תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    הנהלת הwwe החליטה לפטר את אחד המתאבקים הנודעים שלה בשנות התשעים טטנקה. תור הזהב של טטנקה היה בשנות התשעים לאחר מכן נעלם מהwwe לפני כשנה הוא חזר אבל הוא לא חזר לגדולה שלו מפעם ועשיו החליטו לפטר אותו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי dxxx
    הנהלת הwwe החליטה לפטר את אחד המתאבקים הנודעים שלה בשנות התשעים טטנקה. תור הזהב של טטנקה היה בשנות התשעים לאחר מכן נעלם מהwwe לפני כשנה הוא חזר אבל הוא לא חזר לגדולה שלו מפעם ועשיו החליטו לפטר אותו
    אתה יודע למה פיטרו אותו?
    וחוץ ממנו אם נכנסים לאתר של ה-WWE רואים כמה אנשים עזבו את החברה.
    איזה גל פיטורים הולך שם! פיטרו גם את ג'אזז סילבסטר טרקאי ועוד המון!
    מה קורה שם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    גן יבנה , זה לא עיר זה חור!
    התפרקות TNA מביסה אותה

*עולם וורוד רואים רק דרך עיניים אדומות.
    *רק דגים מתים בנהר זורמים.
    *ההצלחה מביאה חברים , הכישלון בוחן אותם.
    *סמים זה לא פשע!
    *תודה לפורום WWE על החתימה של SABU...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    קצת מבאס אהבתי אותו וחבל לי שהוא פרש בלי לזכות באף תואר,למרות קריירה גדולה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי IDO007
    התפרקות TNA מביסה אותה
    מה קשור עכשיו TNA? חצי מהמתאבקים שעזבו את ה-WWE בשבוע האחרון אני בכלל לא מכיר, ואיך בדיוק TNA מביסה את ה-WWE? שמת לב שכל הכוכבים הלא אהודים ע"י הקהל עוזבים את ה-WWE? הדאדליז עזבו ל-TNA כי לא מי יודע מה אהבו אותם. כנ"ל לגבי Rhino.
    אני חושב שכל מי שהולך ל-TNA הדפוקים האלה הולך לשם כי אין לא מספיק כסף לכרטיס כניסה ל-WWE.
    נ.ב
    אני יודע שאם אני לא אכתוב את מה שאני עומד לכתוב עכשיו אז יעירו לי על זה בלי סוף.
    אנגל פרש ל-TNA משום ששם הקרבות הם ברמה נמוכה יותר ועזב את ה-WWE בגלל בעיות בריאותיות. הוא עזב ל-TNA כי שם הוא יכול להתחרות מבחינה פיזית ולא יפרקו אותו כי התחרות ב-TNA נמוכה מאין כמותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אנגל לא עזב הוא הועזב מבחינתו הוא רצה להמשיך הWWE לא רצו לקחת אחריות על המצב הבריאותי שלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    אנגל לא עזב הוא הועזב מבחינתו הוא רצה להמשיך הWWE לא רצו לקחת אחריות על המצב הבריאותי שלו
    אני יודע שהוא זה שעזב את החברה בגלל המצב הבריאותי שלו בגלל שהיה חסר לו זמן עם המשפחה שלו. אלה היו שיקולים שלו.
    שתף ב-Google+

אני שמח שהוא פותר במלה אף אחד לא אהב אותו כי הוא סתם דפוק

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    אני שמח שהוא פותר במלה אף אחד לא אהב אותו כי הוא סתם דפוק
    גם אני לא אוהב אותו במיוחד.
    אף פעם לא שמתי לב אליו בדיוק, אבל מאז שהוא תקף את לאשלי, לא זוכר לפני כמה זמן אולי חודש וחצי, אני לא סובל אותו.:mad:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    מי שזוכר אותו בתקופה של הWWF לפי דעתי מאוכזב מהעזיבה שלו, צופים חדשים לא מכיריים אותו כל כך טוב והקמבאק שלו לא היה ממש מוצלח אז אפשר להבין את השחרור שלו. בכל מקרה הוא תמיד ייזכר אצלי כאחד הגדולים.
    שתף ב-Google+

הרשמה