תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    אני מבין שאנשים רוצים לשחק פה CTF - לגיטימי לחלוטין, CTF זה המוד הכי טוב שקיים במשחק הזה, מסיבה כלשהי התפתחה מסורת של אנשים לפתוח קלאן, לשים בו את השחקנים החזקים ביותר
    ומה אם לא "מישהו רוצה CP?", [שלא יראה כאילו אני יוצא כנגד מישהו, חס וחלילה].

פשוט רציתי להגיד שזה לא חוכמה לשחק הטובים ביותר מול כל השאר, וכשאני אומר קלאנים מסוג זה אני מדבר על כל הקלאנים האחרונים שמיקי היה בהם [מלבד F שהבנתי שהוא אירופאי, ויק לא אישי פשוט זה התחיל לפני שהגעת]

עכשיו אתם לא מצפים שאני אבוא בתלונות ולא אפרסם דרך התמודדות נכון?
    אז אני מציע לעשות משחקיי CTF בכיף, על בסיס קבוע, אבל תעשו לי טובה - תנסו להיות הוגנים עצמכם ועם האחרים ושיהיה קבוצות, אחרת זה לא מעניין לאף קבוצה והמשחק נראה כמו בדיחה.

שיהיה ערב טוב, ושבת שלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אני יודע.. זה בדיוק מה שהגבתי בדיון של טומי הינה:
    http://forum.vgames.co.il/showpost.p...21&postcount=5

אתה צודק זה באמת לא פייר :un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    "אבל למי אכפת" "זה באמת לא פייר"
    אתה לא ממש סגור על עצמך, אה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    מצד שני, כמו שאבישי אמר, אם המטרה שלהם זה לשחק באירופה, אז הם רוצים לשים את השחקנים הישראלים הכי טובים ביחד.

שלא נדבר על זה שלפחות חצי מהקלאן הצטרף בשביל האדמין ושיש הבדלי רמות מפחידים בין הטופ לבוטום של הקלאן - מה שקצת נוגד את הרצון לשחק באירופה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Discord
    מצד שני, כמו שאבישי אמר, אם המטרה שלהם זה לשחק באירופה, אז הם רוצים לשים את השחקנים הישראלים הכי טובים ביחד.

שלא נדבר על זה שלפחות חצי מהקלאן הצטרף בשביל האדמין ושיש הבדלי רמות מפחידים בין הטופ לבוטום של הקלאן - מה שקצת נוגד את הרצון לשחק באירופה...
    הרצון הוא אדמין... אני לא מאמין שהם ישחקו באירופה... כי אם כן אז CPL כבר היו עושים את זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Namnam
    "אבל למי אכפת" "זה באמת לא פייר"
    אתה לא ממש סגור על עצמך, אה?
    זה באמת לא פייר אבל לאף אחד לא איכפת אז זה לא משנה
    שתף ב-Google+

הרשמה