תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 45
    הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    כפר סבא
    אז היום נכנסתי לסרבר,וראיתי שרכבים חזרו, והייתי שמח. זה היה קארקאנד, והייתי MEC, והבנתי שכדי לעזור לקבוצה שלנו אני צריך להקריב את הנשמה שלי. שמתי C4 על הוודניק, ויצאתי לדרכי. הכנתי מערב, וראיתי APC חמוד מנסה להרוג את חברי הקבוצה שלי. נסעתי מאחוריו, יצאתי מהמכונית, וBOOM.

ככה השגתי איזה 10-12 הריגות, והכרטיסים של הקבוצה היריבה היו איזה 30-40. הם ניסו לקחת את ה-Train Accident שלנו, אז שמתי C4 על הוודניק ויצאתי לדרכי. ראיתי שיש שם APC מתוק, וגם מכונית. נתקעתי באחד הברזלים שם והמכונית התחילה לירות עלי. המכונית שלי עמדה להתפוצץ, אז יצאתי,אבל מאוחר מידי

אבל ראיתי שגם הרגתי 2 אנשים איתי, כנראה מה-APC,אז הייתי שמח. דקה אחרי זה חיכיתי שמכונית חדשה תופיע, אבל בעטו אותי,עם ההודעה "אסור קמיקאזה!!". מוזר שכל הסיבוב אף אחד לא אמר כלום, ודווקא אחרי המקרה שזה לא היה ג'יהאד (כי המכונית היריבה פיצצה את המכונית שלי) בעטו אותי, ולא הספקתי להשיג את הנקודות...

בסרברים אירופאים דווקא צחקו מזה, היה איזה אחד או שניים שבעטו אותי, אבל רובם לא. וחוץ מזה, זה לא ממש שונה מלשים C4 על רכב משוריין, זו דרך יותר מהירה.....

בקיצור רק רציתי לומר שזה מעצבן שבועטים בשביל ג'יהאד, אבל אם האדמין כל כך שונא את זה אז מילא, רק פעם הבאה להגיד את זה ולא סתם לבעוט לקראת סוף הסיבוב....

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    זה ידוע שדבר כזה אסור
    אבל כן צריך לכתוב על זה בחוקים
    ראיתי הרבה שרתים שכותבים
    בדיוק כמוUNCAPTURABLE POINTS
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    NEIN
    Using C4 on jeeps, or other fast moving vehicles to take out other vehicles.

אין מקום לכל החוקים בשרת
    אז רשמנו רק את העיקריים (UNCAPPED ו TK)

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    חוק מטומטם תאכלס מי שבוחר ליהיות כוסית בטנק שיתמודד עם זה

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי <CRi>NyCTo
    חוק מטומטם תאכלס מי שבוחר ליהיות כוסית בטנק שיתמודד עם זה
    הוצאתי לי את המילים מהפה... ח"ח
    ובלי קשר.. קמיקז וג'יהד זה שיטות לחימה.. בחיים האמיתיים.. וביאף אמור כביכול להיות אותנטי

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    הוצאתי לי את המילים מהפה... ח"ח
    ובלי קשר.. קמיקז וג'יהד זה שיטות לחימה.. בחיים האמיתיים.. וביאף אמור כביכול להיות אותנטי
    סתום :un1:
    לקחת מטוס ולהתרסק איתו על מסוק קוברה יפיוף וצעיר בימים
    זו אכזריות מאין כמותה .

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    סתום :un1:
    לקחת מטוס ולהתרסק איתו על מסוק קוברה יפיוף וצעיר בימים
    זו אכזריות מאין כמותה .
    אבל אני לא עשיתי קמיקאזה (עם מטוסים), עשיתי ג'יהאד (עם מכוניות).....

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    ממתי דבר כזה אסור?

זה לא בייסרייפ ולא שום דבר... וגם קורה לפעמים שאני רואה מישהו בא אליי עם זה ומצליח לפוצץ אותו לפני אז זה מצחיק... אבל זה דבר ידוע וכיפי

המשך חיסולים (ממוקדים ) נעימים

וגם זה שלא מזהירים לפני שמעיפים זה באמת לא בסדר... מילא... חלק מהדברים של השרת הישראלי...(היה את זה ככה תמיד)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי eladush
    ממתי דבר כזה אסור?

זה לא בייסרייפ ולא שום דבר... וגם קורה לפעמים שאני רואה מישהו בא אליי עם זה ומצליח לפוצץ אותו לפני אז זה מצחיק... אבל זה דבר ידוע וכיפי

המשך חיסולים (ממוקדים ) נעימים

וגם זה שלא מזהירים לפני שמעיפים זה באמת לא בסדר... מילא... חלק מהדברים של השרת הישראלי...(היה את זה ככה תמיד)
    האזהרה הכי טובה היא קיק
    WARNING ב CHAT או באדמין חסר משמעות כי פשוט מפספסים אותה

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    אבל זה כזה כיף לעשות את זה.
    דרך מגניבה להלחם בטנקים

