תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    יש לי Xbox360 ובגלל שאין לי מסך HDTV כרגע השתדלתי לא לגעת בו. רוב המשחקים שמיועדים ל-HD נראים ממש חרא על טלוויזיה רגילה. לא מצאתי לנכון לשחק ברוב המשחקים, שרובם לא כל כך מלהיבים (חוץ מ-Call of Duty 3 ועוד כמה). נמאס לי מהאקשן הזה! בא לי משחקי נינטנדו חמודים וורודים כמו שהיו בקיוב!

והנה, הגעתי לביתו של אחי, אני רואה את הווי. בהתחלה דחיתי על הסף. גרפיקה מחורבנת, משחקי מיני גיימס דפוקים. ה-WII SPORTS וה-WII PLAY סתם דבילים. ראיתי את זלדה. חרא של גרפיקה, ממש כאב עיניים לשחק בזה. הרגשתי רע בשביל המותג האדיר הזה, חבל שלא יצא על מכשיר רציני באמת. אבל אז אחי שם את Super Monkey Ball החדש... ולא יכולתי להפסיק לשחק!
    השליטה פשוט גאונית! מקימה לתחייה את הסידרה האדירה הזאת!! זה כל כך ממכר וזה ממש החזיר אותי לימים הקדושים של הגיימקיוב.... פתאום נהיה לי חשק לשחק בפיקמין, במריו, בסמאש ובכל דבר ורוד וכיפי שרק נינטנדו יודעים לעשות!

אני מוכרח לציין גם שכאשר מחברים את הווי בכבל Component יש שיפור מהותי בחדות התמונה, אך עדיין זה בסך הכל EDTV ולא HD.

לסיכום: קשה לי להסיק כרגע אם המכשיר יכול להחזיק מעמד. נראה שהוא בנוי למשחקים כיפיים נטו ולא למשהו רציני. אי אפשר לשחק משחקים כמו Resident Evil או Metroid Prime שהגרפיקה היא נמוכה מה-Xbox הראשון. מצד שני, בזמן האחרון לא בא לי בכלל לשחק במשחקים הכבדים האלה. בא לי מריו חדש! אבל אל תשימו לב אליי, אני גחמן וקפריזה זה שמי האמצעי. מי יודע כמה זמן באמת זה יחזיק אצלי.

מה שכן, אני מצטער לומר, אבל רונן צדק. ה-Wii מלהיב אותי יותר מהשאר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי evilvenom

מה שכן, אני מצטער לומר, אבל רונן צדק. ה-Wii מלהיב אותי יותר מהשאר.
    אף פעם אל תגיד משפט כזה, הוא יצטט אותך ל-6 שנים הקרובות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    הוא עושה את זה גם ככה. כשהוא טועה הוא יודע טוב מאוד, זה הכל חירבושים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זה בדיוק מה שאמרתי שיקרה כאשר תתנסה בקונסולה! אינספור פעמים כתבתי זאת לרוי חחחח

אתה הולך ליהנות מאוד גם מווריו וממריו פארטי. ואל תזלזל במטרויד, כי הוא מנצל את השלט בצורה מאוד מעניינת וחדשנית גם כן. גם מריו ועוד כמה משחקים של נינטנדו, כולל משחק סודי שעומד להיות מוכרז.

ויש גם את משחקי צד ג' כגון ריימן, SSX, רזידנט, עוד משחק סודי של קפקום ועוד, כולל סוניק, שלפי הרשמים האחרונים מחזיר עטרה ליושנה והוא ממש מצטיין עם השלט החדש.

Running around as Sonic on the Wii is a more enjoyable hedgehog-themed experience than we have had in years. The game is blisteringly fast and only gets faster the better you play. The game's environments are surprisingly lively, with lots of action taking place on-screen at the same time. There are also various little environmental gimmicks that make use of the Wiimote such as winged-pots that can be manipulated through flicks of the Wiimote and catapults that can launch Sonic into the air.

