תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מאוד אהבתי את 2, ואני שוקל לרכוש, אבל שמעתי שמועות נוראיות על באגים וחיות דומות. יש אמת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    לפי הביקורות באתרים יש לא מעט באגים - השאלה היא האם הם כבר תוקנו בפאטצים שיצאו, כי זה זה כבר לא רלוונטי.
    בכל מקרה, גם אני לא התנסתי בו ורוצה לשמוע דעות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    יצאו פאטצ'ים לפי מה ששמעתי.
    תבדוק באתר הראשי ובפורמים הרישמיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    תוריד את הדמו יש בו עד הפאטץ' לפני הכי מעודכן
    המשחק ממש כבד רק שתדע
    הגראפיקה מרשימה מאוד אבל בכדי לשחק במקסימום אתה חייב מחשב חיה בטירוף עם מערכת קירור מינימום מים
    העולם ענקי בלי זמני טעינה תוריד את הדמו תראה איך רץ לך על high הדמו הוא אולי 1\6 מהמשחק עצמו אז תבין
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הורדתי את הדמו.
    אלוהים, איך שזה רץ לאט. היו כבר עושים את זה RPG בתורות וגמרנו =)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    ק. ליד עפולה
    יאר
    הוא מעולה
    אבל בתנאי אחד
    שיש לך סופר מחשב, מהסוג שאוכל מחשבים שחלשים ממנו פעמיים ביום, ושאתה מוכן להסכין לגרפיקה הבינונית או נמוכה של המשחק.
    רק במצב הזה הוא ירוץ לך חלק ותהנה מהגרפיקה.
    אה כן, המינימום שרשום בראם הוא 512
    אני בעל מספר כזה של ראם, ולא, המינימום הוא ג'יגה, אז המממ, תחשוב טוב טוב.

לא ידעתי שראם כל כך משפיע על משחקי מחשב, אני חוסך עכשיו לג'יגה ראם.
    היום זה שוס לירות בדוס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    בנוסף חייבים כרטיס מסך סופר דופר חזק אחרת זה עדיין ירוץ לך חרא
    המינימום לפי דעתי נוטה יותר לכיוון של הג'יגה ומומלץ הולך יותר לכיוון של שתי ג'יגה לפי דעתי
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בכלל, בימינו חייבים ג'יגה אחד מינימום לפחות.

ולפי הכיוון שאליו הולכים כל משחקי התפקידים - גרפיקה מהממת כמה שרק אפשר בשביל תחושה אימרסיבית לגמרי (ראו את Drgaon Age ו- Mass Effect) - לא ירחק היום שבו הם יריבו עם משחקי FPS על תואר הדרישות הגבוהות ביותר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    אני היחיד שלגמרי לא התהלב ממשחק הזה ?

לא מבין מה כלכך מיוחד בו
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2007
    נכתב במקור על ידי -Deekin
    אני היחיד שלגמרי לא התהלב ממשחק הזה ?

לא מבין מה כלכך מיוחד בו

אתה סטלי הסטלן?!
    המשחק שווה בטירוף למרות שהצפיות היו הרבה יותר גבוהות....
    מי לעזאזל ישחחר משחק עם כל כך הרבה באגים?!
    זה לא חוקי!.!?!
    gothic 2 היה ועדיין תותח וgothic 3 עם הגרפיקיה ה-מ-ה-מ-מ-ת מפיל שחקני תפקידיים נובים על הריצפה ומפורר אותם באכזריותתת!..
    אבל עדיין ביחסית לציפיות הייתי נותן לו 0 כי הם שינו את מערכת הקרב שהייתה מדהימה ויחידה.!!! וגם עשו מלא שטויות לא קשורות לעולם וליקום בפרט...

