תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    פעם ראשונה שאני רואה משחק שנראה יותר טוב מה-ART WORK שיצרו בשבילו...

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אבל זה המשחק שאני הכי מצפה לו ל360...יותר מהילו3 או כל משחק אחר ל360!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי חייזר
    אבל זה המשחק שאני הכי מצפה לו ל360...יותר מהילו3 או כל משחק אחר ל360!

האמת שאני גם ממש ממש ממש מחכה לו.
    השנה אני הולך לבזבז כל כך הרבה כסף, יותר מדי משחקים טובים ל-360 השנה. נראה לי שאני קונה 10 משחקים אם לא יותר...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

האמת שאני גם ממש ממש ממש מחכה לו.
    השנה אני הולך לבזבז כל כך הרבה כסף, יותר מדי משחקים טובים ל-360 השנה. נראה לי שאני קונה 10 משחקים אם לא יותר...
    Mass Effect היה המשחק שלמעשה מכר לי את הקונסולה. קראתי בקרובים שלו בכמה אתרים, ראיתי את הוידאו והחלטתי שעד שהמשחק הז יוצא אני צריך את הקונסולה הזאת. אני כל כך (כל כך כל כך) מקווה שהוא לא יהיה נפילה.

ובלי קשר - דוקטור, צדקת! גירז הרבה יותר כיפי בקו-אופ. הרבה הרבה יותר. מתי אתה מחדש את הלייב כדי שנוכל לשחק?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    Mass Effect היה המשחק שלמעשה מכר לי את הקונסולה. קראתי בקרובים שלו בכמה אתרים, ראיתי את הוידאו והחלטתי שעד שהמשחק הז יוצא אני צריך את הקונסולה הזאת. אני כל כך (כל כך כל כך) מקווה שהוא לא יהיה נפילה.
    נכתב במקור על ידי ארז רונן

ובלי קשר - דוקטור, צדקת! גירז הרבה יותר כיפי בקו-אופ. הרבה הרבה יותר. מתי אתה מחדש את הלייב כדי שנוכל לשחק?
    יום שני הבא יש לי מבחן ארור במתמטיקה (פלאשבקים 5 שנים לאחור לכיתה י"ב) ואחריו אני מחדש את המנוי (יש לי 48 שעות חינם מGEARS ד"א).
    תגמור את המשחק בHARD CORE עד אז אני מנחש, אני אצטרף אליך בכיף בשביל לגמור אותו בINSANE אם אתה בקטע של להשיג את כל ההשגים

אני גם מת לMASS EFFECT. אני לא יכול להגיד שיש משחק אחד שמכר לי את ה-360, אני פשוט יודע שיש הרבה משחקים שיוצאים גם ל-360 וגם לPS3 (כמו RE5, GTA4, אסאסין קריד, BURNOUT5 וכו') אז לקחתי צעד לאחור, חשבתי אם האקסקלוסיבים של ה360 יותר מעניינים אותי או של הPS3 והגעתי למסקנה ש-DEAD RISING, LOST PLANET, MASS EFFECT, HALO 3, RAINBOW6 VEGAS, PDZ, סדרת ספלינטר סל וכמובן GEARS (ואני משער שעוד שנתיים GEARS 2 ) שכנעו אותי שהוא שווה הרבה יותר מה-PS3 שעליו רק מוטורסטורם, MGS4 ו-GOW 3 מעניינים אותי.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא רוצה לקלקל את השמחה, אבל התמונות נראות בינוניות לחלוטין. לא משהו שמחשב ממוצע בימינו לא יכול לעשות. כאילו, נותנים לך קצת אפקט בלוּם של אור על הדמויות ואתה גומר. כאילו, ממתי דמויות זוהרות בחושך בצורה כזו?

הטקסטורות די לא קיימות, וחלקן באיכות זוועתית (כמו הרצפה בתמונה של השלוש דמויות) והמודלים של הדמויות לא ממש מפורטים, יש גם קצת ג'יגוּג.