וד"ר, עדיין מתנהג כמו ילד קטן. לפחות הוא כן ואינו מנסה לשקר. תפסיק להיות מגוכח ולהציע לו לשקר כדי שלא ייתן לי את "התענוג" הזה. אני מעריך אנשים שיודעים להודות בטעותם ומכריזים על כך בצורה גלויה וחגיגית. ולפני שתשקר שוב אני אזכיר שגם אני ציפיתי והאמנתי בסאנשיין לפני שיצא, והודיתי שהוא חרא לפני שהספקתי לסיים אותו.

רק פאנבוי כמוך יודע לשקר ככה. אתה פאנבוי של 360 למרות שתקנה את הווי, כפי שמאט הוא "פאנבוי" של נינטנדו למרות שקנה את ה-360. הרי זו נוסחה שאתה בעצמך המצאת...

(מקיא על עצמי שגרמת לי להשתמש במילה האינפנטילית - 'פאנבוי')
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מהרשמים הטריים של סוניק לווי:

Besides the hugely fun implementation of the Wiimote control, Sonic and the Secret Rings also feels like a true Wii title from a visual standpoint. Most of the Wii's launch titles failed to wow us graphically, so it is nice to already see games coming out of third-party developers that look like they were actually developed with the Wii hardware in mind. Sonic and the Secret Rings certainly meets this criteria.

טוב לראות שיש חברות שלא מזניחות גם את הגורם הגרפי ומוכיחות שהיכולת של הווי היא בשום אופן לא רעה, פשוט אינה יומרנית כמו האחרות.

One feature that has not been discussed before is the game's selection of multiplayer mini-games. The game features "dozens" of mini-games, all of which are controlled through use of the Wiimote and support 1-4 players at the same time.

סקופ! המון מיני גיימס! אני מקווה שסגה לא תפשל עם המיני גיימס כפי שפישלה (אמנם צוות אחר) במונקי בול. קשה לי להיות אופטימי (למרות שאני "הפאנבוי הכי גדול בארץ"), אבל אני אשתדל

וואו, יש המון סרטונים חדשים מהמשחק, אני מוריד עכשיו.

אגב, גם SSX לווי נראה מעולה! אולי זה המשחק הראשון בסדרה שאקנה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא יאומן איך אתה מצליח לקחת כל מילה או משפט ולעשות להם ספין מגוכח.
    שוב, תראה לי שקר אחד שאמרתי בפורום הזה.
    ובקשר למה שוונום אמר, אם לא שמת לב הוא דווקא אמר את מה שכל שונאי נינטנדו אומרים על הWII, שהיא קונסולה למשחקי מסיבות וכדומה אבל לא למשחקים גדולים ורציניים כמו מטרויד פריים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    קצת הגזמנו עם ההשמצות על הגרפיקה, לא? אמנם לא היי דפנישן או עם עיבוד פיקסלים של קונסולות אחרות, אבל עדיין הגרפיקה של ה-Wii, לפחות על טלוויזיות רגילות, מספקת בהחלט.

זלדה נראה אחלה, בהחלט בין משחקי הדור הקודם היפים שנוצרו, שזה מספיק לחלוטין כרגע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    וד"ר, עדיין מתנהג כמו ילד קטן. לפחות הוא כן ואינו מנסה לשקר. תפסיק להיות מגוכח ולהציע לו לשקר כדי שלא ייתן לי את "התענוג" הזה. אני מעריך אנשים שיודעים להודות בטעותם ומכריזים על כך בצורה גלויה וחגיגית. ולפני שתשקר שוב אני אזכיר שגם אני ציפיתי והאמנתי בסאנשיין לפני שיצא, והודיתי שהוא חרא לפני שהספקתי לסיים אותו.

רק פאנבוי כמוך יודע לשקר ככה. אתה פאנבוי של 360 למרות שתקנה את הווי, כפי שמאט הוא "פאנבוי" של נינטנדו למרות שקנה את ה-360. הרי זו נוסחה שאתה בעצמך המצאת...