משחק נחמד אבל עדיף לשחק בהשני ובראשון קודם....וגם צריך מחשב סוס שנלקח ממשחק תפקידים בדיוני מהמאה 34......
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    העיניין הוא שבנוסף לעולם פתוח והרבה אפשרויות יש לך עלילה ברורה אתה לא צריך לחפש אותה בנרות
    כמובן שיש לך משימות שאתה צריך לחפש אומרים לך כיוון כללי ואתה צריך למצוא להתמצא בעולם ולא ללכת לפי החץ
    מספר אפשרויות לסיום המשחק ככה שבכל פעם שתשחק זה יהיה שונה
    פעם אחת עזרת לאותו אחד ופעם אחרת תקפת אותו החוויה לא אותו דבר
    עולם עצום בלי טעינות בכלל חות מאחת בהתחלה וכמובן פעם ב... יש פריים כי זה פשוט עצום מידי
    מערכת קרב שונתה ככה שתתאים גם לכאלה שלא שיחקו אף פעם כי הרבה התלוננו במשחק הקודם שלקח להם הרבה זמן ללמוד להלחם כמו שצריך אז מערכת הקרב מאוד רדודה ואתה יכול לנצח בשיטה של סחיטת כפתורים כמובן שאתה לא תצליח טוב מאוד אבל תצליח
    בכדי להצליח אתה עדיין תצטרך ללמוד כיצד להלחם אבל לא ככה שלא תוכל להתמודד
    העולם חיי ממש חיי
    יכול ליהיות שלהקה שלמה של זאבים תעבור כי אין יותר אוכל ויצורים בסביבה
    או שתראה קרב בין שתי להקות של יצורים
    העולם ממש חיי
    כשתכבוש עיר הקבוצה שבשבילה כבשת את העיר תחזור לתאכלס אותה
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.03.2007
    עיר
    נתניה
    לדעתי, המשחק ממש אבל ממש גרוע.

עזבו את זה שהוא מלא באגים ואת זה שאין מצב שהמחשב שלכם יריץ אותו, המשחק הזה ממש ממש איכזב אותי מבחינת המשחקיות. אחרי גוטיק 2 ציפיתי ליצירת מופאת ולא פחות, ובמקום זה קיבלתי משחק ממוצע אם מערכת קרבות גרועה ומסובכת.
    אני לא יכלתי לשחק במשחק הזה, גם אחרי שהורדתי את הגרפיקה והכל להכי נמוך. המשחק איטי וכל מערכת הקרב בו משעממת ומתישה. אמנם הולך לי מצויין מול אויב אחד, אבל ברגע שעולים עליי קבוצה של 3 ככה אני מת בלי שום שנייה מיותרת. השליטה מסורבלת ואפילו לא מתקרבת לרמה של המשחק הקודם.

בקיצור, אכזבה.
    בכל פעם שאתם קוראים את החתימה הזאת, אלוהים הורג עוד גור חתולים!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    משחק זוועתי...וזה עוד במילים עדינות...
    אומנם יש למשחק פוטנציאל,אבל הכל מתקלקל בגלל התקלות הטכניות שהמשחק סובל מהן...בין השאר מיליארדי באגים,רמות קושי בלתי יציבות בעליל,חוסר יציבות של המשחק והחלק הגרוע ביותר-מנוע כבד ברמות היסטריות...המשחק פשוט מקרטע כמו חילזון חולה פרקינסון אע"פ שהמשחק לא נראה כזה מרשים [על אחת כמה וכמה פחות מרשים מOBLIVION שעובד פי 5 יותר טוב ממנו]

אם על כל אלה עדיין לא סיפקו אותך,אז תן לי להוסיף את דעתי האישית על המשחקיות,שלטעמי היא ממש אבל ממש לא משהו,מרגישה שטחית,ובסה"כ גם מערכת הקרבות לא מלהיבה במיוחד...

אם לסכם את זה במילה אחת: זוועה
    בשתי מילים: לא שווה
    ובשלוש: ממש לא מומלץ.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי logic
    משחק זוועתי...וזה עוד במילים עדינות...
    אומנם יש למשחק פוטנציאל,אבל הכל מתקלקל בגלל התקלות הטכניות שהמשחק סובל מהן...בין השאר מיליארדי באגים,רמות קושי בלתי יציבות בעליל,חוסר יציבות של המשחק והחלק הגרוע ביותר-מנוע כבד ברמות היסטריות...המשחק פשוט מקרטע כמו חילזון חולה פרקינסון אע"פ שהמשחק לא נראה כזה מרשים [על אחת כמה וכמה פחות מרשים מOBLIVION שעובד פי 5 יותר טוב ממנו]

אם על כל אלה עדיין לא סיפקו אותך,אז תן לי להוסיף את דעתי האישית על המשחקיות,שלטעמי היא ממש אבל ממש לא משהו,מרגישה שטחית,ובסה"כ גם מערכת הקרבות לא מלהיבה במיוחד...