זה מאוד מזכיר את המראה של משחקי סטאר וורז שלהם. מאוד.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    יום שני הבא יש לי מבחן ארור במתמטיקה (פלאשבקים 5 שנים לאחור לכיתה י"ב) ואחריו אני מחדש את המנוי (יש לי 48 שעות חינם מGEARS ד"א).
    תגמור את המשחק בHARD CORE עד אז אני מנחש, אני אצטרף אליך בכיף בשביל לגמור אותו בINSANE אם אתה בקטע של להשיג את כל ההשגים

אני גם מת לMASS EFFECT. אני לא יכול להגיד שיש משחק אחד שמכר לי את ה-360, אני פשוט יודע שיש הרבה משחקים שיוצאים גם ל-360 וגם לPS3 (כמו RE5, GTA4, אסאסין קריד, BURNOUT5 וכו') אז לקחתי צעד לאחור, חשבתי אם האקסקלוסיבים של ה360 יותר מעניינים אותי או של הPS3 והגעתי למסקנה ש-DEAD RISING, LOST PLANET, MASS EFFECT, HALO 3, RAINBOW6 VEGAS, PDZ, סדרת ספלינטר סל וכמובן GEARS (ואני משער שעוד שנתיים GEARS 2 ) שכנעו אותי שהוא שווה הרבה יותר מה-PS3 שעליו רק מוטורסטורם, MGS4 ו-GOW 3 מעניינים אותי.
    יקח לי קצת זמן לסיים ב-Hardcore, מכיוון שאת הרמה הזאת אני משחק בקו-אופ עם חבר, ולמצוא זמנים פנויים משותפים זה קצת בעייתי. הייתי משחק לבד, אבל בהסתמך על האינטלגנציה מלאכותית הלא כל כך קיימת של החברים לצוות, שגרמה לי לא פעם אחת ל-Game Over ב-Casual, אני מעדיף לוותר על התענוג.

קצת הגזמתי שאמרתי שמאס אפקט הוא זה שגרם לי לקנות את הקונסולה, אבל הוא היה שיקול מאוד מאוד כבד בהחלטה. גם לבלו-דרגון היה חלק (כן כן, הוא נראה לי נחמד לאללה דווקא, וקיבל ביקורות טובות), לדד רייזינג, ללוסט פלנט (שלפחות לפי הביקורות התברר כלא כזה שוס דווקא) וגם גירז.

ובנימה זאת, אני חייב לציין שאני ממש נהנה מגירז. הרבה יותר ממה שחשבתי. פשוט משחק כיפי, עם כל כך הרבה רגעי "וואו" שאפשר למות. אני מחכה כבר לסיים אותו ולכתוב את הביקורת הרשמית לאתר, מקווה שזה יקרה עד סוף השבוע.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    טוב, אם עדין תהיה בHARD CORE אני בכיף אצטרף גם למשחק ברמה הזאת. לא יזיקו לי קצת אצ'יבמנטס על לשחק את DOM

ועדי, אני לא יודע אם ראית סרטונים מהמשחק הזה אבל הוא הדבר הראשון על ה-360 או ה-PS3 שמתחרה בGEARS (מן הסתם, משתמש באותו מנוע...).
    אין שם טקסטורה מטושטשת אחת, אולי הטקסטורת רצפה בתמונה עם שפרד ושתי הדמויות האחרות פשוטה אבל מן הסתם היא מכוונת אומנותית להיות כך.
    אז אולי זה מכוער ופשוט?

או זה?

או שזה מכוער?

אולי גם זה מכוער?

או זה?

בקיצור, למה סתם...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    בקיצור, קניתי 360, אז למה סתם...
    תיקנתי.
    -

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    יש לי פגמים חמורים בעצבים של העין או לחילופין אני כזה מעריץ של נינטנדו ומזלזל במתחרות שלה שאני לא מסוגל להודות כשמשחק של מתחרה נראה טוב.
    -
    וואללה, תיקנתי...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    חחח... אני לא אמרתי שהמשחק לא נראה טוב, אבל הוא לא מרשים, אותי לפחות. גם משחקי מלחמת הכוכבים של BioWare היו יפים מאוד, ואז הם היו מרשימים. Mass Effect נראה קצת blend לטעמי. הוא נראה ממש כמו משחקי מלחמת הכוכבים שלהם. זה פשוט נראה אותו דבר. אותו סגנון אומנותי פשוט.

