תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    האבקות קיימת כבר למעלה מחמישים שנה בהתחלה זה היה מפוזר באירגונים שונים ובעשור האחרון הכל התארגן לחברה אחת גדולה (wwe) אבל עדיין קיימים כמה ארגונים קטנים כגון tna. אנשים אוהבים האבקות משלל סיבות כגון הקרבות השונים התסריטם וכדומה אבל אני מסיבה אחת עיקרית אוהב האבקות והיא...
    זה התחיל בתחילת שנות התשעים אבא שלי מאז ומתמיד אהב האבקות וכילד קטן הייתי רואה אבל לא מתעניין כל כך, באותו זמן היה מלחמה בבוסניה וביום שבת אחה"צ היו אצלנו אורחים אני ואבי ראינו האבקות והאורחים ביקשו לראות חדשות לגבי המלחמה אבא שלי נכנס לויכוח ואמר לחבר שלו שהוא מעדיף לראות האבקות חבר שלו שאל למה? אבי ענה לו בפשטות שאני רואה חדשות על המלחמה אני לא יודע מי טוב ומי רע ולמה הם נלחמים ומצד שני הוא שם את ההאבקות ואמר לחבר שלו, המתאבק הקטן זה האלק הוגן הוא טוב והגדול הוא סיד וישס הוא רע והם נלחמים על חגורת האליפות. ומה שבעצם אבי ניסה לומר זה שלמרות שזה מבויים הוא יודע מי טוב מי רע ועל מה הם נלחמים. באותו רגע אני כילד קטן הבנתי את מהות ההאבקות שזה הטובים נגד הרעים נלחמים על הזכות לחגורת זהב שלפי דעתי זה פשוט, יפה ואדיר וזאת הסיבה למה אני אוהב האבקות.
    אשמח לשמוע גם את הסיבות שלכם למה אתם אוהבים האבקות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מלחמה בבוסניה? מה גרת שם או שזה היה משהו כמו פיגוע הרכבות בספרד שרצו לשמוע על זה?
    בכל מקרה, נשמע לי סיבה קצת מוזרה לאהוב האבקות.
    אני אוהב אותה בגלל שלמתאבקים יש תרגילים יפים והקרבות שהם נותנים ברמה גבוהה (תלוי מי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    אני אוהב WWE גם בגלל שיש למתאבקים תרגילים יפים וגם זה מעניין שנשברים דברים, יורד דם למתאבקים גם שלפעמים הם חוטפים מכות מגניבות :crazy1: :devil5: :violent1:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני אוהב לראות את הסטורי ליין ואת הקרבות המיוחדים אני גם מאוד אוהב את הקטעי מעבר המצחיקיים..
    שתף ב-Google+

הרשמה