אם לסכם את זה במילה אחת: זוועה
    בשתי מילים: לא שווה
    ובשלוש: ממש לא מומלץ.
    זוועה? לא שווה?? ממש לא מומלץ???
    תיאור קצרצר על הטרילוגייה:
    אני ממש נהנתי מגוטיק 1 , שהייתי בטוח בזמנו שאני מהבודדים ששיחקו בו (משחק נדיר מחברה גרמנית שבזמנה לא הייתה מוכרת).
    לקום לתוך קהוריניס, עולם שכלוא במחסום שדה קסם כדורי שנראה כבועה שניתן רק להיכנס אליו ולא לצאת..
    לגלות עולם חדש ולנסות ולהבין מי אתה ומאין באת,דבר שלא הוסבר גם בגוטיק 2
    הSLEEPER וכל הקלאנים שהיו שם היו ייחודיים ,העלילה לוקחת אותך לפירוק המחסום.:grinning2:
    המפלצות מגוונות וקשות להבסה בהתחלה,שלא לדבר על אורקים..
    מערכת תקיפה ייחודית שמראה את ביצועיך לפי יכולת ולא לפי תקיפה היסטרית של פרקינסון
    על העכבר..

גוטיק 2 היה חזק אפילו יותר- העולם המוכר שהשתנה לגרפיקה יפה כ"כ ,המעבר לאי הדרקונים והעומק של העלילה,השמירה על מערכת התקיפה הייחודית של המשחק והעלילה.. תענוג:grinning2:
    והכי אהבתי, הדמויות מגוטיק 1 האהובות והשנואות הופיעו שוב בעולם שהשתנה מאחורי המחסום שנפתח, ונשאר הרעיון הכללי של העלילה, לא משנה מה תבחר ,יש תסריט כללי שאתה פשוט נמצא בו ומנסה לשרוד

גוטיק 3 - ללא ספק המשוכלל מבינהם ומבחינה גרפית מדהים, פגע בי פגיעה אנושה מבחינת המשחקיות.. קיוותי ליותר עומק , להשוואה למשל לאלה המבינים עניין בגוטיק 2 - זוכרים את המכרה העצום והמדהים של ISLAND OF THE MINED? (קראו לו ככה,נכון?)
    אתם זוכרים איזו משימה זאת הייתה להוציא משם את ה MINECRAWLER?
    בלאגן עצום ,ובסופו של דבר חיכתה לנו האם של הקן שלהם,היה למשחק כוח ואימה בשעות הלילה..:grinning2:
    לעומתו בגוטיק 3 להיכנס למקדש עתיק ולהוציא ממנו פריט נדיר של אל (בגוטיק 1 זה היה לוקח שעה לפחות כולל SAVING כל 5 דקות) היה עניין של 9 דקות קרב (כולל חיפוש מקיף במקדש) וכבר בחוץ עם החפץ.. איפה התחכום????? ידעתי שביציאה לפחות אני יוצף ביצורים אלמותיים מהשאול שיתקפו אותי בשנאה וזעם, על שחיללתי את קדושת המקום ושהפרעתי את מנוחתם, אבל... כלום! יצאתי בזולה בהליכה מזלזלת מהמקדש הזה ומכל שאר המקדשים במשחק ללא מפריע..ביזיוני.
    נרד מזה שאין סרט סיום למשחק עבור שחקן שהשקיע שעות במציאת גביע האש ה12 וסיים את מטלות האל אינוס ,ציפיתי למשהו אחר מגוטיק 3, נכון ,מבחינתי רק הגירסת הרחבה הלא מדוברת שלו תוכל להציל את שאהבתי כ"כ בגוטיק 1 ו2 אבל להגיד על גוטיק 3
    משחק עלוב?? זה לא נכון , אפשר לומר אפילו שהוא אבן דרך במשחקי התפקידים.
    הוא משחק מצויין לכשעצמו, אבל לצערי עלי להסכים. הוא לא היורש הראוי של גוטיק 2. אה-אהה
    עדיף פחות ביצועים ויותר עלילה ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2007
    על מה הנושא מדובר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    אני אישית לא אהבתי ...
    למשל OBLIVION בהרבה יותר כיפי והכל .. התאכזבתי מGOTHIC 3 ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא הייתי קונה את המשחק בכל מקרה, הדרישות מערכת גבוהות מדי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    תורידו את הדמו זה יסדר את הכל!
    kutalini
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    במילה אחת? אכזבה.

