תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אוקיי נשבר לי ה XXX!
    אני משחק בשתי שרתים KAZA ו BOULDERFIST ובשתיהם לאג נוראי של 1000 ומעלה.
    אני בנטויזיון ונראה לי שלא לאורך זמן!
    אני שוקל מחר לעבור ספק בגלל שהתשובה שלהם היא "נעשה לך תעדוף שרתים זה יקח עד שבועיים" שבועיים ?! בתחת שלי
    אני לא מחכה שבועיים זה לא שירות.
    השאלה שלי היא כזאת איזה ספקית אתם משתמשים וממליצים בחום שאין בה לאגים ו100-200 MS
    וחשוב לי לדעת אם אתם \משחקים על KAZA החדש או BOULDERFIST כדי שאדע שהספק שלכם באמת יתן לי תפוקה טובה.
    תודה

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    012 ממה שאומרים.
    אני יכול להגיד לך מנסיון שנטויזון זה סבל עצום ובזק הם לא משהו.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    השמועה אומרת ש012 הם הטובים ביותר (הם דואגים לגיימרים, האתר הזה הוא ההוכחה [= ).
    לי אישית יש 013, בהרבה מאוד משחקים הוא רץ בסדר, בחלק קצת פחות...בוורקראפט לפחות ברילם Aggmagan הוא היה בסדר והיה ככה-ככה בAlonsus.....לפחות בזמן הקצר שיצא לי לשחק...
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    ומה איתכם כרגע יש לכם בעיות? (באיזה חברות אתם)
    מישהו פה ב 012 וזורם לו חלק ב KAZAH ובכלל?

ומה הפרוצדורה בהעברת ספק? אני צריך להחזיר מודם וכאלה? כמה זמן לוקח סיפור כזה?

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי night-wolf
    ומה איתכם כרגע יש לכם בעיות? (באיזה חברות אתם)
    מישהו פה ב 012 וזורם לו חלק ב KAZAH ובכלל?

ומה הפרוצדורה בהעברת ספק? אני צריך להחזיר מודם וכאלה? כמה זמן לוקח סיפור כזה?
    לא משנה מה המודם נשאר אצלך כי אתה שילמת עליו, אבל לא בטוח שתוכל לעשות בו שימוש אם אתה עובר.

זה תלוי בחברה ובסוג החיבור, לי לדוגמא יש כבלים...אז יש לי תשתית שמסופקת ע"י HOT וספק של 013...כלומר אם אני מעביר ספק המודם נשאר כי הוא של HOT, והספק אינטרנט מתחלף.

אני מאמין שזה הולך אחרת בחיבורים אחרים.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    בכל אופן גם אני כבלים ויש לי את THOMSON(מודם) שלהם אז לבטחה לא יקחו לי אותו אם אני עובר ל 012
    כמה זמן לוקח מהטלפון שאתה עושה לחיבור ממשי לחברה החדשה? שעתיים שלוש לא יומיים נכוןו?

וחוץ מזה יש פה מישהו שיכול לומר לי בבטחה שכדי לעבור ל 012 כי פועל לו חלק ויפה?

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי night-wolf
    בכל אופן גם אני כבלים ויש לי את THOMSON(מודם) שלהם אז לבטחה לא יקחו לי אותו אם אני עובר ל 012
    כמה זמן לוקח מהטלפון שאתה עושה לחיבור ממשי לחברה החדשה? שעתיים שלוש לא יומיים נכוןו?

וחוץ מזה יש פה מישהו שיכול לומר לי בבטחה שכדי לעבור ל 012 כי פועל לו חלק ויפה?
    גם לי יש את המודם הזה [=
    עניין של ההעברה זה כמה ימים אני חושב, אולי יומיים...תדבר עם החברה או משהו, גם צשאל את HOT. בכל מקרה מה שאמרתי לך זה לא 100% שהמודם יעבוד.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    בנתיים המליצו לי על ספקית 012...
    יש למישהו בפורום שלנו המלצות שונות לספקית טובה יותר?
    ואם אפשר שמישהו יתן לי קבלות מה שנקרא ויכתוב באיזה ספקית הוא משתמש ושהוא לא סובל מבעיות לאג בWOW

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    לא יודע מה לגבי קווי זהב(012 זה לא אינטנרט זהב).
    אבל בזק בין לאומי הם הספקית עם רוחב הפס הכי גדול לחו"ל וחבילות הניתוב "הטובות" ביותר בין ספקיות התשתית בחו"ל.

בKar דווקא קצת אכזבו 300-220MS אבל בשאר השרתים זה נשמר על 75-250MS כל הזמן.
    Chapel Dreanie Paladin
    Guild Master - Vengeance Inc
    Karazhan

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי MrChapel
    לא יודע מה לגבי קווי זהב(012 זה לא אינטנרט זהב).
    אבל בזק בין לאומי הם הספקית עם רוחב הפס הכי גדול לחו"ל וחבילות הניתוב "הטובות" ביותר בין ספקיות התשתית בחו"ל.

בKar דווקא קצת אכזבו 300-220MS אבל בשאר השרתים זה נשמר על 75-250MS כל הזמן.
    אבל רבים ממשתמשי בזק מתלוננים על ניתוקים רבים מהאינטרנט ובעיות נוספות לגבי החיבור, לא בהכרח לגבי WOW.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    לא יודע מה איתכם אבל אני בדיוק ברגעים אלה מחליף לבזק כי נשבר לי כבר מחראטות..
    אני לוקח חבילת גיימר 3 מגה.. ותעדוף לשרתי משחקים. אולי אני משלם קצת יותר אבל בשביל עוד 30 שקל בחודש קיבינימט

הרשמה