(מקיא על עצמי שגרמת לי להשתמש במילה האינפנטילית - 'פאנבוי')
    טוב, רונן, זה קצת מוגזם. או שאתה עילג לחלוטין בהבנת הנקרא, או שאתה חתיכת רמאי פתולוגיבלי תקנה.
    שמתי לב לאחרונה בפורום שמשום מה, אתה נוטה לקחת צרפי מילים שאנשים השתמשו בהם כשהם דיברו עליך, ואז לחזור עליהם שוב הרבה מאד פעמים כשאתה מדבר עליהם, כאילו אנשים ישכחו מה היה וזה יהפוך אותך לצודק. עם הבעיה המנטלית הזאת תצטרך להתמודד כנראה כי זה מקסימום יהפוך אותך לז'קו
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 04.01.2010 בשעה 12:25.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רואה רונן? אל תתעסק איתי, יש לי גב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    רואה רונן? אל תתעסק איתי, יש לי גב...

הייתי עוזר גם, אבל זה ימנע ממני מלשחק ב-Lost Planet.

האמת היא שגם ה-Wii וגם ה-360 העלו אצלי אבק בחודש האחרון. ואם הסיפורים על אורכו של Lost Planet נכונים אז הן יחזרו להעלות אבק בקרוב. זאת תקופה חלשה מאוד לאנשים שלא סובלים את "המשחקים החמודים והוורודים של נינטנדו", או את אחיהם המועטים על ה-360. ואין ישועה לגיימרים באופק לפחות עד אפריל.

ה-PC כרגיל בא להציל את המצב עם UFO Extraterrestrials, War Front: Turning Point, Supreme Commander ו-Command & Conquer 3, S.T.A.L.K.E.R, Genesis Rising ו-Silent Hunter 4.

לפחות יש פלטפורמה אחת שניתן להנות ממנה בימים אלו. :sad1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין משחק אחד שכתבת שיוצא לפני מרץ לצערנו...
    נסה את וגאס, אמור להיות אדיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אין משחק אחד שכתבת שיוצא לפני מרץ לצערנו...

נסה את וגאס, אמור להיות אדיר.
    מה מרץ, מה? UFO, Warfront ו-Supreme Commander האלוהי יוצאים בפברואר. האחרון הזדהב לא מזמן.

Gears of War הוא כבר מספיק אדיר. כל משחק פעולה נוסף רק גורע. ומאז Rainbow 6 - 3 לא יצא משחק Rainbow אחד ראוי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ריינבו דווקא ממש שונה מGEARS, לפחות לפי הדמו. אני לא יכול להגיד ששחקתי בגרסה המלאה. אבל שוב, אם זה לא הסגנון שלך אז אין לך מה לחפש עם ריינבו.
    בקשר לסופרים קומנדר, אני יודע שהוא יוצא במרץ אבל אם הוא יצא בפברואר לא תראה אותי מתלונן
    אני משחק בבטא שלו כבר די הרבה זמן (אבל ממש מעט בגלל העומס לימודים) והוא ממש מגניב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ריינבו דווקא ממש שונה מGEARS, לפחות לפי הדמו. אני לא יכול להגיד ששחקתי בגרסה המלאה. אבל שוב, אם זה לא הסגנון שלך אז אין לך מה לחפש עם ריינבו.

בקשר לסופרים קומנדר, אני יודע שהוא יוצא במרץ אבל אם הוא יצא בפברואר לא תראה אותי מתלונן
    אני משחק בבטא שלו כבר די הרבה זמן (אבל ממש מעט בגלל העומס לימודים) והוא ממש מגניב.
    כמובן ש-Rainbow שונה מ-Gears, אבל הבעיה היא שהוא דומה לאחיו הצעירים יותר מאשר למשחקי Rainbow הוותיקים. וזה לא בשבילי.

באשר ל-Supreme Commander המדהים -

Gas Powered Games' real-time strategy game is complete, scheduled to hit stores on February 20.

Rejoice!

