תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    היי

חבר שלי נתן לי להשתמש באקונט שלו כי הוא לא משחק הרבה, אז עכשיו אני יתחיל לשחק
    הייתי שחקן D2 אז אני מבין את כל הסקיללס וזה אבל יש לי כמה שאלות:

אחרי שאתה יוצר דמות, אתה לא יכול להעביר אותה REALM ??

התחלתי MAGE בשרת KAZHAN משהו כזה, ממש מעצבן אותי כל הקטע הזה שטוענים את הfire ball... כאילו אני רגיל לD2 אז בWOW כל הסקילים ככה או יש כאלה מהירים ?? (מדבר על spells ולא על חרבות וכו')

גם איזה סקילים אני צריך לשים בMAGE ?

הבנתי שגילד זה כמו קלאן רק בRPG, אז מה עושים מלחמות PVP או משחקים PVM בייחד ? וגם אם אפשר הסבר כללי את הגילדות

הקהילה משתמשת ב xfire/ts/ventrilo ?? אם כן אז אפשר שרת

אם מישהו יכול לענות לי על אלה תודה..
    מקווה להשלתב פה .. !

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי System
    היי

חבר שלי נתן לי להשתמש באקונט שלו כי הוא לא משחק הרבה, אז עכשיו אני יתחיל לשחק
    הייתי שחקן D2 אז אני מבין את כל הסקיללס וזה אבל יש לי כמה שאלות:

אחרי שאתה יוצר דמות, אתה לא יכול להעביר אותה REALM ??

התחלתי MAGE בשרת KAZHAN משהו כזה, ממש מעצבן אותי כל הקטע הזה שטוענים את הfire ball... כאילו אני רגיל לD2 אז בWOW כל הסקילים ככה או יש כאלה מהירים ?? (מדבר על spells ולא על חרבות וכו')

גם איזה סקילים אני צריך לשים בMAGE ?

הבנתי שגילד זה כמו קלאן רק בRPG, אז מה עושים מלחמות PVP או משחקים PVM בייחד ? וגם אם אפשר הסבר כללי את הגילדות

הקהילה משתמשת ב xfire/ts/ventrilo ?? אם כן אז אפשר שרת

אם מישהו יכול לענות לי על אלה תודה..
    מקווה להשלתב פה .. !

קודם כל System,
    ברוך הבא!
    כמו שאומרים, Welcome to our ever growing society.

לשאלתך, איזה סקילים לשים? הכל!
    אתה הולך לטריינר, קונה את כל הסקילים שיש לך כסף אליהם ואתה יכול ללמוד, אבל עוקב אחר סדר עדיפויות כמובן (הקסם שאתה משתמש בו הכי הרבה והקסמים הכי יעילים באים קודם).

אבל נראה לי שהתכוונת לBuild של Talents, אז קודם כל שתדע שאתה מקבל Talent points רק מרמה 9 (או משהו כזה), הטלנטים הם למעשה שיפורים ליכולות שלך (יש לדוגמא Talents שממהירים את מהירות הטעינה של הקסם ואף מבטלים זמן טעינה של קסמים מסוימים...וכו')
    את הבילד בונים לפי הצרכים של המשתמש (Pvp וא Pve וסוג המיומנויות שלו...קרח אש או תורת הנסתר המקרה שלך).
    ברגע שאתה מקבל את הTalent Point הראשונה שלך אתה מוזמן לבקש פה בילד (לPvp לפי המיומנות שתעדיף להשתמש בה).

ומה עושים בגילדה? ובכן יש Dungeons / Instants שהם למעשה נגד מפלצות ובוסים ועושים אותם בקבוצות, וברמות הגבוהות עם הגילדה.
    ויש כל מיני Raids (פשיטות) שפושטים על מקומות של הFaction היריב והורגים את השומרים שלהם ושחקנים... [=
    יש עוד כל מיני דברים כיפיים שאפשר לעשות עם הגילדה (אני לא אמנה אותם פה, יש כאן ילדים קטנים P=) ואתה תגלה אותם בהמשך.