ובכמה מילים- לאחר ששיחקתי בגותיק 1 וגותיק 2, ציפיתי למשחק שובה ומרטיט, אך לצערי מה שקיבלתי היה משחק בינוני, אשר איבד מקסמו הרב בעקבות באגים מרובים, דרישות מגוחכות ופתיחות יתר.

קודם כל, לבחור שאומר כי הוא רוצה לחסוך לג'יגה ראם - וותר על זה. יש לי ג'יגה ראם. קניתי את המשחק בציפיה שיעבוד לי חלק - וטעיתי. הג'יגה הוא המינימום שבמינימום. המשחק נראה כאילו יש בו לאג במשחק רשת עם פינג של 400.

שנית, שלא תבינו אותי לא נכון. אני בעד פתיחות בדרך כלל, וכמה שיותר. אך בגותיק זה מגוחך להפליא ובלי גבול. אתה אפילו לא משתייך למעשה לגילדה אחת, ויכול כל הזמן להחליף. כשאני משחק במשחק תפקידים, אני אוהב להיות "מוכתר" על ידי הגילדה כחבר שלה (כפי שהיה ב- 2, שהם מכתירים אותך בתחילה כשוטר, ולבסוף כאביר, או לחלופין כקוסם טירון - ועד לקוסם אש עליון). בגותיק זה כלל לא כך. בגותיק אתה פשוט עושה משימות למי שבא לך, ומקבל על כך ניקוד, ועל פי הניקוד שיש לך, הגילדה שלך נבחרת - כלומר, באם עשית 2 משימות למורדים - אתה עם המורדים, אך משום מה אתה עדיין יכול לעבוד בשביל האורקים. כלומר אין שיוך של ממש לגילדה, אין הרגשה שיוכית ואחווה, כפי שהיה בראשון.

מרבית הבאגים תוקנו עם הפאץ' האחרון, זה נכון, וזה ייזקף לזכותם. אך ישנם עוד הרבה באגים די מרגיזים, ואלו ששיחקו פה במשחק יעידו על כך.

שורת סיכום - המשחק גותיק הוא אחד המשחקים האיכותיים, ועם זאת המאכזבים ביותר שיצאו בזמן האחרון. לאחר ההרחבה night of the raven, לאחר גותיק 2 ו-1, אתה מצפה ליצירת אומנות. כפי שלא מצפים ממיכאלנג'לו שיאכזב ביצירותיו הבאות לאחר פסלו של דוד, כך לא ציפינו מפיראנה בייטס לאכזב עם גותיק. אך אין מה לעשות, כגודל הציפייה, גודל האכזבה.

נ.ב.
    באם יש לך מחשב חזק מאוד (כלומר 2 ג'יגה ראם וכרטיס מסך 7600,7700,7800 ומעבד חזק מספיק), אז תקנה את המשחק. הוא ירוץ לך חלק, ותוכל להנות ממנו.
    בנוסף, שלא תבין לא נכון, למרות היותו משחק מאכזב, סיימתי אותו, והעלילה שלו הייתה באמת איכותית ופיצתה על כל הבאגים והתלאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    שלום לכם אני חדש בפורום הייתי שמח
    אם הייתם עוזרים לי קצת נתקעתי באיזו משימה
    שאני אמור למצוא את xardas ואחד מהבני האדם אמר לי
    try the shamans אשמח לתגובתכם תודה מראש
    שתף ב-Google+

הרשמה