תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אין לי מושג למה אבל אני וחברי לגילדה מקבלים פניות מאנשים שחושבים שVengeance Incroporated היא הגידלה הישראלית של VG, ועוד אבוי מזה חושבים שאנחנו חייבים להם משהו.
    אז למקרה שעדיין לא הבנתם, אין לנו, ולא יהיה לנו שום קשר עם/ל- גילדה של Vgames והד ארצי.

אנחנו גידלת End Game נטו, ולא סתם עבדנו קשה על לאגד את השחקנים הכי טובים בארץ עם הכי הרבה נסיון במשחק לגילדת Premade אחת.
    אנחנו לא חייבים לכם כלום, ולא צריך להספים אותי או אף אחד אחר בבקשות להצתרף, או בקשות עזרה כי "גם אנחנו יהודים". ואז כאשר אנחנו מסרבים לקלל אותנו ולהתנהג כמו ישראלים מכוערים.

בברכה, כמובן...

נ.ב.
    תשתדלו לשמור על תדמית טובה, גם ככה קשה להיות גיימר ישראלי עם המוניטין ובצדק שיש לישראלים בחו"ל.
    Chapel Dreanie Paladin
    Guild Master - Vengeance Inc
    Karazhan

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    אז מה ?...

HORDE FOR LIFE!!!!!: D

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי colvine
    אז מה ?...

HORDE FOR LIFE!!!!!: D
    מה אז?

כיוון שלפחות 10 אנשים חפרו לי מאז פרסום הפוסט, ואחרי זה התחילו לקלל כמו ילדים בני 8(אולי זה הגיל האמיתי שלהם מי יודע) אני מקפיץ את זה שהעניין הזה יהיה ברור במקצת.
    Chapel Dreanie Paladin
    Karazhan

עם כל הכבוד, אף אחד לא פירסם את גילדתך כאילו הייתה שלנו, ואף אחד אינו מעוניין בזה. יש לנו את המשאבים שלנו, ואני בטוח שהם גדולים משלך פי כמה מונים.

אני לא מצפה שתקבל לגילדתך שחקנים ישראלים אלו ואחרים, כי אם לומר את האמת, היא לא מעניינת אותי כלכך. אך מן הראוי שתתנהג באופן מנומס ומתורבת.

האנשים שמקללים אותך? אנו לא קשורים אליה.
    מה גם, אני כמעט בטוח שהקללות באו בתור הגנה עצמית לאחר שקיבלו ממך יחס מזלזל.

אנא השתדל להיות קצת יותר מנומס להבא, כפי שאתה היית מצפה שיתייחסו אליך.

ומלבד זה? אתה מוזמן להגיב ולהכנס לקהילה, אך שוב - באופן מתורבת. :smiling:

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אין כאן עניין של נימוס,
    הגילדה היא אקסקלוסיבית ומסננת את חבריה.
    ברגע שאנשים שומעים אתזה, או בכלל שאומרים להם שהם צריכים לעשות Application באתר הפורום. ולמה בכלל אנחנו מדברים אליהם באנגלית, מתחילים לקרוא לנו בשמות החל מסנובים עד נאצים.

אף אחד לא התייחס לאף אחד בשום צורה, יש תשובה מוכנה מראש לכל בקשת הצתרפות.
    אתה מתגונן יותר מידי וללא סיבה מוצדקת, לא אמרתי שפרסמתם את זה בשום מקום או כל דבר אחר, אמרתי שרק היו עשרות פניות מאנשים שחשבו שאנחנו קשורים אליכם בדרך כלשהי. וכאשר נאמר להם שאנחנו לא קשורים ולא מוכנים לקבל אותם קיבלו בחזרה קללות וטענות.

אז תעשה לי טובה, שנינו יודעים איך ישראלי ממוצא מתנהג, ואוכלוסיית הגיימרים של הארץ בשונה מחו"ל מורכבת מילדים קטנים בעקרה. אז לא צריך להגן על אנשים שלא מגיע להם שיגנו עליהם, כי הם באים באשמה על כל אחד חוץ מעצמם, ועושים זאת בצורה דוחה.
    Chapel Dreanie Paladin
    Karazhan

הרשמה