תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פרוייקט השרת של קהילת Neverwinter Nights מחפש שם. מדובר בשרת קהילתי שנבנה לNWN2.

פרטים מלאים בידיעה הבאה

למה אני מפרסם את זה פה? אני מעוניין ליצור שיתוף פעולה בין הקהילות, הרי מדובר במשחק תפקידים, ואנחנו בונים עולם חדש לגמרי. ממש כמו במשחק שולחני.

כשיהיה עולם, נבנה אותו במנוע של NWN2. אבל קודם צריך לבנות עולם רגיל, עולם שלם.
    רוצים לעזור?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שמע, זה לא פשוט! כל מני הצעות שעלו לי:

"כל הדרכים" - קיצור מכוון של הפתגם המפורסם שכל הדרכים מובילות לרומא: הדרכים האלו (השערים) לא מובילות למקום אחד, אלא לכל המקומות כולם. All the Roads.
    "ששת הארצות" - או איזה מספר שזה לא יהיה של ארצות, כפי שיוחלט בסוף.
    "היהלום שנופץ" - זה כבר קשור למיתולגיה של העולם: האם פעם העולמות היו כולם אחד? מאורע אדיר כלשהו ניתץ אותם? אפילו אם זה אמור להיות סוד בעולם המערכה (אולי אף אחד לא יודע את זה, חוץ מחכמים ודרקונים), השם מעניק מסתורין כלשהו בעניין. אפשר להחליף את יהלום בכל דבר אחר, כמו הגביש, הלב, וכו'. Shatterd Diamond.

ראיתי שהועלתה שם הצעה לקרוא לשרת על שם הפורטלים, כלומר שצריך למצוא שם מגניב לפורטלים. אז אפשר:

"שערי הנצח" - כי הם היו שם מעולם ויהיו שם לעד, הם נצחיים בזמן שהעולם סביבם משתנה. Gates of Eternity, או אולי Evergates. האחרון מוצא חן בעיני במיוחד.
    "החורים\בורות בעולם" - כי בעוד העולם הגדול נמתח לכל עבר, רק הם נעוצים בו כמו חור שמוביל אל מעבר אליו. Holes in the World, או World Holes (בורות העולם).
    "העורקים", או "עורקי החיים" - מתוך תפיסה שהעולמות מהווים ישות אחת גדולה, ואלו הם בעצם העורקים המחברים בין חלקיה השונים ומזרימים חיים. ואז כדאי לתת תוספת קטנה בשביל שם העולם, (שלא יקרא פשוט veins, מן הסתם), כדוגמת Veins of the World או All in vein (סטאגאדיש!).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תודה רבה, הבאת פה הצעות שבהחלט נשקול :inlove:

שתף ב-Google+

הרשמה