אל תירה בי כי אמרתי משהו לא טוב על משחק 360. זה קורה לי לפעמים.
    המשחק נראה טוב, אבל לא מצוין.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    חחח... אני לא אמרתי שהמשחק לא נראה טוב, אבל הוא לא מרשים, אותי לפחות. גם משחקי מלחמת הכוכבים של BioWare היו יפים מאוד, ואז הם היו מרשימים. Mass Effect נראה קצת blend לטעמי. הוא נראה ממש כמו משחקי מלחמת הכוכבים שלהם. זה פשוט נראה אותו דבר. אותו סגנון אומנותי פשוט.
    נכתב במקור על ידי ADi

אל תירה בי כי אמרתי משהו לא טוב על משחק 360. זה קורה לי לפעמים.
    המשחק נראה טוב, אבל לא מצוין.
    טוב, אם כך אני משער שזה עניין של דיעה.
    לא יורה באף אחד, לדעתי יש לו גרפיקה מדהימה. אז משחקי KOTOR היו גרפית נחמדים אבל לא יותר מזה, זאת הפעם ראשונה שBIO WARE עושים מפלצת גרפיקה.
    אני לא יודע אם ראית את המשחק בתנועה או לא אבל הוא ממש מרשים, תבדוק סרטונים.
    ביחוד הרשימה אותי העובדה שאפשר לבקר במאות כוכבים וכל אחד מהם מאוד מפורט.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    מקווה שיצא גם למחשב :X
    ומקווה שהוא יתעלה מעל ל"טוב" , תואר שניתן לשלל משחקים עם סטיית תקן רחבה. ממה שראיתי בעבר , חלקי האקשן והקרב הם הדבר המרכזי שדורשים טיפול ושיפור.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    המשחק הכי "גרוע" שBIOWARE עשו הוא ג'ייד אמפייר וגם הוא קבל ברוב המקומות מעל 90.
    אני סומך עליהם, ביחוד שיש להם עוד כמעט שנה לעבוד עליו.

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    בכלל לא..המשחק עומד להגיע ברבעון השני של 2007...כך שמקסימום עוד 5 חודשים המשחק יגיע...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    כן, הוא אמור להיות חלק מטרילוגיה. האם זה כדי לקצץ זמן פיתוח? לא להוציא את הכותר הבא בתוך "2" או "המשך"? או שאולי זה באמת עולם כל-כך עצום שהיו חייבים לחלק את הסיפורים בו. מעניין.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין לי שמץ.
    זה מן טרנד כזה, "יאללה, בואו נעשה טרילוגיה".
    אני מעדיף משחק אחד ארוך מההתחלה ועד הסוף שיש לו סוף סופי בהחלט, כמו GOW.
    אחר כך אולי עושים המשך אם יש דרישה.
    אני בכלל נגד המשכים שיוצאים אחד אחרי השני בצורה סדרתית.
    אין כמו ההרגשה של לקבל משחק כמו HL2 אחרי המתנה של 6 שנים מהראשון, זה נראה דמיוני וכמו חלום.
    אותו דבר עם STARCRAFT, הראשון יצא ב-98, עד שיצא 2 זה יהיה כבר 2008 אם לא מאוחר יותר וההפרש של ה-10 שנים בהחלט גורם לי רק לדמיין מה הם יעשו בשני.
    גם מטרויד פריים שיצא 8 שנים אחרי סופר מטרויד בהחלט העביר בי רטט. בגלל זה הרגיז אותי פריים 2 שהיה פחות טוב מהראשון ויצא רק שנה וקצת אחריו, הרגיש קצת כמו פס נע של מטרוידים.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני חושב שעדי פשוט רגיל לגרפיקה הזוועה של המשחקים על הDS, אז הוא לא באמת יודע שאפשר ללחוץ על הthumbnails ולהגדיל אותם כדי לראות באמת איך המשחק נראה.
    או שהוא סתם מבואס שזה לא יוצא לנינטנדו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לי כבר נמאס מהוויכוחים האלה.
    כל מה שאני רוצה זה לגמור את המבחנים שלי כבר ולשחק כל היום בבטא של סופרים קומנדר וב-GEARS...

הרשמה