גם אני משחק בבטא מידי פעם. אבל אני מאמין שסוגרים אותה בקרוב. :sad1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני משער שהיא תסגר עד ה-20 לפברואר. בטח היא עוד משמשת אותם בשביל הפאטצ' הראשון ואז יסגרו אותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    גולמר, אדם שהשווה בין הסלולארי כמכשיר משחקים לבין ה-DS, ושלא מבין מה אני מדבר כשאני מציין את המהויות השונות של הקונסולות השונות, תוך כדי שמביט על חלק מן התמונה, הוא לא אדם ממש יכול להטיף לי בעניין הבנה כללית, נכון?

ומה שהד"ר הציע לו לעשות זה פשוט לא לומר את האמת, אך מדוע הוא פוחד ממנה? אני כיניתי זאת שקר לאור התנהגותו בעמודים האלה לאחרונה שלא שונה מכך. זה שאתה לא מבין את הכוונה שלי, רואה רק חלק שטחי מהתמונה, זו לא בעיה שלי, נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רונן, די כבר עם הדיקדוקי עניות שלך, זה פשוט עצוב.
    אמרתי לו לא להגיד את המשפט "רונן, צדקת" כי אז תצטט אותו לנצח.
    קוראים לזה סארקזם, ציניות, חוש הומור, איך שאתה לא תרצה לקרא לזה, תנסה לגדל אחד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    גולמר, אדם שהשווה בין הסלולארי כמכשיר משחקים לבין ה-DS, ושלא מבין מה אני מדבר כשאני מציין את המהויות השונות של הקונסולות השונות, תוך כדי שמביט על חלק מן התמונה, הוא לא אדם ממש יכול להטיף לי בעניין הבנה כללית, נכון?

ומה שהד"ר הציע לו לעשות זה פשוט לא לומר את האמת, אך מדוע הוא פוחד ממנה? אני כיניתי זאת שקר לאור התנהגותו בעמודים האלה לאחרונה שלא שונה מכך. זה שאתה לא מבין את הכוונה שלי, רואה רק חלק שטחי מהתמונה, זו לא בעיה שלי, נכון?
    רונן, זוכר שכתבתי הבעיה המנטלית הזאת תצטרך להתמודד כנראה כי זה מקסימום יהפוך אותך לז'קו?
    אני לא יודע אם מוכרת לך העובדה שז'קו הוא זן של תוכי שלומד מילים וחוזר עליהן, באותה מידה יכולתי לכתוב שימפנזה. כאילו באת להוכיח את הטענה שלי, במקביל לכך שADI העיר על ההשוואה שלי בין DS לסלולארי (הערה באמת במקום - ואני כבר אסביר לו למה התכוונתי כשאני אגיב לו, כי זו באמת זכותו) אתה חזרת בשלושה פוסטים שונים תוך התעלמות ממה שבאמת כתוב בהם על זה - בדיוק הבעיה המנטלית שיש לך. אני לא יודע אם אתה חושב שאתה תצליח לקעקע ככה לגיטימיות של אנשים בפורום. אני חושב שלא מדובר פה בציבור סטיקרים שיקנה שטויות כמו "גולמר יחלק את ירושלים" אם ילד מאוורר קטן יחזור עליהן שוב ושוב.
    אבל אנחנו רואים שמה שכתבת הוא לא בעיה של הבנה מצידך - כי הבנת שהדוקטור הציע לו לא לומר כלום. במה שכתבת פה "אני כיניתי זאת שקר לאור התנהגותו" בעצם הודית שאתה חתיכת רמאי. אתה לא מכנה משהו שקר בגלל שהוא שקר, אתה מכנה משהו שקר, גם אם הוא לא שקר, בגלל התנהגות של אנשים והעובדה שאתה לא אוהב את ההתנהגות הזאת.
    האבסורד הוא שבקריאות האלו שלך שלא באמת מבוססות על כלום, זה מוציא דווקא אותך שקרן פה.
    אני לא "מגן" על הדר' מתוך אהבה אליו, אלא מתוך שינאה לשקרים ושקרנים. אנשים כמוך רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם אני אוהב אותך גולמר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    גם אני אוהב אותך גולמר...
    איטס נוט פרסונל דוקטור, איטס סטריקטלי ביזנס