING ברמות הגבוהות וזה לא כיף...
    מה אתם חושבים?
    תכלס אני הייתי לוקח פאלאדין, ומייג' היה הבחירה השניה במקרה של דאראניי (שאגב אין להם דרואיד אז אין לך מה לדאוג...).
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אח שלי שיחק פאלאדין, והקרבות שלהם נראים איטיים עד שיעמום... מייג' נראה לי יותר אטרקטיבי
    בעע אני לא יודע אם קודם להמשיך את הרוג שלי לרמה 70 או לפתוח דמות חדשה... או למצוא איזה איזון בין האחד לשני...
    מייסד "הלול" - פינת ביצי ההפתעה של ויגיימס

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אישית, הדמות שאני הכי אוהב זה Rogues אז אני משוחד להציע לך להמשיך עם הRogue שלך.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מייג' זה לפנים (:

אבל אם כבר מייג', אז לדעתי קח FROST ללבלינג.

בוגי.

הרשמה