תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    עקב הבצורת שנחתה על חנויות המשחקים לאחר השקת Burning Crusade, החלטתי לעשות קצת סדר בכאוס שנוצר.
    המעוניינים למכור עותק או יותר של חבילת ההרחבה ירשמו את פרטי המוצר (האם הוא נפתח, הותקן וכיוצא בזה), ודרכי יצירת קשר. העמוד הראשון יעודכן לעיתים קרובות עם פרטים של אנשים שמעוניינים למכור.

הודעה לדוגמא:
    מעוניין למכור עותק של Burning Crusade. המשחק נמצא עדיין בעטיפת הניילון עם מדבקת האתר (הסקסית). אני גר באשדוד, אך מוכן להיפגש במקום מרכזי במידה ויהיה צורך. המחיר הנוכחי עומד על X ש"ח, אך אני מוכן לדון על הנחה.

בהצלחה לכל נטולי BC

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    שלום! גם אני בצורה מסויימת עברתי מגיימר לכאן ורציתי לשאול אם למשהו ( במיוחד באזור הקריות-חיפה) יש עותק של BC?!?!
    לא בטוח ב-100% שאני אקנה כי יכול להיות שאני אמצע באיזהשהוא חנות באזורי אבל סביר להניח שלא.....אז למי יש?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    תנסה את bug קריון וbug בגראנד קניון- למרות שאני לא מחיפה קניתי את שלי שם. ממה שאני יודע זה נגמר ממש מהר - כל כך מהר עד שאנשים רצו לשלם כפול על העותק שלי (שהוזמן מראש ולכן היה שמור ), אז תנסה אבל אני לא בטוח 100% לגבי זה

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    מעוניין למכור עותק של Burning Crusade. המשחק נמצא עדיין בעטיפת הניילון . אני גר במגדל העמק, אך מוכן להיפגש במקום מרכזי במידה ויהיה צורך. המחיר הנוכחי עומד על 300 ש"ח.

אנטון
    0544-339001
    052-8028314

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    הזמתי מראש TBC מ FREAK וכשרציתי להתקין התברר לי שגרסת EU לא עובדת עם גרסת US וקוד ה AUTH לא משדרג את US.

לכן אני מעוניין למכור את ה EU TBC שלי מכיוון שאני משחק בשרתים בארצות הברית.

קופסה חדשה בלי הנילון אך לא השתמשתי בה או במפתח.

מעוניין למכור למרבה במחיר נתחיל ב250 ש"ח.
    כמובן תשלם אחרי שנוודא שהקוד עובד.

מי שמעוניין לקנות שישאיר טלפון או איימל כאן.
    אני גר בחיפה אז אפשר להפגש בכל מקום באזר.

בסוף שלחתי חבר מאר"הב לקנות לי את המשחק בWALLMART
    אז אני כרגע לבל 61

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    אני מרגיש צורך להגיב פה כי חגיגת ה 300 (!!) שקל מרגיזה נורא.
    יש חנות שמוכרת את ההרחבה ושולחת אותה בדואר במחיר 219 ש"ח (אם הייתם מזמינים אצלם בהזמנה מוקדמת כמוני זה היה 199).
    לא רוצה לעשות פרסומת אז תבדקו ב zap.co.il - תחפשו פשוט World Of Warcraft.
    וכל האנשים שמנסים למכור פה את זה במחיר גבוה מזה שיתביישו! פורום נועד לעזור אחד לשני לא לנסות להרוויח על חשבון אחרים.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שלום

קניתי עותק אחד מיותר
    מי שמעונין אני מבת-ים
    עובד בראש העין
    נייד ונמצע בתל-אביב די הרבה

צרו קשר פה או בICQ 125337504
    או שלחו לי הודעה פרטית

אגב
    אני משחק בשרת Enoar באליינס

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    אצלי זה נמכר, תודה.

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי Daenerys
    אני מרגיש צורך להגיב פה כי חגיגת ה 300 (!!) שקל מרגיזה נורא.
    יש חנות שמוכרת את ההרחבה ושולחת אותה בדואר במחיר 219 ש"ח (אם הייתם מזמינים אצלם בהזמנה מוקדמת כמוני זה היה 199).
    לא רוצה לעשות פרסומת אז תבדקו ב zap.co.il - תחפשו פשוט World Of Warcraft.
    וכל האנשים שמנסים למכור פה את זה במחיר גבוה מזה שיתביישו! פורום נועד לעזור אחד לשני לא לנסות להרוויח על חשבון אחרים.
    אבל לי לא אכפת מהפרסומת כי אני מניח שאתה מדבר עלינו.
    דבר ראשון - יש את המשחק במלאי.
    דבר שני - גם על המחיר הזה אני מתנצל. כן כן - גם על 219.
    אם היינו יכולים לספק עותקים ב199 היינו עושים כך.
    אז כן ניתן לבדוק בזאפ,
    ניתן פשוט להגיע אלינו(מדיה גיים).
    ניתן גם לקנות ממישהו יד שנייה - אבל אם זה אפילו שקל מעל מחיר המוצר בחנות - מה הטעם??