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Death Spirit
    אבל זה כזה כיף לעשות את זה.
    דרך מגניבה להלחם בטנקים
    רוצה לעצבן טנק? כוון עליו את הכוונת של האנטי טנק בלי לירות, ואל תעזוב אותו. בסופו של דבר המניאק יתחרפן מהצפצוף D:

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    רוצה לעצבן טנק? כוון עליו את הכוונת של האנטי טנק בלי לירות, ואל תעזוב אותו. בסופו של דבר המניאק יתחרפן מהצפצוף D:
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי JackReacher
    האזהרה הכי טובה היא קיק
    WARNING ב CHAT או באדמין חסר משמעות כי פשוט מפספסים אותה
    מה כלכך טוב אחרי זה זה שעה להיכנס חזרה לשרת המפוצץ הזה... כל הנתחנים שעושים ריפרש כל חצי שניה... איך שמישהו יוצא, ההודעה על הניתוק שלו מהשרת עוד לא עלתה למעלה כבר איזה מישהו אחר נכנס...

חוץ מזה אין מצב שיפספסו אזהרה שכתובה למעלה גם ככה מי שעושה משהו שאסור (בדרךכלל) יודע את זה אז הוא ייראה את האזהרה וכבר לא יעשה (או שכן ויקבל מה שצריך)
    אולי פשוט יותר נוח לתת קיק מבחינת מה שצריך לכתוב בקונסול כאדמין...אז במצב כזה גם אני בתור אדמין הייתי נותן קיק

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    מה כלכך טוב אחרי זה זה שעה להיכנס חזרה לשרת המפוצץ הזה... כל הנתחנים שעושים ריפרש כל חצי שניה... איך שמישהו יוצא, ההודעה על הניתוק שלו מהשרת עוד לא עלתה למעלה כבר איזה מישהו אחר נכנס...

חוץ מזה אין מצב שיפספסו אזהרה שכתובה למעלה גם ככה מי שעושה משהו שאסור (בדרךכלל) יודע את זה אז הוא ייראה את האזהרה וכבר לא יעשה (או שכן ויקבל מה שצריך)
    אולי פשוט יותר נוח לתת קיק מבחינת מה שצריך לכתוב בקונסול כאדמין...אז במצב כזה גם אני בתור אדמין הייתי נותן קיק
    מאתמול השרת הפך למעיק... ארטילריה על הקרייר כל חצי שנייה.. ריבים על טנקים.. רבים על מסוקים.. טיקיים.. לוקחו אותי לרד זון פעמיים.. ספון רייפים למסוקים... קומנדים על טנקים..
    ועוד ים חרטות...
    אם אני הייתי אדמין... השרת היה פלס... ישר ככה ------------------------
    אבל נתנחם באדמנים שיש עכשיו... עפיפונים אחד אחד

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    מאתמול השרת הפך למעיק... ארטילריה על הקרייר כל חצי שנייה.. ריבים על טנקים.. רבים על מסוקים.. טיקיים.. לוקחו אותי לרד זון פעמיים.. ספון רייפים למסוקים... קומנדים על טנקים..
    ועוד ים חרטות...
    אתמול הייתי בשרת שעתיים.
    לאנשים אחרי שבועיים INF יש חסך בכלי רכב.
    אני הייתי בTS כל הערב אם יש בעיות אתה יכול לדבר איתי
    כמו שעשו נתנאל וטרון או פריזן (אותו קול) וגם קיבלו מענה.
    אם מישהו לוקח אותך לרד זון תן לי סקרין שוט ואני מבטיח לתת לו באן 3 ימים.
    בנוסף, אתה מוזמן9 לפנות לנאור ולבקש ממנו להיות אדמין. כמה שיותר יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    זה היה פריזן הזה שאמר לך להביא לאבי קיק...חחח

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    חח
    אני מצליח להבדיל בין כל הצווחנים שמה..

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    ועוד ים חרטות...

חחח צודק כמה MINERים שמה חחח קופצים לקחת את המטוס...\ מסוק... חחח היה קטע זה מDAVKA היה גאנר במסוק בשארקי והוא כולו התעצבן על הטייס שלקח אותו לרד זון כי הוא (הטייס) רצה שהגאנר יירד חחח

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    חוק חדש שכולם יסכימו איתו, מותר להתפוצץ על הקומנדר שלך שמספים צ'אט גם אחרי שמזהירים אותו במיק' בלי סוף
    מכל החרא במשחק המציפים תצ'אט הכי מעצבנים אותי :<

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עוד יותר טוב, שתלמד טוב טוב לא לעשות את זה פעם הבאה D:

חוץ מזה אין מצב שיפספסו אזהרה שכתובה למעלה גם ככה מי שעושה משהו שאסור (בדרךכלל) יודע את זה אז הוא ייראה את האזהרה וכבר לא יעשה (או שכן ויקבל מה שצריך) סמוך עלי..
    אולי פשוט יותר נוח לתת קיק מבחינת מה שצריך לכתוב בקונסול כאדמין...אז במצב כזה גם אני בתור אדמין הייתי נותן קיק אין הבדל
    געגעגעגעגעגעגע

הרשמה