בברכה,
    Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי Alpha
    קודם כל System,
    ברוך הבא!
    כמו שאומרים, Welcome to our ever growing society.

לשאלתך, איזה סקילים לשים? הכל!
    אתה הולך לטריינר, קונה את כל הסקילים שיש לך כסף אליהם ואתה יכול ללמוד, אבל עוקב אחר סדר עדיפויות כמובן (הקסם שאתה משתמש בו הכי הרבה והקסמים הכי יעילים באים קודם).

אבל נראה לי שהתכוונת לBuild של Talents, אז קודם כל שתדע שאתה מקבל Talent points רק מרמה 9 (או משהו כזה), הטלנטים הם למעשה שיפורים ליכולות שלך (יש לדוגמא Talents שממהירים את מהירות הטעינה של הקסם ואף מבטלים זמן טעינה של קסמים מסוימים...וכו')
    את הבילד בונים לפי הצרכים של המשתמש (Pvp וא Pve וסוג המיומנויות שלו...קרח אש או תורת הנסתר המקרה שלך).
    ברגע שאתה מקבל את הTalent Point הראשונה שלך אתה מוזמן לבקש פה בילד (לPvp לפי המיומנות שתעדיף להשתמש בה).

ומה עושים בגילדה? ובכן יש Dungeons / Instants שהם למעשה נגד מפלצות ובוסים ועושים אותם בקבוצות, וברמות הגבוהות עם הגילדה.
    ויש כל מיני Raids (פשיטות) שפושטים על מקומות של הFaction היריב והורגים את השומרים שלהם ושחקנים... [=
    יש עוד כל מיני דברים כיפיים שאפשר לעשות עם הגילדה (אני לא אמנה אותם פה, יש כאן ילדים קטנים P=) ואתה תגלה אותם בהמשך.

בברכה,
    Alpha
    מה זה Dungeons / Instants ??

יש גילדה/ גילדות ישראליות ? אפשר להצתרף אליהם אם אני נוב ?

ואפשר בבקשה לענות לי על השאלות האחרות ששאלתי..
    תודה P:

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי System
    מה זה Dungeons / Instants ??

יש גילדה/ גילדות ישראליות ? אפשר להצתרף אליהם אם אני נוב ?

ואפשר בבקשה לענות לי על השאלות האחרות ששאלתי..
    תודה P:
    Dungeons הם למעשה משימות בדרגת קושי גבוהה יותר מהאחרות, והInstants הם אירועים לשחקנים ברמות גבוהות יותר בעלות מטרות שונות. (זה בכללי).

בזה הרגע אינני מאמין שיש גילדות ישראליות שיסכימו לקבל שחקנים ברמה גבוהה, אך אנו מצפים לתקומות הגילדות הרשמיות של Vgames שיקבלו כל שחקן - בתנאי שהוא ישראלי דובר עברית. [=

בברכה, Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    אחרי שאתה יוצר דמות, אתה לא יכול להעביר אותה REALM ??]

הקהילה משתמשת ב xfire/ts/ventrilo ?? אם כן אז אפשר שרת?

תודה

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי System
    אחרי שאתה יוצר דמות, אתה לא יכול להעביר אותה REALM ??]

הקהילה משתמשת ב xfire/ts/ventrilo ?? אם כן אז אפשר שרת?

תודה

אתה יכול, לפעמים זה חינם אבל בד"כ זה עולה כסף.
    אבל אתה תמיד יכול לפתוח דמות חדשה בכל Realm שאתה רוצה.

והקהילה לא משתמשת בXfire/TS/Ventrilo כרגע למיטב ידיעתי, אבל בטח נשיג איזה Ventrilo Server ברגע שהגילדות יעלו.
    נשבר הזין.

הרשמה