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    חדש פה. אבל אני וחבר שלי היום קנינו ויש לא מעט עותקים חדשים בחנויות. פשוט צריך לחפש ב GOOGLE או ZAP ולעשות כמה טלפונים. בכל מקה, יש!!! השגתי!!! אני נכנס להתחפרות של 24 שעות. אז למי שאין -
    אנחנו קנינו פה היום http://www.underdog.co.il/ ב- 230 שח וכשהיינו עוד היה להםן.
    חבר שלנו קנה ב http://www.mushi.co.il/default.asp ב 300 שח (ועוד משו בחנות) ואמר ששם יש הרבה. דרך אגה למי שיש- ה ZEBOARD זה שווה? זה משפר בהרבה?
    תודה!

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    חנות בריטית מעולה המשחק עולה 17 לירות ועוד 2 לירות משלוח זה יוצא 163 ש"ח (הרבה יותר זול מבארץ) ומגיעה תוך שבוע מקסימום.
    (כל הזכויות שמרות ל...שככתי את השם שלו XD אבל הוא נתן לי את האתר שלהם)
    בארץ גם לוקח יותר זמן המשלוח וגם יקר יותר!

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אתה צודק לגבי המחיר. אבל זה בהחלט לא מגיע יותר מהר מלהזמין בארץ. לא משנה מאיפה בארץ. דואר רשום מגיע בפחות משבוע ימי עבודה - ויש תמיד משלוח אקספרס ועוד סוגים שונים של שטויות מסוג זה.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    יש חנות בנתניה בשם ג'נסיס, בדרך כלל יש להם עותקים של משחקים שלא קיימים בשוק הישראלי או שנגמרו ... לפי מה שאני י יודע , עד לפני שלושה ימים היה להם שלושה עותקים המשחק המיוכל שלנו.

אתם מוזמנים להתקשר ולבדוק:

09-8612437

אני רק רוצה להציר בזאת : אין לי שום קשר לחנות.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Neith
    יש חנות בנתניה בשם ג'נסיס, בדרך כלל יש להם עותקים של משחקים שלא קיימים בשוק הישראלי או שנגמרו ... לפי מה שאני י יודע , עד לפני שלושה ימים היה להם שלושה עותקים המשחק המיוכל שלנו.

אתם מוזמנים להתקשר ולבדוק:

09-8612437

אני רק רוצה להציר בזאת : אין לי שום קשר לחנות.
    מכיר את החנות, בתור נתנייתי, ואני ממליץ...
    אחלה של חנות, הייתי משיג שם משחקים לGAMEBOY שהייתי ביסודי... P=
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    בניגוד לשמועות המגוחכות
    יש בחנויות מושי בסינמה סיטי בראשון (קניון הזהב) ובמתחם ירקונים בפתח תיקוה
    העתקים של המשחק
    בלי לקנות שום דבר נוסף
    בדוק!!!

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    נכתב במקור על ידי Zed_Prime
    אבל לי לא אכפת מהפרסומת כי אני מניח שאתה מדבר עלינו.
    דבר ראשון - יש את המשחק במלאי.
    דבר שני - גם על המחיר הזה אני מתנצל. כן כן - גם על 219.
    אם היינו יכולים לספק עותקים ב199 היינו עושים כך.
    אז כן ניתן לבדוק בזאפ,
    ניתן פשוט להגיע אלינו(מדיה גיים).
    ניתן גם לקנות ממישהו יד שנייה - אבל אם זה אפילו שקל מעל מחיר המוצר בחנות - מה הטעם??
    אתה פשוט מגוחכך... כן, כן, מגוחך!

בחו"ל זה עולה 160 ש"ח כולל משלוח לארץ לצרכן הפשוט, אם הייתי פונה אליהם בתור גוף גדול שמעוניין לרכוש כמות נכבדת המחיר היה צונח כמו הטמפרטורה בחורף, אז איך הגעתם ל-219 ש"ח ?!

גנבה לאור יום, אני מרחם על כל ההורים של הילדים פה שלא יכולים לרכוש בחו"ל וצריכים לרכוש מהגנבים בארץ. תתבישו! (וזה לאו דווקא היה מופנה ספציפית למדייה גיים)

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    נכתב במקור על ידי RnGKay
    אתה פשוט מגוחכך... כן, כן, מגוחך!

בחו"ל זה עולה 160 ש"ח כולל משלוח לארץ לצרכן הפשוט, אם הייתי פונה אליהם בתור גוף גדול שמעוניין לרכוש כמות נכבדת המחיר היה צונח כמו הטמפרטורה בחורף, אז איך הגעתם ל-219 ש"ח ?!

גנבה לאור יום, אני מרחם על כל ההורים של הילדים פה שלא יכולים לרכוש בחו"ל וצריכים לרכוש מהגנבים בארץ. תתבישו! (וזה לאו דווקא היה מופנה ספציפית למדייה גיים)

התשובה היא פשוטה ומאוד כואבת בכיס ..... מכס.

תאמין לי שכאשר קונים משחק אחד זה יוצא סבבה ואחלה .... כאשלר קונים נגיד 20 ... זה כבר מכס... ואני לא זוכר כמה זה בדיוק , משהו כמו 15% מהמחיר ... או שזה איפלו יותר. קיצר מכס הם הגנבים האמיתים.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    בן כמה אתה?

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    וזה קשור איך ?
    אני מדבר מנסיון אישי של למכור סוללות למחשבי כף יד , סלח לי שאני לא זוכר את השם ,אני לא במצב של לזכור משהו כרגע, וזה היה לפני כמה שנים טובות.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    מודיעין
    אפשר לשחק ב WOW:BC בלי wow המקורי?

When I die I want to go peacefully in my sleep, like my Grandfather did, not screeming like the passengers in his car.

הרשמה