תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אוקיי, חשבתי על רעיון ועדיין ממש לא פיתחתי אותו. אפשר לעשות מן טורניר קטן כזה נגיד פעם בשבועיים ועלות ההשתתפות מאוד סימלית רק בשביל שיהיה פרס נגיד 10 או 15 שקלים. שמתי לב לבעיה שברוב התחרויות הרבה אנשים לא מגיעים ואז יוצא מן מפגש-תחרות כזה כמו בנס חנוכה SMASHCRAFT וכו'. ככה אם הטורניר פעם בשבועיים ואנחנו מודיעים עליו בדיוק שבועיים מראש אז, אני מניח, שרוב האנשים יוכלו לתכנן את הזמן שלהם כך שפעם בשבועיים הם מקדישים לתחרות סמאש וככה יגיעו יותר אנשים.

מענות? טענות? הצעות?
    תגיבו, אולי נצליח לפתח את הרעיון הזה למשהו נחמד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אני בעד

מה שאנחנו באמת צריכים, אבל, זה משהו ספציפי.
    אם אתה רוצה לארגן איזה טורניר קטן בהתראה של שבועיים - לך על זה. דבר איתי אם אתה צריך עזרה.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה שאתם באמת צריכים זה לאתר את כל שחקני הסמאש בארץ, ותתפלאו לשמוע - יש עוד אנשים שאתם לא יודעים עליהם (וההפך).
    למשל, מישהו שאני מכיר, שאין לו קיוב או משהו, סיפר לי פעם שהוא מכיר עוד מישהו עם קיוב ועם סמאש. זה היה די מזמן, ואז לא ממש עניין אותי מי זה, היום הוא כבר לא זוכר מי זה היה - אבל אני יודע שזה לא מישהו שנמצא פה.
    או עוד דוגמה, יש מישהו שאני מכיר (בהכרות רחוקה כזאת, זאת הבעייה) שאח שלו שחקן סמאש... אין לי ממש דרך ליצור איתו קשר, אבל אני יודע שהוא קיים :-P אם אני אפגוש אותו מתישהו אני אשאל אותו על אח שלו...
    או למשל כשאני וטל היינו לפני איזה שנתיים בתערוכת game on, שיחקנו שם בסמאש (לא היו שם יותר מדי אטרקציות אחרות :-P), ואז עברו שני ילדים ואמרו "היי, סמאש, זה אחד החזקים!", ואז החליטו להמשיך הלאה ולחזור אחרי זה, כי הם רוצים לראות עוד דברים. אני וטל לא הספקנו לראות מי אלה היו, ואחרי זה לא מצאנו אותם, אבל לא נראה לי שאלה היו אנשים מכאן... והיה גם עוד איזה אחד ששיחק איתנו סמאש, הוא אמנם לא היה מדהים אבל הוא היה לא רע, וגם הוא לא מישהו מכאן.

בקיצור, אם תהיה איזה דרך להגיע לכל שחקני הסמאש בארץ, זה יעשה רק טוב לקהילה ;-) יש גם המוווון אנשים שיש\היה להם nintendo 64 ושיחקו סמאש וכו', אבל אף פעם לא ראו\שמעו על melee, וגם הם יכולים מאוד להתעניין...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אממ כן הבעייה היא שבאמת זה לא כל כך פשוט 'לאתר' שחקני סמאש אם הם לא מגיבים בפורומים או מחפשים בעצם (אני תמיד חשבתי שזה הם צריכים למצוא אותנו :confused1, ולא כל מי שמכיר\שיחק\יש לו בבית סמאש הוא באמת שחקן סמאש שיירצה באמת לשחק ולהיות חלק מהקהילה.
    בשביל מדינה בגודל שלנו ועם הייצוג של הקיוב בארץ המצב לא כזה נורא

אבל כל זה OT... אם אתה מעוניין להמשיך לדון בכך אנא פתח דיון אחר
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    רעיון טוב, לפי דעתי כדי לשלב את זה עם הרעיון BIWEEKLIES
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני חושב שאני אוכל לעשות אצלי תחרות בהיקף מאוד מאוד מצומצם אני בדיונים עם ההורים שלי. נראה. אם יהיה אז פרטים בהמשך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    זכויות רמש"ים תופסות בענייני היקפים מצומצמים? :un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    כמו שאמרתי, אני בעד.
    אם יש גם מישהו אחר מהמרכז שמוכן לנדב את הבית שלו למפגש-מיני-טורניר-ביוויקלי חוץ מקראס אז שיגיב, אני בטוח שקראס לא יתנגד.
    אפשר לעשות ישר בראקט ועם עלות מאוד נמוכה, וגם זוגות זה מאוד פופולארי, ואז יש גם זמן אחרי לפרינדליז.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    בתכלס, אני יכול אבל לא נראה לי שיהיה בא לי כל יום שישי לשחק סמאש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    :confused1: כל יום שישי?
    דבר ראשון הרעי של בוויקלי זה פעם בשבועיים
    בכל מקרה תעשה מתי שבא לך כמה שבא לך, בלי לחתום על כלום
    אגב אתם מאמינים שחלמתי שההוא אומר שהוא סוגר סופית את הפורום סמאש? אולי כדאי שנעשה מיני טורניר ב-WOW XD
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    חחחחח...
    כן, וואו הורג את הפורום כולם חורשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006